Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Popovici - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:05 06:40 (00:35)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici, Skola
dep. 06:05
Popovici, Garavi sokak
arr. 06:06
dep. 06:06
0.4 km
Popovici
arr. 06:07
dep. 06:07
1.2 km
Oplanici
arr. 06:10
dep. 06:10
2.5 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Oplanici, Dom
arr. 06:14
dep. 06:14
3.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 06:15
dep. 06:15
4.3 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 06:16
dep. 06:16
4.8 km
Oplanici, Izbica
arr. 06:17
dep. 06:17
5.3 km
Sirca
arr. 06:19
dep. 06:19
6 km
Sirca, Rajovici
arr. 06:21
dep. 06:21
6.5 km
Sirca, Durovici
arr. 06:23
dep. 06:23
6.9 km
Sirca, Morava
arr. 06:25
dep. 06:25
7.3 km
Sirca, Prodavnica
arr. 06:26
dep. 06:26
7.7 km
Sirca, Topola
arr. 06:27
dep. 06:27
8.4 km
Sirca, Trafostanica
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Sirca, Majdan
arr. 06:31
dep. 06:31
9.4 km
Sirca, Kamidzora
arr. 06:32
dep. 06:32
10.2 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 06:33
dep. 06:33
11.6 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 06:34
dep. 06:34
12.4 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 06:35
dep. 06:35
13.2 km
Kraljevo, Senjak
arr. 06:36
dep. 06:36
13.4 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 06:37
dep. 06:37
13.6 km
Kraljevo, AMD
arr. 06:39
dep. 06:39
14.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:40
15.4 km
07:10 07:45 (00:35)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici, Skola
dep. 07:10
Popovici, Garavi sokak
arr. 07:11
dep. 07:11
0.4 km
Popovici
arr. 07:12
dep. 07:12
1.2 km
Oplanici
arr. 07:15
dep. 07:15
2.5 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 07:17
dep. 07:17
3.1 km
Oplanici, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
3.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 07:20
dep. 07:20
4.3 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 07:21
dep. 07:21
4.8 km
Oplanici, Izbica
arr. 07:22
dep. 07:22
5.3 km
Sirca
arr. 07:24
dep. 07:24
6 km
Sirca, Rajovici
arr. 07:26
dep. 07:26
6.5 km
Sirca, Durovici
arr. 07:28
dep. 07:28
6.9 km
Sirca, Morava
arr. 07:30
dep. 07:30
7.3 km
Sirca, Prodavnica
arr. 07:31
dep. 07:31
7.7 km
Sirca, Topola
arr. 07:32
dep. 07:32
8.4 km
Sirca, Trafostanica
arr. 07:34
dep. 07:34
9 km
Sirca, Majdan
arr. 07:36
dep. 07:36
9.4 km
Sirca, Kamidzora
arr. 07:37
dep. 07:37
10.2 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 07:38
dep. 07:38
11.6 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:39
dep. 07:39
12.4 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 07:40
dep. 07:40
13.2 km
Kraljevo, Senjak
arr. 07:41
dep. 07:41
13.4 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:42
dep. 07:42
13.6 km
Kraljevo, AMD
arr. 07:44
dep. 07:44
14.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:45
15.4 km
07:27 07:55 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 07:27
Samaila, V. Glava
arr. 07:30
dep. 07:30
2 km
Samaila
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 07:41
dep. 07:41
10 km
Musina Reka
arr. 07:43
dep. 07:43
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Jarcujak
arr. 07:48
dep. 07:48
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 07:50
dep. 07:50
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:55
19 km
08:42 09:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 08:42
Samaila, V. Glava
arr. 08:45
dep. 08:45
2 km
Samaila
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Musina Reka
arr. 08:58
dep. 08:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 09:01
dep. 09:01
12 km
Jarcujak
arr. 09:03
dep. 09:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:10
19 km
10:42 11:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 10:42
Samaila, V. Glava
arr. 10:45
dep. 10:45
2 km
Samaila
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 10:56
dep. 10:56
10 km
Musina Reka
arr. 10:58
dep. 10:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:01
dep. 11:01
12 km
Jarcujak
arr. 11:03
dep. 11:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 11:05
dep. 11:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:10
19 km
10:50 11:30 (00:40)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici, Skola
dep. 10:50
Popovici, Garavi sokak
arr. 10:51
dep. 10:51
0.4 km
Popovici
arr. 10:52
dep. 10:52
1.2 km
Oplanici
arr. 10:55
dep. 10:55
2.5 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 10:57
dep. 10:57
3.1 km
Oplanici, Dom
arr. 10:59
dep. 10:59
3.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 11:01
dep. 11:01
4.3 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 11:02
dep. 11:02
4.8 km
Oplanici, Izbica
arr. 11:03
dep. 11:03
5.3 km
Sirca
arr. 11:05
