Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pocerski Pricinovic - Sabac timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:10 06:45 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 06:10
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:13
dep. 06:13
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:16
dep. 06:16
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:17
dep. 06:17
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Sabac, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 06:23
dep. 06:23
4.8 km
arr. 06:26
dep. 06:26
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:28
dep. 06:28
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 06:29
dep. 06:29
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 06:31
dep. 06:31
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 06:32
dep. 06:32
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 06:35
dep. 06:35
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 06:37
dep. 06:37
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 06:39
dep. 06:39
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 06:40
dep. 06:40
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:42
dep. 06:42
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 06:44
dep. 06:44
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 06:45
13.3 km
06:13 06:20 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 06:13
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:14
dep. 06:14
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:15
dep. 06:15
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 06:19
dep. 06:19
3.4 km
Sabac, Bus station
arr. 06:20
4 km
06:20 06:39 (00:19)
Kraj Nikole TesleMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
dep. 06:20
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:23
dep. 06:23
1.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 06:25
dep. 06:25
2.4 km
Sabac, Vocar
arr. 06:27
dep. 06:27
2.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 06:28
dep. 06:28
3.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 06:29
dep. 06:29
4.1 km
arr. 06:31
dep. 06:31
4.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 06:32
dep. 06:32
5.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:34
dep. 06:34
6.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 06:35
dep. 06:35
6.2 km
Sabac, Čavić
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:39
7.9 km
06:50 07:25 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 06:50
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:53
dep. 06:53
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:55
dep. 06:55
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:56
dep. 06:56
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:57
dep. 06:57
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 06:59
dep. 06:59
3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:01
dep. 07:01
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 07:03
dep. 07:03
4.8 km
arr. 07:06
dep. 07:06
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:08
dep. 07:08
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:09
dep. 07:09
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:11
dep. 07:11
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:12
dep. 07:12
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:15
dep. 07:15
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 07:17
dep. 07:17
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 07:19
dep. 07:19
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 07:20
dep. 07:20
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 07:22
dep. 07:22
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 07:24
dep. 07:24
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 07:25
13.3 km
06:53 07:00 (00:07)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Center
dep. 06:53
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:54
dep. 06:54
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:55
dep. 06:55
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 06:59
dep. 06:59
3.4 km
Sabac, Bus station
arr. 07:00
4 km
06:55 07:06 (00:11)
Kraj Nikole TesleMedicinska skola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
dep. 06:55
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 06:56
dep. 06:56
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:58
dep. 06:58
1.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:59
dep. 06:59
2 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 07:00
dep. 07:00
2.4 km
Sabac, Vocar
arr. 07:02
dep. 07:02
2.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 07:03
dep. 07:03
3.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:04
dep. 07:04
4.1 km
arr. 07:06
4.6 km
07:20 07:39 (00:19)
Kraj Nikole TesleMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
dep. 07:20
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 07:21
dep. 07:21
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 07:23
dep. 07:23
1.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 07:24
dep. 07:24
2 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 07:25
dep. 07:25
2.4 km
Sabac, Vocar
arr. 07:27
dep. 07:27
2.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 07:28
dep. 07:28
3.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:29
dep. 07:29
4.1 km
arr. 07:31
dep. 07:31
4.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 07:32
dep. 07:32
5.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 07:34
dep. 07:34
6.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 07:35
dep. 07:35
6.2 km
Sabac, Čavić
arr. 07:37
dep. 07:37
7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 07:39
7.9 km
08:18 08:25 (00:07)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Center
dep. 08:18
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 08:19
dep. 08:19
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 08:20
dep. 08:20
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 08:21
dep. 08:21
2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 08:23
dep. 08:23
3 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 08:24
dep. 08:24
3.4 km
Sabac, Bus station
arr. 08:25
4 km
08:50 09:10 (00:20)
Novo grobljeMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
dep. 08:50
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 08:51
dep. 08:51
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 08:52
dep. 08:52
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 08:54
dep. 08:54
2.1 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 08:55
dep. 08:55
2.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 08:56
dep. 08:56
2.9 km
Sabac, Vocar
arr. 08:58
dep. 08:58
3.1 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 08:59
dep. 08:59
4.2 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 09:00
dep. 09:00
4.6 km
arr. 09:02
dep. 09:02
5.1 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 09:03
dep. 09:03
5.7 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 09:05
dep. 09:05
6.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 09:06
dep. 09:06
6.7 km
Sabac, Čavić
arr. 09:08
dep. 09:08
7.5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 09:10
8.4 km
09:50 10:10 (00:20)
Novo grobljeMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
dep. 09:50
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 09:51
dep. 09:51
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 09:52
dep. 09:52
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 09:54
