Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pocerski Pricinovic - Bogosavac timetable

thursday, 20.02.2020.
06:10 06:48 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 06:10
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:13
dep. 06:13
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:16
dep. 06:16
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:17
dep. 06:17
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Sabac, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 06:23
dep. 06:23
4.8 km
arr. 06:26
dep. 06:26
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:28
dep. 06:28
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 06:29
dep. 06:29
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 06:31
dep. 06:31
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 06:32
dep. 06:32
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 06:35
dep. 06:35
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 06:37
dep. 06:37
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 06:39
dep. 06:39
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 06:40
dep. 06:40
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:42
dep. 06:42
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 06:44
dep. 06:44
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 06:45
dep. 06:45
13.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 06:48
14.3 km
06:50 07:28 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 06:50
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:53
dep. 06:53
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:55
dep. 06:55
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:56
dep. 06:56
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:57
dep. 06:57
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 06:59
dep. 06:59
3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:01
dep. 07:01
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 07:03
dep. 07:03
4.8 km
arr. 07:06
dep. 07:06
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:08
dep. 07:08
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:09
dep. 07:09
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:11
dep. 07:11
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:12
dep. 07:12
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:15
dep. 07:15
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 07:17
dep. 07:17
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 07:19
dep. 07:19
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 07:20
dep. 07:20
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 07:22
dep. 07:22
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 07:24
dep. 07:24
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 07:25
dep. 07:25
13.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 07:28
14.3 km
10:10 10:48 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 10:10
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 10:13
dep. 10:13
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 10:15
dep. 10:15
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:16
dep. 10:16
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:17
dep. 10:17
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 10:19
dep. 10:19
3 km
Sabac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 10:21
dep. 10:21
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 10:23
dep. 10:23
4.8 km
arr. 10:26
dep. 10:26
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 10:28
dep. 10:28
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 10:29
dep. 10:29
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 10:31
dep. 10:31
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 10:32
dep. 10:32
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 10:35
dep. 10:35
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 10:37
dep. 10:37
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 10:39
dep. 10:39
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 10:40
dep. 10:40
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 10:42
dep. 10:42
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 10:44
dep. 10:44
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 10:45
dep. 10:45
13.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 10:48
14.3 km
11:50 12:28 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 11:50
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 11:53
dep. 11:53
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 11:55
dep. 11:55
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 11:56
dep. 11:56
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 11:57
dep. 11:57
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 11:59
dep. 11:59
3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:01
dep. 12:01
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:03
dep. 12:03
4.8 km
arr. 12:06
dep. 12:06
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:08
dep. 12:08
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 12:09
dep. 12:09
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:11
dep. 12:11
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 12:12
dep. 12:12
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 12:15
dep. 12:15
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 12:17
dep. 12:17
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 12:19
dep. 12:19
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 12:20
dep. 12:20
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 12:22
dep. 12:22
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 12:24
dep. 12:24
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 12:25
dep. 12:25
13.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 12:28
14.3 km
12:35 13:13 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 12:35
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 12:38
dep. 12:38
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 12:41
dep. 12:41
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 12:42
dep. 12:42
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:46
dep. 12:46
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:48
dep. 12:48
4.8 km
arr. 12:51
dep. 12:51
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:53
dep. 12:53
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 12:54
dep. 12:54
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:56
dep. 12:56
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 12:57
dep. 12:57
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 13:00
dep. 13:00
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 13:02
dep. 13:02
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 13:04
dep. 13:04
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 13:05
dep. 13:05
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 13:07
dep. 13:07
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 13:09
dep. 13:09
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 13:10
dep. 13:10
