Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Polom kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable

monday, 21.10.2019.
08:00 09:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polom kod Gornjeg Milanovca
dep. 08:00
Gornji Banjani
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 08:08
dep. 08:08
4 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 08:09
dep. 08:09
5 km
Lozanj, P kapija
arr. 08:10
dep. 08:10
6 km
Lozanj
arr. 08:13
dep. 08:13
8 km
Lozanj, Dragovac
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Bersici, B. kuce
arr. 08:18
dep. 08:18
11 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 08:20
dep. 08:20
12 km
Bersici
arr. 08:21
dep. 08:21
13 km
Locevci
arr. 08:23
dep. 08:23
14 km
Locevci, M. kuca
arr. 08:24
dep. 08:24
15 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 08:26
dep. 08:26
16 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
24 km
Savinac (Sarani)
arr. 08:35
dep. 08:35
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 08:44
dep. 08:44
25.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 08:46
dep. 08:46
26 km
Klaticevo, Cigla
arr. 08:48
dep. 08:48
27 km
Klaticevo
arr. 08:49
dep. 08:49
27.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 08:50
dep. 08:50
28 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 08:52
dep. 08:52
29 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 08:54
dep. 08:54
30 km
Brusnica, Bazen
arr. 08:56
dep. 08:56
30.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 08:57
dep. 08:57
31 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 08:59
dep. 08:59
33 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
34 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:05
35 km
12:50 13:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polom kod Gornjeg Milanovca
dep. 12:50
Gornji Banjani
arr. 12:55
dep. 12:55
3 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Lozanj, P kapija
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Lozanj
arr. 13:03
dep. 13:03
8 km
Lozanj, Dragovac
arr. 13:06
dep. 13:06
10 km
Bersici, B. kuce
arr. 13:08
dep. 13:08
11 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 13:10
dep. 13:10
12 km
Bersici
arr. 13:11
dep. 13:11
13 km
Locevci
arr. 13:13
dep. 13:13
14 km
Locevci, M. kuca
arr. 13:14
dep. 13:14
15 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:16
dep. 13:16
16 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
24 km
Savinac (Sarani)
arr. 13:25
dep. 13:25
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:34
dep. 13:34
25.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:36
dep. 13:36
26 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:38
dep. 13:38
27 km
Klaticevo
arr. 13:39
dep. 13:39
27.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:40
dep. 13:40
28 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 13:42
dep. 13:42
29 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 13:44
dep. 13:44
30 km
Brusnica, Bazen
arr. 13:46
dep. 13:46
30.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 13:47
dep. 13:47
31 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 13:49
dep. 13:49
33 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
34 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:55
35 km
15:10 16:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polom kod Gornjeg Milanovca
dep. 15:10
Gornji Banjani
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 15:18
dep. 15:18
4 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 15:19
dep. 15:19
5 km
Lozanj, P kapija
arr. 15:20
dep. 15:20
6 km
Lozanj
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Lozanj, Dragovac
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Bersici, B. kuce
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 15:30
dep. 15:30
12 km
Bersici
arr. 15:31
dep. 15:31
13 km
Locevci
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Locevci, M. kuca
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 15:36
dep. 15:36
16 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
24 km
Savinac (Sarani)
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:54
dep. 15:54
25.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:56
dep. 15:56
26 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:58
dep. 15:58
27 km
Klaticevo
arr. 15:59
dep. 15:59
27.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 16:00
dep. 16:00
28 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 16:02
dep. 16:02
29 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 16:04
dep. 16:04
30 km
Brusnica, Bazen
arr. 16:06
dep. 16:06
30.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 16:07
dep. 16:07
31 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 16:09
dep. 16:09
33 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 16:11
dep. 16:11
34 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
35 km
16:30 17:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polom kod Gornjeg Milanovca
dep. 16:30
Gornji Banjani
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 16:38
dep. 16:38
4 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Lozanj, P kapija
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Lozanj
arr. 16:43
dep. 16:43
8 km
Lozanj, Dragovac
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Bersici, B. kuce
arr. 16:48
dep. 16:48
11 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 16:50
dep. 16:50
12 km
