Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Pojate - Cacak timetable

wednesday, 19.02.2020.
06:35 09:15 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 06:35
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
23.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
38.5 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
44.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
52.5 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
62.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
66.5 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
70.5 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
73.5 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
77.5 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
85.5 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
86.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
87.5 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
106.5 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
109.5 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
115.5 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
121.5 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
125.5 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
134.5 km
08:20 10:50 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 08:20
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
66 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
93 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
134 km
15:30 18:15 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 15:30
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
25 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
30 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
36 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
40 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
47 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
54 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
66 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
71 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
77 km
Ratina
arr. 17:16
dep. 17:16
87 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
93 km
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
103 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
106 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
109 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
115 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:58
dep. 17:58
121 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
127 km
Konjevici
arr. 18:07
dep. 18:07
129 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
134 km
18:33 21:10 (02:37)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 18:33
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
3 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
8 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
22 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
51 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
61 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
86 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
108 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
120 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
128 km
Pojate - Cacak timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
06:35 09:15 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 06:35
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
23.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
38.5 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
44.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
52.5 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
62.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
66.5 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
70.5 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
73.5 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
77.5 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
85.5 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
86.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
87.5 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
106.5 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
109.5 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
115.5 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
121.5 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
125.5 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
134.5 km
08:20 10:50 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 08:20
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
66 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
93 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
134 km
15:30 18:15 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 15:30
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
25 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
30 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
36 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
40 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
47 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
54 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
66 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
71 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
77 km
Ratina
arr. 17:16
dep. 17:16
87 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
93 km
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
103 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
106 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
109 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
115 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:58
dep. 17:58
121 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
127 km
Konjevici
arr. 18:07
dep. 18:07
129 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
134 km
18:33 21:10 (02:37)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pojate
dep. 18:33
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
3 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
8 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
22 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
51 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
61 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
86 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
108 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
120 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
128 km

Naselja Pojate i Cacak su međusobno udaljena ~133 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 02h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pojate je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 18:33 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pojate - Cacak iznosi od 6,04 EUR do 6,04 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.