13.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 13:13
14.3 km
13:20 13:58 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 13:20
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 13:23
dep. 13:23
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 13:25
dep. 13:25
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 13:26
dep. 13:26
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 13:27
dep. 13:27
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 13:29
dep. 13:29
3 km
Sabac, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:31
dep. 13:31
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 13:33
dep. 13:33
4.8 km
arr. 13:36
dep. 13:36
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:38
dep. 13:38
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 13:39
dep. 13:39
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 13:41
dep. 13:41
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 13:42
dep. 13:42
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 13:45
dep. 13:45
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 13:47
dep. 13:47
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 13:49
dep. 13:49
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 13:50
dep. 13:50
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 13:52
dep. 13:52
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 13:54
dep. 13:54
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 13:55
dep. 13:55
13.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 13:58
14.3 km
14:05 14:43 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 14:05
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 14:08
dep. 14:08
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 14:10
dep. 14:10
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 14:11
dep. 14:11
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 14:12
dep. 14:12
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Sabac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 14:18
dep. 14:18
4.8 km
arr. 14:21
dep. 14:21
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 14:23
dep. 14:23
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 14:24
dep. 14:24
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 14:26
dep. 14:26
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 14:27
dep. 14:27
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 14:32
dep. 14:32
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 14:34
dep. 14:34
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 14:35
dep. 14:35
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 14:37
dep. 14:37
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 14:39
dep. 14:39
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 14:40
dep. 14:40
13.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 14:43
14.3 km
16:10 16:48 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 16:10
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 16:15
dep. 16:15
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 16:16
dep. 16:16
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 16:17
dep. 16:17
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 16:19
dep. 16:19
3 km
Sabac, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 16:23
dep. 16:23
4.8 km
arr. 16:26
dep. 16:26
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 16:28
dep. 16:28
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 16:29
dep. 16:29
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 16:31
dep. 16:31
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 16:32
dep. 16:32
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 16:35
dep. 16:35
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 16:37
dep. 16:37
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 16:39
dep. 16:39
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 16:40
dep. 16:40
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 16:42
dep. 16:42
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 16:44
dep. 16:44
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 16:45
dep. 16:45
13.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 16:48
14.3 km
18:45 19:23 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 18:45
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 18:48
dep. 18:48
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 18:50
dep. 18:50
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 18:51
dep. 18:51
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 18:52
dep. 18:52
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 18:58
dep. 18:58
4.8 km
arr. 19:01
dep. 19:01
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:03
dep. 19:03
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 19:04
dep. 19:04
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 19:06
dep. 19:06
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 19:07
dep. 19:07
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 19:10
dep. 19:10
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 19:12
dep. 19:12
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 19:14
dep. 19:14
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 19:15
dep. 19:15
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 19:17
dep. 19:17
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 19:19
dep. 19:19
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 19:20
dep. 19:20
13.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 19:23
14.3 km
19:55 20:33 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pocerski Pricinovic
dep. 19:55
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 19:58
dep. 19:58
0.7 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 20:00
dep. 20:00
1.5 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 20:01
dep. 20:01
2.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 20:02
dep. 20:02
2.6 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 20:04
dep. 20:04
3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
3.6 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:06
dep. 20:06
4 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
4.8 km
arr. 20:11
dep. 20:11
5.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 20:13
dep. 20:13
6.4 km
Sabac, Veliki park
arr. 20:14
dep. 20:14
6.8 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 20:16
dep. 20:16
7.7 km
Sabac, Samousluga
arr. 20:17
dep. 20:17
8.3 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 20:20
dep. 20:20
9.4 km
Sabac, Dom
arr. 20:22
dep. 20:22
10.1 km
Sabac, Lipa
arr. 20:24
dep. 20:24
10.9 km
Sabac, Ralici
arr. 20:25
dep. 20:25
11.3 km
Sabac, Bursaci
arr. 20:27
dep. 20:27
12.1 km
Sabac, Zabran
arr. 20:29
dep. 20:29
12.6 km
Sabac, Zatvor
arr. 20:30
dep. 20:30
13.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 20:33
14.3 km

Naselja Pocerski Pricinovic i Bogosavac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pocerski Pricinovic je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.