Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Popovici - Kraljevo timetable

monday, 06.07.2020.
07:27 07:55 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 07:27
Samaila, V. Glava
arr. 07:30
dep. 07:30
2 km
Samaila
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 07:41
dep. 07:41
10 km
Musina Reka
arr. 07:43
dep. 07:43
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Jarcujak
arr. 07:48
dep. 07:48
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 07:50
dep. 07:50
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:55
19 km
08:42 09:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 08:42
Samaila, V. Glava
arr. 08:45
dep. 08:45
2 km
Samaila
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Musina Reka
arr. 08:58
dep. 08:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 09:01
dep. 09:01
12 km
Jarcujak
arr. 09:03
dep. 09:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:10
19 km
10:42 11:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 10:42
Samaila, V. Glava
arr. 10:45
dep. 10:45
2 km
Samaila
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 10:56
dep. 10:56
10 km
Musina Reka
arr. 10:58
dep. 10:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:01
dep. 11:01
12 km
Jarcujak
arr. 11:03
dep. 11:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 11:05
dep. 11:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:10
19 km
12:42 13:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 12:42
Samaila, V. Glava
arr. 12:45
dep. 12:45
2 km
Samaila
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Musina Reka
arr. 12:58
dep. 12:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 13:01
dep. 13:01
12 km
Jarcujak
arr. 13:03
dep. 13:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 13:05
dep. 13:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:10
19 km
13:42 14:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 13:42
Samaila, V. Glava
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Samaila
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 13:56
dep. 13:56
10 km
Musina Reka
arr. 13:58
dep. 13:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:01
dep. 14:01
12 km
Jarcujak
arr. 14:03
dep. 14:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 14:05
dep. 14:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:10
19 km
15:42 16:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 15:42
Samaila, V. Glava
arr. 15:45
dep. 15:45
2 km
Samaila
arr. 15:50
dep. 15:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Musina Reka
arr. 15:58
dep. 15:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:01
dep. 16:01
12 km
Jarcujak
arr. 16:03
dep. 16:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 16:05
dep. 16:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:10
19 km
16:42 17:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 16:42
Samaila, V. Glava
arr. 16:45
dep. 16:45
2 km
Samaila
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:56
dep. 16:56
10 km
Musina Reka
arr. 16:58
dep. 16:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 17:01
dep. 17:01
12 km
Jarcujak
arr. 17:03
dep. 17:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 17:05
dep. 17:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:10
19 km
19:42 20:10 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 19:42
Samaila, V. Glava
arr. 19:45
dep. 19:45
2 km
Samaila
arr. 19:50
dep. 19:50
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 19:56
dep. 19:56
10 km
Musina Reka
arr. 19:58
dep. 19:58
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:01
dep. 20:01
12 km
Jarcujak
arr. 20:03
dep. 20:03
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 20:05
dep. 20:05
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:10
19 km
21:12 21:40 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovici
dep. 21:12
Samaila, V. Glava
arr. 21:15
dep. 21:15
2 km
Samaila
arr. 21:20
dep. 21:20
4 km
Mrsac, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 21:26
dep. 21:26
10 km
Musina Reka
arr. 21:28
dep. 21:28
11 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 21:31
dep. 21:31
12 km
Jarcujak
arr. 21:33
dep. 21:33
14 km
Kraljevo, Autoput
arr. 21:35
dep. 21:35
16 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:40
19 km

Naselja Popovici i Kraljevo su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Popovici je u 07:27 h, dok je poslednji polazak u 21:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.