dep. 09:54
2.1 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 09:55
dep. 09:55
2.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 09:56
dep. 09:56
2.9 km
Sabac, Vocar
arr. 09:58
dep. 09:58
3.1 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 09:59
dep. 09:59
4.2 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 10:00
dep. 10:00
4.6 km
arr. 10:02
dep. 10:02
5.1 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 10:03
dep. 10:03
5.7 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 10:05
dep. 10:05
6.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 10:06
dep. 10:06
6.7 km
Sabac, Čavić
arr. 10:08
dep. 10:08
7.5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 10:10
8.4 km
10:08 10:15 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 10:08
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 10:09
dep. 10:09
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 10:10
dep. 10:10
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:11
dep. 10:11
2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:13
dep. 10:13
3 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 10:14
dep. 10:14
3.4 km
Sabac, Bus station
arr. 10:15
4 km
10:10 10:45 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 10:10
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 10:13
dep. 10:13
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 10:15
dep. 10:15
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:16
dep. 10:16
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:17
dep. 10:17
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 10:19
dep. 10:19
3 km
Sabac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 10:21
dep. 10:21
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 10:23
dep. 10:23
4.8 km
arr. 10:26
dep. 10:26
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 10:28
dep. 10:28
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 10:29
dep. 10:29
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 10:31
dep. 10:31
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 10:32
dep. 10:32
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 10:35
dep. 10:35
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 10:37
dep. 10:37
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 10:39
dep. 10:39
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 10:40
dep. 10:40
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 10:42
dep. 10:42
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 10:44
dep. 10:44
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 10:45
13.3 km
10:50 11:10 (00:20)
Novo grobljeMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
dep. 10:50
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 10:51
dep. 10:51
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 10:52
dep. 10:52
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:54
dep. 10:54
2.1 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:55
dep. 10:55
2.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 10:56
dep. 10:56
2.9 km
Sabac, Vocar
arr. 10:58
dep. 10:58
3.1 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 10:59
dep. 10:59
4.2 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 11:00
dep. 11:00
4.6 km
arr. 11:02
dep. 11:02
5.1 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 11:03
dep. 11:03
5.7 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 11:05
dep. 11:05
6.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 11:06
dep. 11:06
6.7 km
Sabac, Čavić
arr. 11:08
dep. 11:08
7.5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 11:10
8.4 km
11:50 12:08 (00:18)
Letnjikovac skolaMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
dep. 11:50
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 11:52
dep. 11:52
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 11:53
dep. 11:53
1 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 11:54
dep. 11:54
1.4 km
Sabac, Vocar
arr. 11:56
dep. 11:56
1.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 11:57
dep. 11:57
2.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 11:58
dep. 11:58
3.1 km
arr. 12:00
dep. 12:00
3.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:01
dep. 12:01
4.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 12:03
dep. 12:03
5.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 12:04
dep. 12:04
5.2 km
Sabac, Čavić
arr. 12:06
dep. 12:06
6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:08
6.9 km
11:50 12:25 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 11:50
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 11:53
dep. 11:53
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 11:55
dep. 11:55
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 11:56
dep. 11:56
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 11:57
dep. 11:57
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 11:59
dep. 11:59
3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:01
dep. 12:01
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:03
dep. 12:03
4.8 km
arr. 12:06
dep. 12:06
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:08
dep. 12:08
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 12:09
dep. 12:09
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:11
dep. 12:11
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 12:12
dep. 12:12
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 12:15
dep. 12:15
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 12:17
dep. 12:17
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 12:19
dep. 12:19
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 12:20
dep. 12:20
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 12:22
dep. 12:22
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 12:24
dep. 12:24
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 12:25
13.3 km
12:23 12:30 (00:07)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Center
dep. 12:23
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 12:24
dep. 12:24
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 12:25
dep. 12:25
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 12:28
dep. 12:28
3 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:29
dep. 12:29
3.4 km
Sabac, Bus station
arr. 12:30
4 km
12:35 13:10 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 12:35
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 12:38
dep. 12:38
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 12:41
dep. 12:41
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 12:42
dep. 12:42
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:46
dep. 12:46
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:48
dep. 12:48
4.8 km
arr. 12:51
dep. 12:51
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:53
dep. 12:53
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 12:54
dep. 12:54
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:56
dep. 12:56
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 12:57
dep. 12:57
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 13:00
dep. 13:00
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 13:02
dep. 13:02
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 13:04
dep. 13:04
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 13:05
dep. 13:05
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 13:07
dep. 13:07
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 13:09
dep. 13:09
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 13:10
13.3 km
12:50 13:10 (00:20)
