Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Poljana - Pozarevac timetable

friday, 23.08.2019.
05:04 05:30 (00:26)
Vlaska MalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljana, Vlaska Mala
dep. 05:04
Poljana, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
1 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 05:08
dep. 05:08
2 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 05:10
dep. 05:10
3 km
Prugovo, I
arr. 05:13
dep. 05:13
5 km
Lucica, Skola
arr. 05:14
dep. 05:14
6 km
Lucica, centar
arr. 05:15
dep. 05:15
6.3 km
Lucica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
7 km
Pozarevac, Farma
arr. 05:20
dep. 05:20
8.4 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 05:21
dep. 05:21
8.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 05:22
dep. 05:22
9 km
Pozarevac, K. Abraševića
arr. 05:24
dep. 05:24
9.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:25
dep. 05:25
10 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:27
dep. 05:27
11 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:30
12 km
05:56 06:24 (00:28)
Vlaska MalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljana, Vlaska Mala
dep. 05:56
Poljana, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
1.6 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 06:01
dep. 06:01
2.7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 06:02
dep. 06:02
3.5 km
Prugovo, I
arr. 06:04
dep. 06:04
5.2 km
Lucica, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
6.2 km
Lucica, centar
arr. 06:08
dep. 06:08
7.1 km
Lucica, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
8.4 km
Pozarevac, Farma
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 06:13
dep. 06:13
10.5 km
Pozarevac, Rampa
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 06:18
dep. 06:18
11.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 06:19
dep. 06:19
12.2 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 06:21
dep. 06:21
12.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:24
13.5 km
06:59 07:25 (00:26)
Vlaska MalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljana, Vlaska Mala
dep. 06:59
Poljana, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
1 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
2 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Prugovo, I
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Lucica, Skola
arr. 07:09
dep. 07:09
6 km
Lucica, centar
arr. 07:11
dep. 07:11
6.3 km
Lucica, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:15
dep. 07:15
8.2 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 07:16
dep. 07:16
8.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 07:19
dep. 07:19
9.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:22
dep. 07:22
11 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:25
12 km
07:31 07:55 (00:24)
Vlaska MalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljana, Vlaska Mala
dep. 07:31
Poljana, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:37
dep. 07:37
3 km
Prugovo
arr. 07:41
dep. 07:41
5 km
Lucica, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
6 km
Lucica, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
7 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:47
dep. 07:47
8 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
12 km
10:10 10:25 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljana, Center
dep. 10:10
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
10 km
10:30 10:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljana
dep. 10:30
Prugovo
arr. 10:34
dep. 10:34
3 km
Lucica
arr. 10:35
dep. 10:35
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:40
10 km
13:19 13:45 (00:26)
Vlaska MalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljana, Vlaska Mala
dep. 13:19
Poljana, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
1 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 13:23
dep. 13:23
2 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 13:25
dep. 13:25
3 km
Prugovo, I
arr. 13:28
dep. 13:28
5 km
Lucica, Skola
arr. 13:29
dep. 13:29
6 km
Lucica, centar
arr. 13:30
dep. 13:30
6.3 km
Lucica, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Pozarevac, Farma
arr. 13:35
dep. 13:35
8.2 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 13:36
dep. 13:36
8.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 13:39
dep. 13:39
9.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:42
dep. 13:42
11 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:45
12 km
15:32 15:50 (00:18)
Vlaska MalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljana, Vlaska Mala
dep. 15:32
Poljana, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
1 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 15:36
dep. 15:36
2 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Prugovo, I
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Lucica, Skola
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Lucica, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Pozarevac, Farma
arr. 15:45
dep. 15:45
9 km
Pozarevac, Rampa
arr. 15:46
dep. 15:46
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
12 km
17:42 17:55 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljana, Center
dep. 17:42
Prugovo, I
arr. 17:46
dep. 17:46
3 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
10 km
19:41 19:54 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljana
dep. 19:41
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
3.7 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
4.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
10.1 km
20:14 20:40 (00:26)
Vlaska MalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljana, Vlaska Mala
dep. 20:14
Poljana, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
1 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
Prugovo, I
arr. 20:23
dep. 20:23
5 km
Lucica, Skola
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Lucica, centar
arr. 20:26
dep. 20:26
6.3 km
Lucica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
7 km
Pozarevac, Farma
arr. 20:30
dep. 20:30
8.2 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 20:31
dep. 20:31
8.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 20:32
dep. 20:32
9 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 20:34
dep. 20:34
9.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:35
dep. 20:35
10 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:37
dep. 20:37
11 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:40
12 km
21:17 21:35 (00:18)
Vlaska MalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Poljana, Vlaska Mala
dep. 21:17
Poljana, Center
arr. 21:19
dep. 21:19
1 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 21:21
dep. 21:21
2 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 21:22
dep. 21:22
3 km
Prugovo, I
arr. 21:25
dep. 21:25
5 km
Lucica, Skola
arr. 21:26
dep. 21:26
6 km
Lucica, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
7 km
Pozarevac, Farma
arr. 21:30
dep. 21:30
9 km
Pozarevac, Rampa
arr. 21:31
dep. 21:31
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:35
12 km

Naselja Poljana i Pozarevac su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Poljana je u 05:04 h, dok je poslednji polazak u 21:17 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.