Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Polumir - Ušće kod Kraljeva timetable

wednesday, 17.08.2022.
03:24 03:38 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polumir, Railway station
dep. 03:24
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 03:32
dep. 03:33
6 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 03:38
10 km
06:21 06:30 (00:09)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polumir, Most
dep. 06:21
Polumir, Kafana Prolece
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Polumir, Cerje
arr. 06:23
dep. 06:23
4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 06:24
dep. 06:24
6 km
Polumir, Pusto polje
arr. 06:25
dep. 06:25
6 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 06:30
10.4 km
07:34 07:48 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polumir, Railway station
dep. 07:34
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:42
dep. 07:43
6 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:48
10 km
11:16 11:30 (00:14)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polumir, Most
dep. 11:16
Polumir, Kafana Prolece
arr. 11:19
dep. 11:19
3 km
Polumir, Cerje
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 11:22
dep. 11:22
6 km
Polumir, Pusto polje
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 11:27
dep. 11:27
9 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 11:30
10.4 km
14:16 14:30 (00:14)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polumir, Most
dep. 14:16
Polumir, Kafana Prolece
arr. 14:19
dep. 14:19
3 km
Polumir, Cerje
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Polumir, Pusto polje
arr. 14:25
dep. 14:25
6 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 14:28
dep. 14:28
9 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 14:30
10.4 km
15:34 15:48 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polumir, Railway station
dep. 15:34
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:42
dep. 15:43
6 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:48
10 km
18:10 18:26 (00:16)
MostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Polumir, Most
dep. 18:10
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 18:26
14 km
20:46 21:00 (00:14)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polumir, Most
dep. 20:46
Polumir, Kafana Prolece
arr. 20:49
dep. 20:49
3 km
Polumir, Cerje
arr. 20:50
dep. 20:50
4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 20:52
dep. 20:52
6 km
Polumir, Pusto polje
arr. 20:53
dep. 20:53
6 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 20:57
dep. 20:57
9 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 21:00
10.4 km

Naselja Polumir i Ušće kod Kraljeva su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Polumir je u 03:24 h, dok je poslednji polazak u 20:46 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Polumir - Ušće kod Kraljeva iznosi od 1,21 EUR do 1,21 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.