dep. 11:05
6 km
Sirca, Rajovici
arr. 11:07
dep. 11:07
6.5 km
Sirca, Durovici
arr. 11:09
dep. 11:09
6.9 km
Sirca, Morava
arr. 11:11
dep. 11:11
7.3 km
Sirca, Prodavnica
arr. 11:12
dep. 11:12
7.7 km
Sirca, Topola
arr. 11:15
dep. 11:15
8.4 km
Sirca, Trafostanica
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Sirca, Majdan
arr. 11:20
dep. 11:20
9.4 km
Sirca, Kamidzora
arr. 11:22
dep. 11:22
10.2 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 11:23
dep. 11:23
11.6 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 11:24
dep. 11:24
12.4 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 11:25
dep. 11:25
13.2 km
Kraljevo, Senjak
arr. 11:26
dep. 11:26
13.4 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 11:28
dep. 11:28
13.6 km
Kraljevo, AMD
arr. 11:29
dep. 11:29
14.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
15.4 km
12:42 13:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 12:42
Samaila, V. Glava
arr. 12:45
dep. 12:45
2 km
Samaila
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Musina Reka
arr. 12:58
dep. 12:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 13:01
dep. 13:01
12 km
Jarcujak
arr. 13:03
dep. 13:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 13:05
dep. 13:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:10
19 km
13:42 14:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 13:42
Samaila, V. Glava
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Samaila
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 13:56
dep. 13:56
10 km
Musina Reka
arr. 13:58
dep. 13:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:01
dep. 14:01
12 km
Jarcujak
arr. 14:03
dep. 14:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 14:05
dep. 14:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:10
19 km
14:30 15:10 (00:40)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici, Skola
dep. 14:30
Popovici, Garavi sokak
arr. 14:31
dep. 14:31
0.4 km
Popovici
arr. 14:32
dep. 14:32
1.2 km
Oplanici
arr. 14:35
dep. 14:35
2.5 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 14:37
dep. 14:37
3.1 km
Oplanici, Dom
arr. 14:39
dep. 14:39
3.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 14:41
dep. 14:41
4.3 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 14:42
dep. 14:42
4.8 km
Oplanici, Izbica
arr. 14:43
dep. 14:43
5.3 km
Sirca
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Sirca, Rajovici
arr. 14:47
dep. 14:47
6.5 km
Sirca, Durovici
arr. 14:49
dep. 14:49
6.9 km
Sirca, Morava
arr. 14:51
dep. 14:51
7.3 km
Sirca, Prodavnica
arr. 14:52
dep. 14:52
7.7 km
Sirca, Topola
arr. 14:55
dep. 14:55
8.4 km
Sirca, Trafostanica
arr. 14:58
dep. 14:58
9 km
Sirca, Majdan
arr. 15:00
dep. 15:00
9.4 km
Sirca, Kamidzora
arr. 15:02
dep. 15:02
10.2 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 15:03
dep. 15:03
11.6 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:04
dep. 15:04
12.4 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 15:05
dep. 15:05
13.2 km
Kraljevo, Senjak
arr. 15:06
dep. 15:06
13.4 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:08
dep. 15:08
13.6 km
Kraljevo, AMD
arr. 15:09
dep. 15:09
14.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:10
15.4 km
15:42 16:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 15:42
Samaila, V. Glava
arr. 15:45
dep. 15:45
2 km
Samaila
arr. 15:50
dep. 15:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Musina Reka
arr. 15:58
dep. 15:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:01
dep. 16:01
12 km
Jarcujak
arr. 16:03
dep. 16:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 16:05
dep. 16:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:10
19 km
15:45 16:20 (00:35)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici, Skola
dep. 15:45
Popovici, Garavi sokak
arr. 15:46
dep. 15:46
0.4 km
Popovici
arr. 15:47
dep. 15:47
1.2 km
Oplanici
arr. 15:50
dep. 15:50
2.5 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 15:52
dep. 15:52
3.1 km
Oplanici, Dom
arr. 15:54
dep. 15:54
3.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 15:55
dep. 15:55
4.3 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 15:56
dep. 15:56
4.8 km
Oplanici, Izbica
arr. 15:57
dep. 15:57
5.3 km
Sirca
arr. 15:59
dep. 15:59
6 km
Sirca, Rajovici
arr. 16:01
dep. 16:01
6.5 km
Sirca, Durovici
arr. 16:03
dep. 16:03
6.9 km
Sirca, Morava
arr. 16:05
dep. 16:05
7.3 km
Sirca, Prodavnica
arr. 16:06
dep. 16:06
7.7 km
Sirca, Topola
arr. 16:07
dep. 16:07
8.4 km
Sirca, Trafostanica
arr. 16:09
dep. 16:09
9 km
Sirca, Majdan
arr. 16:11
dep. 16:11
9.4 km
Sirca, Kamidzora
arr. 16:12
dep. 16:12
10.2 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 16:13
dep. 16:13
11.6 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 16:14
dep. 16:14
