Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Popovac kod Nisa - Nis timetable

monday, 17.02.2020.
00:00 00:20 (00:20)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Trafo
dep. 00:00
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 00:01
dep. 00:01
0.3 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 00:02
dep. 00:02
0.7 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 00:05
dep. 00:05
1.2 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 00:06
dep. 00:06
1.6 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 00:07
dep. 00:07
2.1 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 00:08
dep. 00:08
3.9 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 00:09
dep. 00:09
4.6 km
Nis, Papir servis
arr. 00:10
dep. 00:10
5.1 km
Nis, Azija centar
arr. 00:11
dep. 00:11
6 km
Nis, Sumadijska
arr. 00:12
dep. 00:12
6.3 km
Nis, Kicevo
arr. 00:17
dep. 00:17
7 km
arr. 00:18
dep. 00:18
7.4 km
Nis, Bus station
arr. 00:20
8.1 km
06:24 06:45 (00:21)
TumbaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Tumba
dep. 06:24
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:25
dep. 06:25
0.4 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
0.9 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
1.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
1.9 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:33
dep. 06:33
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
4.3 km
Nis, Papir servis
arr. 06:36
dep. 06:36
4.8 km
Nis, Azija centar
arr. 06:37
dep. 06:37
5.6 km
Nis, Sumadijska
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Nis, Kicevo
arr. 06:41
dep. 06:41
6.7 km
arr. 06:43
dep. 06:43
7.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:45
7.9 km
06:33 06:58 (00:25)
TumbaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Tumba
dep. 06:33
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:34
dep. 06:34
0.4 km
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
0.8 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 06:36
dep. 06:36
1.1 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 06:37
dep. 06:37
1.4 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
1.8 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
2.3 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:40
dep. 06:40
2.8 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:44
dep. 06:44
4.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
5.2 km
Nis, Papir servis
arr. 06:46
dep. 06:46
5.7 km
Nis, Azija centar
arr. 06:48
dep. 06:48
6.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 06:49
dep. 06:49
6.9 km
Nis, Kicevo
arr. 06:52
dep. 06:52
7.6 km
arr. 06:54
dep. 06:54
8 km
Nis, Bus station
arr. 06:58
8.8 km
08:38 09:03 (00:25)
TumbaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Tumba
dep. 08:38
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 08:39
dep. 08:39
0.4 km
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 08:40
dep. 08:40
0.8 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 08:41
dep. 08:41
1.1 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 08:42
dep. 08:42
1.4 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
1.8 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 08:44
dep. 08:44
2.3 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 08:45
dep. 08:45
2.8 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 08:49
dep. 08:49
4.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
5.2 km
Nis, Papir servis
arr. 08:51
dep. 08:51
5.7 km
Nis, Azija centar
arr. 08:53
dep. 08:53
6.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 08:54
dep. 08:54
6.9 km
Nis, Kicevo
arr. 08:57
dep. 08:57
7.6 km
arr. 08:59
dep. 08:59
8 km
Nis, Bus station
arr. 09:03
8.8 km
10:53 11:15 (00:22)
TumbaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Tumba
dep. 10:53
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 10:54
dep. 10:54
0.4 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
0.9 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 10:56
dep. 10:56
1.3 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 10:57
dep. 10:57
1.8 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:01
dep. 11:01
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
4.2 km
Nis, Papir servis
arr. 11:03
dep. 11:03
4.8 km
Nis, Azija centar
arr. 11:05
dep. 11:05
5.6 km
Nis, Sumadijska
arr. 11:06
dep. 11:06
6 km
Nis, Kicevo
arr. 11:09
dep. 11:09
6.6 km
arr. 11:11
dep. 11:11
7.1 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
7.8 km
12:00 12:20 (00:20)
TrafoTrg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Trafo
dep. 12:00
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 12:01
dep. 12:01
0.3 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 12:02
dep. 12:02
0.7 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
1.2 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
1.6 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 12:07
dep. 12:07
2.1 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 12:08
dep. 12:08
3.9 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
4.6 km
Nis, Papir servis
arr. 12:10
dep. 12:10
5.1 km
Nis, Azija centar
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Nis, Sumadijska
arr. 12:12
dep. 12:12
6.3 km
Nis, Kicevo
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
arr. 12:20
7.4 km
13:58 14:23 (00:25)
TumbaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Tumba
dep. 13:58
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:59
dep. 13:59
0.4 km
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
0.8 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 14:01
dep. 14:01
1.1 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 14:02
dep. 14:02
1.4 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
1.8 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 14:04
dep. 14:04
2.3 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 14:05
dep. 14:05
2.8 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:09
dep. 14:09
4.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
5.2 km
Nis, Papir servis
arr. 14:11
dep. 14:11
5.7 km
Nis, Azija centar
