Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ponikve - Pozarevac timetable

tuesday, 14.07.2020.
03:12 04:27 (01:15)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ponikve
dep. 03:12
Branicevo, Center
arr. 03:17
dep. 03:17
2.9 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
6.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
9.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
10.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
11.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
12.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
15.9 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
17.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
18.3 km
Djurakovo, Center
arr. 03:43
dep. 03:43
22.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
26.5 km
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
27 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
29.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
30 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
31 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
33.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
37.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
41.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
44.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
45.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
46.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
47.1 km
05:42 06:40 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ponikve
dep. 05:42
Branicevo, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Kusice, Krak
arr. 05:49
dep. 05:49
6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 05:55
dep. 06:00
12 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
17 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 06:10
dep. 06:10
20 km
Djurakovo, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
25 km
Majilovac, I - Centar
arr. 06:19
dep. 06:19
28 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 06:21
dep. 06:21
30 km
Beranje, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
32 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:28
dep. 06:28
36 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:31
dep. 06:31
39 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
46 km
07:13 08:27 (01:14)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ponikve
dep. 07:13
Branicevo, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
2.9 km
Kusice, Krak
arr. 07:21
dep. 07:21
6.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:24
dep. 07:24
9.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:26
dep. 07:26
10.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
11.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:30
dep. 07:30
12.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
15.9 km
Topolovnik, II
arr. 07:36
dep. 07:36
17.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:38
dep. 07:38
18.3 km
Djurakovo, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
22.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:50
dep. 07:50
26.5 km
Majilovac, II
arr. 07:51
dep. 07:51
27 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
29.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
31 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
33.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
37.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
41.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
44.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
45.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
46.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
47.1 km
08:42 09:50 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Ponikve
dep. 08:42
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
11 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
16 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
19 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
24 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
27 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
29 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
38 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
45 km
12:33 13:47 (01:14)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ponikve
dep. 12:33
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
2.9 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
6.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
9.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
10.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
11.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
12.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
15.9 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
17.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
18.3 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
22.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
26.5 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
27 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
29.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
30 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
31 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
33.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
37.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
41.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
44.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
45.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
46.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
47.1 km
18:48 20:02 (01:14)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ponikve
dep. 18:48
Branicevo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
2.9 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
6.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
9.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
10.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
11.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
12.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
15.9 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
17.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
18.3 km
Djurakovo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
22.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
26.5 km
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
27 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
29.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
30 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
31 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
33.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
37.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
41.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
44.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
45.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
46.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
47.1 km
Ponikve - Pozarevac timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
03:12 04:27 (01:15)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ponikve
dep. 03:12
Branicevo, Center
arr. 03:17
dep. 03:17
2.9 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
6.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
9.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
10.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
11.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
12.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
15.9 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
17.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
18.3 km
Djurakovo, Center
arr. 03:43
dep. 03:43
22.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
26.5 km
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
27 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
29.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
30 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
31 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
33.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
37.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
41.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
44.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
45.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
46.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
47.1 km
05:42 06:40 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ponikve
dep. 05:42
Branicevo, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Kusice, Krak
arr. 05:49
dep. 05:49
6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 05:55
dep. 06:00
12 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
17 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 06:10
dep. 06:10
20 km
Djurakovo, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
25 km
Majilovac, I - Centar
arr. 06:19
dep. 06:19
28 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 06:21
dep. 06:21
30 km
Beranje, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
32 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:28
dep. 06:28
36 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:31
dep. 06:31
39 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
46 km
07:13 08:27 (01:14)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ponikve
dep. 07:13
Branicevo, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
2.9 km
Kusice, Krak
arr. 07:21
dep. 07:21
6.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:24
dep. 07:24
9.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:26
dep. 07:26
10.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
11.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:30
dep. 07:30
12.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
15.9 km
Topolovnik, II
arr. 07:36
dep. 07:36
17.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:38
dep. 07:38
18.3 km
Djurakovo, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
22.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:50
dep. 07:50
26.5 km
Majilovac, II
arr. 07:51
dep. 07:51
27 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
29.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
31 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
33.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
37.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
41.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
44.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
45.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
46.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
47.1 km
08:42 09:50 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Ponikve
dep. 08:42
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
11 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
16 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
19 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
24 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
27 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
29 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
38 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
45 km
12:33 13:47 (01:14)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ponikve
dep. 12:33
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
2.9 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
6.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
9.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
10.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
11.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
12.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
15.9 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
17.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
18.3 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
22.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
26.5 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
27 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
29.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
30 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
31 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
33.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
37.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
41.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
44.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
45.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
46.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
47.1 km
18:48 20:02 (01:14)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ponikve
dep. 18:48
Branicevo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
2.9 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
6.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
9.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
10.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
11.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
12.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
15.9 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
17.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
18.3 km
Djurakovo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
22.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
26.5 km
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
27 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
29.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
30 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
31 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
33.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
37.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
41.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
44.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
45.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
46.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
47.1 km

Naselja Ponikve i Pozarevac su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ponikve je u 03:12 h, dok je poslednji polazak u 18:48 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Ponikve - Pozarevac iznosi od 3,51 EUR do 3,51 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.