Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Podgorac kod Boljevca - Boljevac timetable

tuesday, 15.10.2019.
06:00 06:30 (00:30)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Selo
dep. 06:00
Podgorac kod Boljevca, Skola
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 06:03
dep. 06:03
1.1 km
Bogovina, Naselje
arr. 06:07
dep. 06:07
4.4 km
Bogovina, JP
arr. 06:18
dep. 06:18
14 km
Bogovina, Bogovinski rudnik
arr. 06:13
dep. 06:13
7.1 km
Bogovina, Brdo
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Valakonje, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
16.2 km
Valakonje, Brdo
arr. 06:25
dep. 06:25
20.9 km
Boljevac, Bus station
arr. 06:30
25.1 km
06:20 06:50 (00:30)
TimokBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Timok
dep. 06:20
Sumrakovac, Saraka
arr. 06:13
dep. 06:13
-3 km
Sumrakovac
arr. 06:15
dep. 06:15
-1.7 km
Sumrakovac, Trujic
arr. 06:18
dep. 06:18
-1 km
Valakonje, Zastranovići
arr. 06:29
dep. 06:29
5.3 km
Valakonje, Motel
arr. 06:31
dep. 06:31
6.1 km
Valakonje, Mladenovici
arr. 06:32
dep. 06:32
7.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
10.8 km
Valakonje, Selo
arr. 06:35
dep. 06:35
9.5 km
Valakonje, Brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
12.9 km
Boljevac, Bus station
arr. 06:50
17.1 km
07:58 08:30 (00:32)
TimokBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Timok
dep. 07:58
Sumrakovac, Saraka
arr. 07:48
dep. 07:48
-2.3 km
Sumrakovac
arr. 07:50
dep. 07:50
-1.7 km
Sumrakovac, Trujic
arr. 07:56
dep. 07:56
-1 km
Valakonje, Zastranovići
arr. 08:06
dep. 08:06
5.3 km
Valakonje, Motel
arr. 08:10
dep. 08:10
6.1 km
Valakonje, Mladenovici
arr. 08:12
dep. 08:12
7.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
10.8 km
Valakonje, Selo
arr. 08:20
dep. 08:20
9.5 km
Valakonje, Brdo
arr. 08:28
dep. 08:28
12.9 km
Boljevac, Bus station
arr. 08:30
17.1 km
08:39 09:05 (00:26)
Selo - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
dep. 08:39
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 08:42
dep. 08:42
1 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 08:45
dep. 08:45
2.6 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 08:50
dep. 08:50
5.6 km
Bogovina, Selo
arr. 08:53
dep. 08:53
6.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
7.8 km
Valakonje, Arnauta
arr. 09:00
dep. 09:00
10 km
Boljevac, Bus station
arr. 09:05
14.2 km
14:10 14:50 (00:40)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Selo
dep. 14:10
Podgorac kod Boljevca, Stale
arr. 13:48
dep. 13:48
-1.8 km
Podgorac kod Boljevca, Valja Rnz
arr. 13:45
dep. 13:45
-3 km
Podgorac kod Boljevca, Skola
arr. 14:11
dep. 14:11
0.4 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 14:13
dep. 14:13
1.1 km
Bogovina, Naselje
arr. 14:17
dep. 14:17
4.4 km
Bogovina, JP
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Bogovina, Bogovinski rudnik
arr. 14:33
dep. 14:33
12.7 km
Bogovina, Faca Velje
arr. 14:28
dep. 14:28
9.9 km
Bogovina, Brdo
arr. 14:36
dep. 14:36
15 km
Valakonje, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
18.8 km
Valakonje, Selo
arr. 14:40
dep. 14:40
17.5 km
Valakonje, Brdo
arr. 14:45
dep. 14:45
20.9 km
Boljevac, Bus station
arr. 14:50
25.1 km
14:10 15:30 (01:20)
TimokBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Timok
dep. 14:10
Sumrakovac, Trujic
arr. 14:02
dep. 14:02
-2.4 km
Sumrakovac
arr. 14:05
dep. 14:05
-1.7 km
Sumrakovac, Saraka
arr. 14:07
dep. 14:07
-1.1 km
Savinac kod Boljevca, Savinac - Sumrakovac
arr. 14:14
dep. 14:14
2.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:17
dep. 14:17
2.9 km
Savinac kod Boljevca, Kračunovići
arr. 14:20
dep. 14:20
4.2 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:23
dep. 14:23
5.9 km
Osnic, Put
arr. 14:25
dep. 14:25
6.9 km
Osnic, Nestorovici
arr. 14:28
dep. 14:28
9 km
Osnic, Novi put
arr. 14:30
dep. 14:30
9.8 km
Osnic, Izvor
arr. 14:32
dep. 14:32
10.7 km
Osnic, Selo
arr. 14:35
dep. 14:35
11.6 km
Osnic, Obrez
arr. 14:37
dep. 14:37
12.7 km
Osnic, Groblje
arr. 14:38
dep. 14:38
13.3 km
Osnic, Stara vodenica
arr. 14:39
dep. 14:39
14 km
Osnic, Baraka
arr. 14:41
dep. 14:41
14.5 km
Osnic, Bukovo
arr. 14:45
dep. 14:45
15.2 km
Osnic, Lazarevici
arr. 14:47
dep. 14:47
16.4 km
Osnic, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
28.4 km
Vrbovac kod Boljevca, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
25.8 km
Vrbovac kod Boljevca
arr. 15:00
dep. 15:00
23 km
Valakonje, Bukovo
arr. 15:20
dep. 15:20
39.8 km
Boljevac, Vojni magacin
arr. 15:25
dep. 15:25
40.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:30
43.7 km
16:39 17:05 (00:26)
Selo - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
dep. 16:39
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 16:45
dep. 16:45
2.6 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 16:50
dep. 16:50
5.6 km
Bogovina, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
6.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
7.8 km
Valakonje, Arnauta
arr. 17:00
dep. 17:00
10 km
Boljevac, Bus station
arr. 17:05
14.2 km

Naselja Podgorac kod Boljevca i Boljevac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Podgorac kod Boljevca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 16:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.