Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Podgorac kod Boljevca - Boljevac timetable

monday, 17.02.2020.
08:39 09:05 (00:26)
Selo - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
dep. 08:39
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 08:42
dep. 08:42
1 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 08:45
dep. 08:45
2.6 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 08:50
dep. 08:50
5.6 km
Bogovina, Selo
arr. 08:53
dep. 08:53
6.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
7.8 km
Valakonje, Arnauta
arr. 09:00
dep. 09:00
10 km
Boljevac, Bus station
arr. 09:05
14.2 km
16:39 17:05 (00:26)
Selo - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
dep. 16:39
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 16:45
dep. 16:45
2.6 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 16:50
dep. 16:50
5.6 km
Bogovina, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
6.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
7.8 km
Valakonje, Arnauta
arr. 17:00
dep. 17:00
10 km
Boljevac, Bus station
arr. 17:05
14.2 km
Podgorac kod Boljevca - Boljevac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
08:39 09:05 (00:26)
Selo - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
dep. 08:39
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 08:42
dep. 08:42
1 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 08:45
dep. 08:45
2.6 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 08:50
dep. 08:50
5.6 km
Bogovina, Selo
arr. 08:53
dep. 08:53
6.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
7.8 km
Valakonje, Arnauta
arr. 09:00
dep. 09:00
10 km
Boljevac, Bus station
arr. 09:05
14.2 km
16:39 17:05 (00:26)
Selo - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
dep. 16:39
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 16:45
dep. 16:45
2.6 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 16:50
dep. 16:50
5.6 km
Bogovina, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
6.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
7.8 km
Valakonje, Arnauta
arr. 17:00
dep. 17:00
10 km
Boljevac, Bus station
arr. 17:05
14.2 km
Podgorac kod Boljevca - Boljevac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
08:39 09:05 (00:26)
Selo - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
dep. 08:39
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 08:42
dep. 08:42
1 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 08:45
dep. 08:45
2.6 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 08:50
dep. 08:50
5.6 km
Bogovina, Selo
arr. 08:53
dep. 08:53
6.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
7.8 km
Valakonje, Arnauta
arr. 09:00
dep. 09:00
10 km
Boljevac, Bus station
arr. 09:05
14.2 km
16:39 17:05 (00:26)
Selo - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
dep. 16:39
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 16:45
dep. 16:45
2.6 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 16:50
dep. 16:50
5.6 km
Bogovina, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
6.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
7.8 km
Valakonje, Arnauta
arr. 17:00
dep. 17:00
10 km
Boljevac, Bus station
arr. 17:05
14.2 km
Podgorac kod Boljevca - Boljevac timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
08:39 09:05 (00:26)
Selo - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
dep. 08:39
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 08:42
dep. 08:42
1 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 08:45
dep. 08:45
2.6 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 08:50
dep. 08:50
5.6 km
Bogovina, Selo
arr. 08:53
dep. 08:53
6.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
7.8 km
Valakonje, Arnauta
arr. 09:00
dep. 09:00
10 km
Boljevac, Bus station
arr. 09:05
14.2 km
16:39 17:05 (00:26)
Selo - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
dep. 16:39
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 16:45
dep. 16:45
2.6 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 16:50
dep. 16:50
5.6 km
Bogovina, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
6.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
7.8 km
Valakonje, Arnauta
arr. 17:00
dep. 17:00
10 km
Boljevac, Bus station
arr. 17:05
14.2 km

Naselja Podgorac kod Boljevca i Boljevac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Podgorac kod Boljevca je u 08:39 h, dok je poslednji polazak u 16:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.