Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Platicevo - Belgrade (Beograd) timetable

monday, 28.09.2020.
05:14 06:30 (01:16)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 05:14
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 05:26
dep. 05:26
11 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 05:35
dep. 05:35
16 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 05:45
dep. 05:45
32 km
Prhovo, Sremska 1
arr. 05:50
dep. 05:50
37 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 05:55
dep. 05:55
43 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:30
77 km
06:45 07:45 (01:00)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 06:45
arr. 06:55
dep. 06:55
7 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 07:05
dep. 07:05
18 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:45
77 km
07:55 09:00 (01:05)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 07:55
arr. 08:04
dep. 08:04
6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:13
dep. 08:13
12 km
arr. 08:54
dep. 08:54
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:00
77 km
08:13 09:20 (01:07)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 08:13
arr. 08:20
dep. 08:20
7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:24
dep. 08:24
11 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:31
dep. 08:31
18 km
arr. 09:12
dep. 09:12
71 km
arr. 09:14
dep. 09:14
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:20
77 km
08:50 09:55 (01:05)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 08:50
arr. 08:59
dep. 08:59
6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 09:08
dep. 09:08
12 km
arr. 09:49
dep. 09:49
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:55
77 km
09:09 10:20 (01:11)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 09:09
arr. 09:15
dep. 09:15
6 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
10 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 09:26
dep. 09:26
17 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
72 km
09:34 11:46 (02:12)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Railway station
dep. 09:34
Nikinci, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
5 km
Budanovci, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
11 km
arr. 09:57
dep. 10:12
23 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
56 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:51
65 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:01
dep. 11:11
71 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 11:34
dep. 11:39
97 km
arr. 11:46
97 km
10:44 12:00 (01:16)
Centar - ZeleznickaDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 10:44
arr. 10:51
dep. 10:51
7 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
11 km
arr. 11:50
dep. 11:50
72 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 12:00
82 km
11:25 12:30 (01:05)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 11:25
arr. 11:34
dep. 11:34
6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 11:43
dep. 11:43
12 km
arr. 12:24
dep. 12:24
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:30
77 km
11:35 12:50 (01:15)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 11:35
arr. 11:41
dep. 11:41
6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:50
72 km
12:45 13:50 (01:05)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 12:45
arr. 12:55
dep. 12:55
7 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 13:00
dep. 13:00
11 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 13:05
dep. 13:05
18 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:50
77 km
14:19 15:30 (01:11)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 14:19
arr. 14:25
dep. 14:25
6 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
10 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:30
72 km
15:00 16:15 (01:15)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 15:00
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 15:15
dep. 15:15
11 km
arr. 16:05
dep. 16:05
75 km
arr. 16:10
dep. 16:10
78 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:15
83 km
17:43 18:50 (01:07)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 17:43
arr. 17:50
dep. 17:50
7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:54
dep. 17:54
11 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:01
dep. 18:01
18 km
arr. 18:42
dep. 18:42
71 km
arr. 18:44
dep. 18:44
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:50
77 km
19:09 20:20 (01:11)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 19:09
arr. 19:15
dep. 19:15
6 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
10 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:20
72 km
21:30 22:45 (01:15)
Centar - ZeleznickaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Platicevo, Centar - Zeleznicka
dep. 21:30
arr. 21:36
dep. 21:36
6 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 21:47
dep. 21:47
12 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 21:55
dep. 21:55
19 km
arr. 22:30
dep. 22:30
71 km
arr. 22:35
dep. 22:35
74 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:45
77 km

Naselja Platicevo i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 02h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Platicevo je u 05:14 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.