Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Popucke - Petnica kod Valjeva timetable

thursday, 20.02.2020.
06:30 07:00 (00:30)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:30
Popucke, Dezba
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:32
dep. 06:32
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:33
dep. 06:33
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:34
dep. 06:34
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 06:35
dep. 06:35
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:37
dep. 06:37
4.3 km
arr. 06:38
dep. 06:38
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:39
dep. 06:39
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:41
dep. 06:41
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:42
dep. 06:42
6.5 km
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:46
dep. 06:46
7.3 km
arr. 06:48
dep. 06:48
7.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 06:50
dep. 06:50
8.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 06:51
dep. 06:51
8.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 06:53
dep. 06:53
9 km
arr. 06:54
dep. 06:54
9.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:55
dep. 06:55
9.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:56
dep. 06:56
10.6 km
Valjevo, Topola
arr. 06:57
dep. 06:57
10.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 06:58
dep. 06:58
11.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 07:00
12.6 km
07:30 08:00 (00:30)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Popucke, Dezba
arr. 07:31
dep. 07:31
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:32
dep. 07:32
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:33
dep. 07:33
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:34
dep. 07:34
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 07:35
dep. 07:35
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:37
dep. 07:37
4.3 km
arr. 07:38
dep. 07:38
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:39
dep. 07:39
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 07:41
dep. 07:41
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:42
dep. 07:42
6.5 km
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 07:46
dep. 07:46
7.3 km
arr. 07:48
dep. 07:48
7.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 07:50
dep. 07:50
8.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 07:51
dep. 07:51
8.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 07:53
dep. 07:53
9 km
arr. 07:54
dep. 07:54
9.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 07:55
dep. 07:55
9.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 07:56
dep. 07:56
10.6 km
Valjevo, Topola
arr. 07:57
dep. 07:57
10.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 07:58
dep. 07:58
11.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 08:00
12.6 km
08:30 09:00 (00:30)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
Popucke, Dezba
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:32
dep. 08:32
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:33
dep. 08:33
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:34
dep. 08:34
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 08:35
dep. 08:35
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:36
dep. 08:36
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 08:37
dep. 08:37
4.3 km
arr. 08:38
dep. 08:38
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:39
dep. 08:39
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 08:41
dep. 08:41
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 08:42
dep. 08:42
6.5 km
arr. 08:44
dep. 08:44
7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 08:46
dep. 08:46
7.3 km
arr. 08:48
dep. 08:48
7.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 08:50
dep. 08:50
8.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 08:51
dep. 08:51
8.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 08:53
dep. 08:53
9 km
arr. 08:54
dep. 08:54
9.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 08:55
dep. 08:55
9.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 08:56
dep. 08:56
10.6 km
Valjevo, Topola
arr. 08:57
dep. 08:57
10.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 08:58
dep. 08:58
11.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 09:00
12.6 km
09:30 10:00 (00:30)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Popucke, Dezba
arr. 09:31
dep. 09:31
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:32
dep. 09:32
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:33
dep. 09:33
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 09:34
dep. 09:34
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 09:35
dep. 09:35
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 09:37
dep. 09:37
4.3 km
arr. 09:38
dep. 09:38
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 09:39
dep. 09:39
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 09:41
dep. 09:41
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 09:42
dep. 09:42
6.5 km
arr. 09:44
dep. 09:44
7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 09:46
dep. 09:46
7.3 km
arr. 09:48
dep. 09:48
7.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 09:50
dep. 09:50
8.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 09:51
dep. 09:51
8.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 09:53
dep. 09:53
9 km
arr. 09:54
dep. 09:54
9.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 09:55
dep. 09:55
9.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 09:56
dep. 09:56
10.6 km
Valjevo, Topola
arr. 09:57
dep. 09:57
10.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 09:58
dep. 09:58
11.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 10:00
12.6 km
10:44 11:14 (00:30)
Iverak 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popucke, Iverak 1
dep. 10:44
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
6 km
arr. 11:07
dep. 11:07
9 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
dep. 11:09
10 km
Petnica kod Valjeva
arr. 11:14
13 km
11:30 12:00 (00:30)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Popucke, Dezba
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:32
dep. 11:32
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:33
dep. 11:33
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:34
dep. 11:34
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 11:35
dep. 11:35