Bersici
arr. 16:51
dep. 16:51
13 km
Locevci
arr. 16:53
dep. 16:53
14 km
Locevci, M. kuca
arr. 16:54
dep. 16:54
15 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 16:56
dep. 16:56
16 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
24 km
Savinac (Sarani)
arr. 17:05
dep. 17:05
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 17:14
dep. 17:14
25.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 17:16
dep. 17:16
26 km
Klaticevo, Cigla
arr. 17:18
dep. 17:18
27 km
Klaticevo
arr. 17:19
dep. 17:19
27.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 17:20
dep. 17:20
28 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 17:22
dep. 17:22
29 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 17:24
dep. 17:24
30 km
Brusnica, Bazen
arr. 17:26
dep. 17:26
30.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 17:27
dep. 17:27
31 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 17:29
dep. 17:29
33 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 17:31
dep. 17:31
34 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
35 km
20:45 21:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polom kod Gornjeg Milanovca
dep. 20:45
Gornji Banjani
arr. 20:50
dep. 20:50
3 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 20:53
dep. 20:53
4 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 20:54
dep. 20:54
5 km
Lozanj, P kapija
arr. 20:55
dep. 20:55
6 km
Lozanj
arr. 20:58
dep. 20:58
8 km
Lozanj, Dragovac
arr. 21:01
dep. 21:01
10 km
Bersici, B. kuce
arr. 21:03
dep. 21:03
11 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 21:05
dep. 21:05
12 km
Bersici
arr. 21:06
dep. 21:06
13 km
Locevci
arr. 21:08
dep. 21:08
14 km
Locevci, M. kuca
arr. 21:09
dep. 21:09
15 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 21:11
dep. 21:11
16 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 21:27
dep. 21:27
24 km
Savinac (Sarani)
arr. 21:20
dep. 21:20
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 21:29
dep. 21:29
25.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 21:31
dep. 21:31
26 km
Klaticevo, Cigla
arr. 21:33
dep. 21:33
27 km
Klaticevo
arr. 21:34
dep. 21:34
27.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 21:35
dep. 21:35
28 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 21:37
dep. 21:37
29 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 21:39
dep. 21:39
30 km
Brusnica, Bazen
arr. 21:41
dep. 21:41
30.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 21:42
dep. 21:42
31 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 21:44
dep. 21:44
33 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 21:46
dep. 21:46
34 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:50
35 km
Polom kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
08:00 09:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polom kod Gornjeg Milanovca
dep. 08:00
Gornji Banjani
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 08:08
dep. 08:08
4 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 08:09
dep. 08:09
5 km
Lozanj, P kapija
arr. 08:10
dep. 08:10
6 km
Lozanj
arr. 08:13
dep. 08:13
8 km
Lozanj, Dragovac
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Bersici, B. kuce
arr. 08:18
dep. 08:18
11 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 08:20
dep. 08:20
12 km
Bersici
arr. 08:21
dep. 08:21
13 km
Locevci
arr. 08:23
dep. 08:23
14 km
Locevci, M. kuca
arr. 08:24
dep. 08:24
15 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 08:26
dep. 08:26
16 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
24 km
Savinac (Sarani)
arr. 08:35
dep. 08:35
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 08:44
dep. 08:44
25.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 08:46
dep. 08:46
26 km
Klaticevo, Cigla
arr. 08:48
dep. 08:48
27 km
Klaticevo
arr. 08:49
dep. 08:49
27.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 08:50
dep. 08:50
28 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 08:52
dep. 08:52
29 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 08:54
dep. 08:54
30 km
Brusnica, Bazen
arr. 08:56
dep. 08:56
30.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 08:57
dep. 08:57
31 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 08:59
dep. 08:59
33 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
34 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:05
35 km
12:50 13:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polom kod Gornjeg Milanovca
dep. 12:50
Gornji Banjani
arr. 12:55
dep. 12:55
3 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Lozanj, P kapija
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Lozanj
arr. 13:03
dep. 13:03
8 km
Lozanj, Dragovac
arr. 13:06
dep. 13:06
10 km
Bersici, B. kuce
arr. 13:08
dep. 13:08
11 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 13:10
dep. 13:10
12 km
Bersici
arr. 13:11
dep. 13:11
13 km
Locevci
arr. 13:13
dep. 13:13
14 km
Locevci, M. kuca
arr. 13:14
dep. 13:14
15 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:16
dep. 13:16
16 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
24 km
Savinac (Sarani)
arr. 13:25
dep. 13:25
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:34
dep. 13:34
25.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:36
dep. 13:36
26 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:38
dep. 13:38
27 km
Klaticevo
arr. 13:39
dep. 13:39
27.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:40
dep. 13:40