Novo grobljeMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
dep. 12:50
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 12:51
dep. 12:51
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 12:52
dep. 12:52
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 12:54
dep. 12:54
2.1 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 12:55
dep. 12:55
2.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:56
dep. 12:56
2.9 km
Sabac, Vocar
arr. 12:58
dep. 12:58
3.1 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 12:59
dep. 12:59
4.2 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 13:00
dep. 13:00
4.6 km
arr. 13:02
dep. 13:02
5.1 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 13:03
dep. 13:03
5.7 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 13:05
dep. 13:05
6.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 13:06
dep. 13:06
6.7 km
Sabac, Čavić
arr. 13:08
dep. 13:08
7.5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 13:10
8.4 km
13:20 13:55 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 13:20
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 13:23
dep. 13:23
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 13:25
dep. 13:25
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 13:26
dep. 13:26
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 13:27
dep. 13:27
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 13:29
dep. 13:29
3 km
Sabac, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:31
dep. 13:31
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 13:33
dep. 13:33
4.8 km
arr. 13:36
dep. 13:36
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:38
dep. 13:38
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 13:39
dep. 13:39
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 13:41
dep. 13:41
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 13:42
dep. 13:42
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 13:45
dep. 13:45
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 13:47
dep. 13:47
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 13:49
dep. 13:49
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 13:50
dep. 13:50
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 13:52
dep. 13:52
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 13:54
dep. 13:54
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 13:55
13.3 km
13:50 14:08 (00:18)
Letnjikovac skolaMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
dep. 13:50
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 13:52
dep. 13:52
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 13:53
dep. 13:53
1 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 13:54
dep. 13:54
1.4 km
Sabac, Vocar
arr. 13:56
dep. 13:56
1.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 13:57
dep. 13:57
2.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 13:58
dep. 13:58
3.1 km
arr. 14:00
dep. 14:00
3.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 14:01
dep. 14:01
4.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 14:03
dep. 14:03
5.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 14:04
dep. 14:04
5.2 km
Sabac, Čavić
arr. 14:06
dep. 14:06
6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:08
6.9 km
13:58 14:05 (00:07)
CenterBus station
The timetable is valid until: 01.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Center
dep. 13:58
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 13:59
dep. 13:59
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 14:00
dep. 14:00
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 14:01
dep. 14:01
2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 14:03
dep. 14:03
3 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 14:04
dep. 14:04
3.4 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
4 km
14:05 14:40 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 14:05
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 14:08
dep. 14:08
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 14:10
dep. 14:10
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 14:11
dep. 14:11
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 14:12
dep. 14:12
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Sabac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 14:18
dep. 14:18
4.8 km
arr. 14:21
dep. 14:21
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 14:23
dep. 14:23
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 14:24
dep. 14:24
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 14:26
dep. 14:26
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 14:27
dep. 14:27
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 14:32
dep. 14:32
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 14:34
dep. 14:34
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 14:35
dep. 14:35
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 14:37
dep. 14:37
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 14:39
dep. 14:39
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 14:40
13.3 km
15:30 15:49 (00:19)
Kraj Nikole TesleMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
dep. 15:30
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 15:31
dep. 15:31
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 15:33
dep. 15:33
1.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 15:35
dep. 15:35
2.4 km
Sabac, Vocar
arr. 15:37
dep. 15:37
2.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 15:38
dep. 15:38
3.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 15:39
dep. 15:39
4.1 km
arr. 15:41
dep. 15:41
4.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 15:42
dep. 15:42
5.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:44
dep. 15:44
6.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 15:45
dep. 15:45
6.2 km
Sabac, Čavić
arr. 15:47
dep. 15:47
7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:49
7.9 km
16:10 16:45 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 16:10
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 16:15
dep. 16:15
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 16:16
dep. 16:16
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 16:17
dep. 16:17
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 16:19
dep. 16:19
3 km
Sabac, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 16:23
dep. 16:23
4.8 km
arr. 16:26
dep. 16:26
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 16:28
dep. 16:28
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 16:29
dep. 16:29
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 16:31
dep. 16:31
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 16:32
dep. 16:32
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 16:35
dep. 16:35
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 16:37
dep. 16:37
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 16:39
dep. 16:39
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 16:40
dep. 16:40
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 16:42
dep. 16:42
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 16:44
dep. 16:44
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 16:45
13.3 km
16:23 16:30 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 16:23
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 16:24
dep. 16:24
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 16:25
dep. 16:25
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 16:26
dep. 16:26
2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 16:28
dep. 16:28