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 11:37
dep. 11:37
4.3 km
arr. 11:38
dep. 11:38
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 11:39
dep. 11:39
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 11:41
dep. 11:41
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 11:42
dep. 11:42
6.5 km
arr. 11:44
dep. 11:44
7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 11:46
dep. 11:46
7.3 km
arr. 11:48
dep. 11:48
7.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 11:50
dep. 11:50
8.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 11:51
dep. 11:51
8.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 11:53
dep. 11:53
9 km
arr. 11:54
dep. 11:54
9.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 11:55
dep. 11:55
9.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:56
dep. 11:56
10.6 km
Valjevo, Topola
arr. 11:57
dep. 11:57
10.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 11:58
dep. 11:58
11.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 12:00
12.6 km
12:30 13:00 (00:30)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Popucke, Dezba
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:32
dep. 12:32
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:33
dep. 12:33
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:34
dep. 12:34
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 12:35
dep. 12:35
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:36
dep. 12:36
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 12:37
dep. 12:37
4.3 km
arr. 12:38
dep. 12:38
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:39
dep. 12:39
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 12:41
dep. 12:41
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 12:42
dep. 12:42
6.5 km
arr. 12:44
dep. 12:44
7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 12:46
dep. 12:46
7.3 km
arr. 12:48
dep. 12:48
7.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 12:50
dep. 12:50
8.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 12:51
dep. 12:51
8.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 12:53
dep. 12:53
9 km
arr. 12:54
dep. 12:54
9.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 12:55
dep. 12:55
9.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 12:56
dep. 12:56
10.6 km
Valjevo, Topola
arr. 12:57
dep. 12:57
10.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 12:58
dep. 12:58
11.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 13:00
12.6 km
13:30 14:00 (00:30)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Popucke, Dezba
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:33
dep. 13:33
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:34
dep. 13:34
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:35
dep. 13:35
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:37
dep. 13:37
4.3 km
arr. 13:38
dep. 13:38
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:39
dep. 13:39
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 13:41
dep. 13:41
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:42
dep. 13:42
6.5 km
arr. 13:44
dep. 13:44
7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 13:46
dep. 13:46
7.3 km
arr. 13:48
dep. 13:48
7.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 13:50
dep. 13:50
8.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 13:51
dep. 13:51
8.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 13:53
dep. 13:53
9 km
arr. 13:54
dep. 13:54
9.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 13:55
dep. 13:55
9.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 13:56
dep. 13:56
10.6 km
Valjevo, Topola
arr. 13:57
dep. 13:57
10.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 13:58
dep. 13:58
11.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 14:00
12.6 km
14:30 15:00 (00:30)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Popucke, Dezba
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:32
dep. 14:32
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:33
dep. 14:33
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:34
dep. 14:34
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 14:35
dep. 14:35
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:37
dep. 14:37
4.3 km
arr. 14:38
dep. 14:38
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:39
dep. 14:39
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 14:41
dep. 14:41
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 14:42
dep. 14:42
6.5 km
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 14:46
dep. 14:46
7.3 km
arr. 14:48
dep. 14:48
7.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 14:50
dep. 14:50
8.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 14:51
dep. 14:51
8.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
arr. 14:54
dep. 14:54
9.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 14:55
dep. 14:55
9.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:56
dep. 14:56
10.6 km
Valjevo, Topola
arr. 14:57
dep. 14:57
10.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 14:58
dep. 14:58
11.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:00
12.6 km
14:51 15:29 (00:38)
Antonijevica rampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popucke, Antonijevica rampa
dep. 14:51
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
2 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
8 km
arr. 15:22
dep. 15:22
10 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
dep. 15:24
12 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:29
15 km
15:30 16:00 (00:30)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Popucke, Dezba
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:32
dep. 15:32
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:33
dep. 15:33
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:34
dep. 15:34
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:35
dep. 15:35
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:37
dep. 15:37
4.3 km
arr. 15:38
dep. 15:38
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:39
dep. 15:39
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:41
dep. 15:41
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
arr. 15:44
dep. 15:44
7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 15:46
dep. 15:46
7.3 km
arr. 15:48
dep. 15:48
7.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 15:50
dep. 15:50