28 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 13:42
dep. 13:42
29 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 13:44
dep. 13:44
30 km
Brusnica, Bazen
arr. 13:46
dep. 13:46
30.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 13:47
dep. 13:47
31 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 13:49
dep. 13:49
33 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
34 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:55
35 km
15:10 16:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polom kod Gornjeg Milanovca
dep. 15:10
Gornji Banjani
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 15:18
dep. 15:18
4 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 15:19
dep. 15:19
5 km
Lozanj, P kapija
arr. 15:20
dep. 15:20
6 km
Lozanj
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Lozanj, Dragovac
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Bersici, B. kuce
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 15:30
dep. 15:30
12 km
Bersici
arr. 15:31
dep. 15:31
13 km
Locevci
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Locevci, M. kuca
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 15:36
dep. 15:36
16 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
24 km
Savinac (Sarani)
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:54
dep. 15:54
25.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:56
dep. 15:56
26 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:58
dep. 15:58
27 km
Klaticevo
arr. 15:59
dep. 15:59
27.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 16:00
dep. 16:00
28 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 16:02
dep. 16:02
29 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 16:04
dep. 16:04
30 km
Brusnica, Bazen
arr. 16:06
dep. 16:06
30.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 16:07
dep. 16:07
31 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 16:09
dep. 16:09
33 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 16:11
dep. 16:11
34 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
35 km
16:30 17:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polom kod Gornjeg Milanovca
dep. 16:30
Gornji Banjani
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 16:38
dep. 16:38
4 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Lozanj, P kapija
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Lozanj
arr. 16:43
dep. 16:43
8 km
Lozanj, Dragovac
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Bersici, B. kuce
arr. 16:48
dep. 16:48
11 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 16:50
dep. 16:50
12 km
Bersici
arr. 16:51
dep. 16:51
13 km
Locevci
arr. 16:53
dep. 16:53
14 km
Locevci, M. kuca
arr. 16:54
dep. 16:54
15 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 16:56
dep. 16:56
16 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
24 km
Savinac (Sarani)
arr. 17:05
dep. 17:05
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 17:14
dep. 17:14
25.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 17:16
dep. 17:16
26 km
Klaticevo, Cigla
arr. 17:18
dep. 17:18
27 km
Klaticevo
arr. 17:19
dep. 17:19
27.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 17:20
dep. 17:20
28 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 17:22
dep. 17:22
29 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 17:24
dep. 17:24
30 km
Brusnica, Bazen
arr. 17:26
dep. 17:26
30.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 17:27
dep. 17:27
31 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 17:29
dep. 17:29
33 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 17:31
dep. 17:31
34 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
35 km
20:45 21:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Polom kod Gornjeg Milanovca
dep. 20:45
Gornji Banjani
arr. 20:50
dep. 20:50
3 km
Gornji Banjani, Bucje
arr. 20:53
dep. 20:53
4 km
Gornji Banjani, Vodenica
arr. 20:54
dep. 20:54
5 km
Lozanj, P kapija
arr. 20:55
dep. 20:55
6 km
Lozanj
arr. 20:58
dep. 20:58
8 km
Lozanj, Dragovac
arr. 21:01
dep. 21:01
10 km
Bersici, B. kuce
arr. 21:03
dep. 21:03
11 km
Bersici, Dom zdravlja
arr. 21:05
dep. 21:05
12 km
Bersici
arr. 21:06
dep. 21:06
13 km
Locevci
arr. 21:08
dep. 21:08
14 km
Locevci, M. kuca
arr. 21:09
dep. 21:09
15 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 21:11
dep. 21:11
16 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 21:27
dep. 21:27
24 km
Savinac (Sarani)
arr. 21:20
dep. 21:20
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 21:29
dep. 21:29
25.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 21:31
dep. 21:31
26 km
Klaticevo, Cigla
arr. 21:33
dep. 21:33
27 km
Klaticevo
arr. 21:34
dep. 21:34
27.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 21:35
dep. 21:35
28 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 21:37
dep. 21:37
29 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 21:39
dep. 21:39
30 km
Brusnica, Bazen
arr. 21:41
dep. 21:41
30.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 21:42
dep. 21:42
31 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 21:44
dep. 21:44
33 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 21:46
dep. 21:46
34 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:50
35 km

Naselja Polom kod Gornjeg Milanovca i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Polom kod Gornjeg Milanovca je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.