3 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 16:29
dep. 16:29
3.4 km
Sabac, Bus station
arr. 16:30
4 km
17:50 18:10 (00:20)
Novo grobljeMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
dep. 17:50
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 17:51
dep. 17:51
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 17:52
dep. 17:52
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 17:54
dep. 17:54
2.1 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 17:55
dep. 17:55
2.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 17:56
dep. 17:56
2.9 km
Sabac, Vocar
arr. 17:58
dep. 17:58
3.1 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 17:59
dep. 17:59
4.2 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 18:00
dep. 18:00
4.6 km
arr. 18:02
dep. 18:02
5.1 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 18:03
dep. 18:03
5.7 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 18:05
dep. 18:05
6.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 18:06
dep. 18:06
6.7 km
Sabac, Čavić
arr. 18:08
dep. 18:08
7.5 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 18:10
8.4 km
17:53 18:00 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 17:53
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 17:55
dep. 17:55
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 17:56
dep. 17:56
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 17:57
dep. 17:57
2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 17:58
dep. 17:58
3 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 17:59
dep. 17:59
3.4 km
Sabac, Bus station
arr. 18:00
4 km
18:45 19:20 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 18:45
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 18:48
dep. 18:48
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 18:50
dep. 18:50
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 18:51
dep. 18:51
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 18:52
dep. 18:52
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 18:58
dep. 18:58
4.8 km
arr. 19:01
dep. 19:01
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:03
dep. 19:03
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 19:04
dep. 19:04
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 19:06
dep. 19:06
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 19:07
dep. 19:07
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 19:10
dep. 19:10
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 19:12
dep. 19:12
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 19:14
dep. 19:14
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 19:15
dep. 19:15
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 19:17
dep. 19:17
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 19:19
dep. 19:19
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 19:20
13.3 km
18:50 19:08 (00:18)
Letnjikovac skolaMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
dep. 18:50
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 18:52
dep. 18:52
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 18:53
dep. 18:53
1 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 18:54
dep. 18:54
1.4 km
Sabac, Vocar
arr. 18:56
dep. 18:56
1.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 18:57
dep. 18:57
2.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 18:58
dep. 18:58
3.1 km
arr. 19:00
dep. 19:00
3.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 19:01
dep. 19:01
4.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 19:03
dep. 19:03
5.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 19:04
dep. 19:04
5.2 km
Sabac, Čavić
arr. 19:06
dep. 19:06
6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 19:08
6.9 km
19:43 19:50 (00:07)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Center
dep. 19:43
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 19:44
dep. 19:44
0.5 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 19:45
dep. 19:45
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 19:46
dep. 19:46
2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 19:48
dep. 19:48
3 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 19:49
dep. 19:49
3.4 km
Sabac, Bus station
arr. 19:50
4 km
19:50 20:08 (00:18)
Letnjikovac skolaMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
dep. 19:50
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 19:52
dep. 19:52
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 19:53
dep. 19:53
1 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 19:54
dep. 19:54
1.4 km
Sabac, Vocar
arr. 19:56
dep. 19:56
1.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 19:57
dep. 19:57
2.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 19:58
dep. 19:58
3.1 km
arr. 20:00
dep. 20:00
3.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 20:01
dep. 20:01
4.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 20:03
dep. 20:03
5.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 20:04
dep. 20:04
5.2 km
Sabac, Čavić
arr. 20:06
dep. 20:06
6 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 20:08
6.9 km
19:55 20:30 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 19:55
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 19:58
dep. 19:58
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 20:00
dep. 20:00
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 20:01
dep. 20:01
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 20:02
dep. 20:02
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 20:04
dep. 20:04
3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:06
dep. 20:06
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
4.8 km
arr. 20:11
dep. 20:11
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 20:13
dep. 20:13
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 20:14
dep. 20:14
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 20:16
dep. 20:16
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 20:17
dep. 20:17
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 20:20
dep. 20:20
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 20:22
dep. 20:22
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 20:24
dep. 20:24
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 20:25
dep. 20:25
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 20:27
dep. 20:27
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 20:29
dep. 20:29
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 20:30
13.3 km
21:00 21:19 (00:19)
Kraj Nikole TesleMetaloplastika
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
dep. 21:00
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 21:01
dep. 21:01
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 21:03
dep. 21:03
1.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 21:05
dep. 21:05
2.4 km
Sabac, Vocar
arr. 21:07
dep. 21:07
2.6 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 21:08
dep. 21:08
3.7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 21:09
dep. 21:09
4.1 km
arr. 21:11
dep. 21:11
4.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 21:12
dep. 21:12
5.2 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 21:14
dep. 21:14
6.1 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 21:15
dep. 21:15
6.2 km
Sabac, Čavić
arr. 21:17
dep. 21:17
7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 21:19
7.9 km

Naselja Pocerski Pricinovic i Sabac su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pocerski Pricinovic je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.