8.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 15:51
dep. 15:51
8.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 15:53
dep. 15:53
9 km
arr. 15:54
dep. 15:54
9.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 15:55
dep. 15:55
9.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:56
dep. 15:56
10.6 km
Valjevo, Topola
arr. 15:57
dep. 15:57
10.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 15:58
dep. 15:58
11.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 16:00
12.6 km
16:30 17:00 (00:30)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
Popucke, Dezba
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:32
dep. 16:32
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:33
dep. 16:33
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:34
dep. 16:34
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 16:35
dep. 16:35
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 16:37
dep. 16:37
4.3 km
arr. 16:38
dep. 16:38
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:39
dep. 16:39
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 16:41
dep. 16:41
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 16:42
dep. 16:42
6.5 km
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 16:46
dep. 16:46
7.3 km
arr. 16:48
dep. 16:48
7.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 16:50
dep. 16:50
8.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 16:51
dep. 16:51
8.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 16:53
dep. 16:53
9 km
arr. 16:54
dep. 16:54
9.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 16:55
dep. 16:55
9.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 16:56
dep. 16:56
10.6 km
Valjevo, Topola
arr. 16:57
dep. 16:57
10.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
11.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 17:00
12.6 km
18:30 19:00 (00:30)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Popucke, Dezba
arr. 18:31
dep. 18:31
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:32
dep. 18:32
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:33
dep. 18:33
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:34
dep. 18:34
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 18:35
dep. 18:35
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:36
dep. 18:36
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 18:37
dep. 18:37
4.3 km
arr. 18:38
dep. 18:38
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:39
dep. 18:39
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 18:41
dep. 18:41
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 18:42
dep. 18:42
6.5 km
arr. 18:44
dep. 18:44
7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 18:46
dep. 18:46
7.3 km
arr. 18:48
dep. 18:48
7.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 18:50
dep. 18:50
8.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 18:51
dep. 18:51
8.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 18:53
dep. 18:53
9 km
arr. 18:54
dep. 18:54
9.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 18:55
dep. 18:55
9.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 18:56
dep. 18:56
10.6 km
Valjevo, Topola
arr. 18:57
dep. 18:57
10.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 18:58
dep. 18:58
11.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 19:00
12.6 km
19:30 20:00 (00:30)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Popucke, Dezba
arr. 19:31
dep. 19:31
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:32
dep. 19:32
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:33
dep. 19:33
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:34
dep. 19:34
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 19:35
dep. 19:35
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 19:37
dep. 19:37
4.3 km
arr. 19:38
dep. 19:38
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:39
dep. 19:39
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 19:41
dep. 19:41
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 19:42
dep. 19:42
6.5 km
arr. 19:44
dep. 19:44
7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 19:46
dep. 19:46
7.3 km
arr. 19:48
dep. 19:48
7.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 19:50
dep. 19:50
8.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 19:51
dep. 19:51
8.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 19:53
dep. 19:53
9 km
arr. 19:54
dep. 19:54
9.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 19:55
dep. 19:55
9.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 19:56
dep. 19:56
10.6 km
Valjevo, Topola
arr. 19:57
dep. 19:57
10.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 19:58
dep. 19:58
11.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 20:00
12.6 km
20:30 21:00 (00:30)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
Popucke, Dezba
arr. 20:31
dep. 20:31
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:32
dep. 20:32
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:33
dep. 20:33
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:34
dep. 20:34
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 20:35
dep. 20:35
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:36
dep. 20:36
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 20:37
dep. 20:37
4.3 km
arr. 20:38
dep. 20:38
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:39
dep. 20:39
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 20:41
dep. 20:41
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 20:42
dep. 20:42
6.5 km
arr. 20:44
dep. 20:44
7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 20:46
dep. 20:46
7.3 km
arr. 20:48
dep. 20:48
7.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 20:50
dep. 20:50
8.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 20:51
dep. 20:51
8.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 20:53
dep. 20:53
9 km
arr. 20:54
dep. 20:54
9.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 20:55
dep. 20:55
9.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 20:56
dep. 20:56
10.6 km
Valjevo, Topola
arr. 20:57
dep. 20:57
10.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 20:58
dep. 20:58
11.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 21:00
12.6 km

Naselja Popucke i Petnica kod Valjeva su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Popucke je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.