arr. 14:13
dep. 14:13
6.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 14:14
dep. 14:14
6.9 km
Nis, Kicevo
arr. 14:17
dep. 14:17
7.6 km
arr. 14:19
dep. 14:19
8 km
Nis, Bus station
arr. 14:23
8.8 km
15:05 15:25 (00:20)
TrafoTrg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Trafo
dep. 15:05
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 15:06
dep. 15:06
0.3 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:07
dep. 15:07
0.7 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
1.2 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 15:11
dep. 15:11
1.6 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 15:12
dep. 15:12
2.1 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:13
dep. 15:13
3.9 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 15:14
dep. 15:14
4.6 km
Nis, Papir servis
arr. 15:15
dep. 15:15
5.1 km
Nis, Azija centar
arr. 15:16
dep. 15:16
6 km
Nis, Sumadijska
arr. 15:17
dep. 15:17
6.3 km
Nis, Kicevo
arr. 15:23
dep. 15:23
7 km
arr. 15:25
7.4 km
16:53 17:15 (00:22)
TumbaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Tumba
dep. 16:53
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:54
dep. 16:54
0.4 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
0.9 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
1.3 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 16:57
dep. 16:57
1.8 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 17:01
dep. 17:01
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
4.2 km
Nis, Papir servis
arr. 17:03
dep. 17:03
4.8 km
Nis, Azija centar
arr. 17:05
dep. 17:05
5.6 km
Nis, Sumadijska
arr. 17:06
dep. 17:06
6 km
Nis, Kicevo
arr. 17:09
dep. 17:09
6.6 km
arr. 17:11
dep. 17:11
7.1 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
7.8 km
17:40 18:00 (00:20)
TrafoTrg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Trafo
dep. 17:40
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 17:41
dep. 17:41
0.3 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 17:42
dep. 17:42
0.7 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
1.2 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 17:46
dep. 17:46
1.6 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 17:47
dep. 17:47
2.1 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 17:48
dep. 17:48
3.9 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 17:49
dep. 17:49
4.6 km
Nis, Papir servis
arr. 17:50
dep. 17:50
5.1 km
Nis, Azija centar
arr. 17:51
dep. 17:51
6 km
Nis, Sumadijska
arr. 17:52
dep. 17:52
6.3 km
Nis, Kicevo
arr. 17:58
dep. 17:58
7 km
arr. 18:00
7.4 km
18:58 19:23 (00:25)
TumbaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Tumba
dep. 18:58
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:59
dep. 18:59
0.4 km
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 19:00
dep. 19:00
0.8 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 19:01
dep. 19:01
1.1 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 19:02
dep. 19:02
1.4 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 19:03
dep. 19:03
1.8 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:04
dep. 19:04
2.3 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 19:05
dep. 19:05
2.8 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 19:09
dep. 19:09
4.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
5.2 km
Nis, Papir servis
arr. 19:11
dep. 19:11
5.7 km
Nis, Azija centar
arr. 19:13
dep. 19:13
6.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 19:14
dep. 19:14
6.9 km
Nis, Kicevo
arr. 19:17
dep. 19:17
7.6 km
arr. 19:19
dep. 19:19
8 km
Nis, Bus station
arr. 19:23
8.8 km
20:32 20:55 (00:23)
TumbaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Tumba
dep. 20:32
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:33
dep. 20:33
0.4 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
0.9 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 20:35
dep. 20:35
1.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 20:40
dep. 20:40
1.9 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:41
dep. 20:41
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
4.3 km
Nis, Papir servis
arr. 20:43
dep. 20:43
4.8 km
Nis, Azija centar
arr. 20:44
dep. 20:44
5.6 km
Nis, Sumadijska
arr. 20:50
dep. 20:50
6 km
Nis, Kicevo
arr. 20:52
dep. 20:52
6.6 km
arr. 20:53
dep. 20:53
7.1 km
Nis, Bus station
arr. 20:55
7.9 km
21:18 21:40 (00:22)
TumbaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Tumba
dep. 21:18
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:19
dep. 21:19
0.4 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
0.9 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 21:21
dep. 21:21
1.3 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 21:22
dep. 21:22
1.8 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:26
dep. 21:26
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 21:27
dep. 21:27
4.2 km
Nis, Papir servis
arr. 21:28
dep. 21:28
4.8 km
Nis, Azija centar
arr. 21:30
dep. 21:30
5.6 km
Nis, Sumadijska
arr. 21:31
dep. 21:31
6 km
Nis, Kicevo
arr. 21:34
dep. 21:34
6.6 km
arr. 21:36
dep. 21:36
7.1 km
Nis, Bus station
arr. 21:40
7.8 km
22:38 23:00 (00:22)
TumbaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Popovac kod Nisa, Tumba
dep. 22:38
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:39
dep. 22:39
0.4 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
0.9 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 22:41
dep. 22:41
1.3 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 22:42
dep. 22:42
1.8 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:46
dep. 22:46
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 22:47
dep. 22:47
4.2 km
Nis, Papir servis
arr. 22:48
dep. 22:48
4.8 km
Nis, Azija centar
arr. 22:50
dep. 22:50
5.6 km
Nis, Sumadijska
arr. 22:51
dep. 22:51
6 km
Nis, Kicevo
arr. 22:54
dep. 22:54
6.6 km
arr. 22:56
dep. 22:56
7.1 km
Nis, Bus station
arr. 23:00
7.8 km

Naselja Popovac kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Popovac kod Nisa je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 22:38 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.