12.4 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 16:15
dep. 16:15
13.2 km
Kraljevo, Senjak
arr. 16:16
dep. 16:16
13.4 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 16:17
dep. 16:17
13.6 km
Kraljevo, AMD
arr. 16:19
dep. 16:19
14.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:20
15.4 km
16:42 17:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 16:42
Samaila, V. Glava
arr. 16:45
dep. 16:45
2 km
Samaila
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:56
dep. 16:56
10 km
Musina Reka
arr. 16:58
dep. 16:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 17:01
dep. 17:01
12 km
Jarcujak
arr. 17:03
dep. 17:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 17:05
dep. 17:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:10
19 km
17:05 17:45 (00:40)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici, Skola
dep. 17:05
Popovici, Garavi sokak
arr. 17:06
dep. 17:06
0.4 km
Popovici
arr. 17:07
dep. 17:07
1.2 km
Oplanici
arr. 17:10
dep. 17:10
2.5 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 17:12
dep. 17:12
3.1 km
Oplanici, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
3.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 17:16
dep. 17:16
4.3 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 17:17
dep. 17:17
4.8 km
Oplanici, Izbica
arr. 17:18
dep. 17:18
5.3 km
Sirca
arr. 17:20
dep. 17:20
6 km
Sirca, Rajovici
arr. 17:22
dep. 17:22
6.5 km
Sirca, Durovici
arr. 17:24
dep. 17:24
6.9 km
Sirca, Morava
arr. 17:26
dep. 17:26
7.3 km
Sirca, Prodavnica
arr. 17:27
dep. 17:27
7.7 km
Sirca, Topola
arr. 17:30
dep. 17:30
8.4 km
Sirca, Trafostanica
arr. 17:33
dep. 17:33
9 km
Sirca, Majdan
arr. 17:35
dep. 17:35
9.4 km
Sirca, Kamidzora
arr. 17:37
dep. 17:37
10.2 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 17:38
dep. 17:38
11.6 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 17:39
dep. 17:39
12.4 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 17:40
dep. 17:40
13.2 km
Kraljevo, Senjak
arr. 17:41
dep. 17:41
13.4 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 17:43
dep. 17:43
13.6 km
Kraljevo, AMD
arr. 17:44
dep. 17:44
14.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
15.4 km
19:42 20:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 19:42
Samaila, V. Glava
arr. 19:45
dep. 19:45
2 km
Samaila
arr. 19:50
dep. 19:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 19:56
dep. 19:56
10 km
Musina Reka
arr. 19:58
dep. 19:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:01
dep. 20:01
12 km
Jarcujak
arr. 20:03
dep. 20:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 20:05
dep. 20:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:10
19 km
20:15 20:55 (00:40)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici, Skola
dep. 20:15
Popovici, Garavi sokak
arr. 20:16
dep. 20:16
0.4 km
Popovici
arr. 20:17
dep. 20:17
1.2 km
Oplanici
arr. 20:20
dep. 20:20
2.5 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 20:22
dep. 20:22
3.1 km
Oplanici, Dom
arr. 20:24
dep. 20:24
3.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 20:26
dep. 20:26
4.3 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 20:27
dep. 20:27
4.8 km
Oplanici, Izbica
arr. 20:28
dep. 20:28
5.3 km
Sirca
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Sirca, Rajovici
arr. 20:32
dep. 20:32
6.5 km
Sirca, Durovici
arr. 20:34
dep. 20:34
6.9 km
Sirca, Morava
arr. 20:36
dep. 20:36
7.3 km
Sirca, Prodavnica
arr. 20:37
dep. 20:37
7.7 km
Sirca, Topola
arr. 20:40
dep. 20:40
8.4 km
Sirca, Trafostanica
arr. 20:43
dep. 20:43
9 km
Sirca, Majdan
arr. 20:45
dep. 20:45
9.4 km
Sirca, Kamidzora
arr. 20:47
dep. 20:47
10.2 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 20:48
dep. 20:48
11.6 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 20:49
dep. 20:49
12.4 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 20:50
dep. 20:50
13.2 km
Kraljevo, Senjak
arr. 20:51
dep. 20:51
13.4 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 20:53
dep. 20:53
13.6 km
Kraljevo, AMD
arr. 20:54
dep. 20:54
14.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:55
15.4 km
21:12 21:40 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 21:12
Samaila, V. Glava
arr. 21:15
dep. 21:15
2 km
Samaila
arr. 21:20
dep. 21:20
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 21:26
dep. 21:26
10 km
Musina Reka
arr. 21:28
dep. 21:28
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 21:31
dep. 21:31
12 km
Jarcujak
arr. 21:33
dep. 21:33
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 21:35
dep. 21:35
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:40
19 km

Naselja Popovici i Kraljevo su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Popovici je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 21:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.