Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pivnice - Novi Sad timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:40 07:38 (01:58)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 05:40
Despotovo, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
5.9 km
Silbas, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
15.3 km
Gajdobra, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
23.8 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 06:24
dep. 06:24
33.4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:40
34.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:43
dep. 06:43
35.7 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:44
dep. 06:44
36.5 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 06:53
dep. 06:53
45.4 km
Celarevo, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
46.3 km
arr. 06:56
dep. 06:56
47.3 km
Glozan, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
50.3 km
Begec, II - Roundabout
arr. 07:07
dep. 07:07
57.1 km
arr. 07:14
dep. 07:14
63 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:21
dep. 07:21
67.9 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
73.5 km
arr. 07:38
76.2 km
08:57 09:50 (00:53)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 08:57
Despotovo, Drapsin
arr. 09:04
dep. 09:04
5 km
Despotovo, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
5.9 km
Kulpin, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
19 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
23.7 km
arr. 09:50
46.9 km
11:45 13:43 (01:58)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 11:45
Despotovo, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
5.9 km
Silbas, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
15.3 km
Gajdobra, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
20.8 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
23.8 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 12:29
dep. 12:29
33.4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:45
34.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:48
dep. 12:48
35.7 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
36.5 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 12:58
dep. 12:58
45.4 km
Celarevo, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
46.3 km
arr. 13:01
dep. 13:01
47.3 km
Glozan, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
50.3 km
Begec, II - Roundabout
arr. 13:12
dep. 13:12
57.1 km
arr. 13:19
dep. 13:19
63 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:26
dep. 13:26
67.9 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
73.5 km
arr. 13:43
76.2 km
14:30 15:40 (01:10)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 14:30
Despotovo, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
Silbas, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
25 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
30 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 15:17
dep. 15:17
31 km
Rumenka, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
46 km
arr. 15:40
54 km
17:15 18:08 (00:53)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 17:15
Kulpin, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
19 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 17:42
dep. 17:42
23.7 km
arr. 18:08
46.9 km
18:00 20:13 (02:13)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 18:00
Despotovo, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
5.9 km
Silbas, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
15.3 km
Gajdobra, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
20.8 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
23.8 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 18:57
dep. 18:57
33.4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:03
dep. 19:15
34.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 19:18
dep. 19:18
35.7 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 19:19
dep. 19:19
36.5 km
Celarevo, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
46.3 km
Glozan, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
50.3 km
Begec, II - Roundabout
arr. 19:42
dep. 19:42
57.1 km
arr. 19:49
dep. 19:49
63 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:56
dep. 19:56
67.9 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 20:04
dep. 20:04
73.5 km
arr. 20:13
76.2 km
Pivnice - Novi Sad timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:40 07:38 (01:58)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 05:40
Despotovo, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
5.9 km
Silbas, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
15.3 km
Gajdobra, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
23.8 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 06:24
dep. 06:24
33.4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:40
34.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:43
dep. 06:43
35.7 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:44
dep. 06:44
36.5 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 06:53
dep. 06:53
45.4 km
Celarevo, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
46.3 km
arr. 06:56
dep. 06:56
47.3 km
Glozan, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
50.3 km
Begec, II - Roundabout
arr. 07:07
dep. 07:07
57.1 km
arr. 07:14
dep. 07:14
63 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:21
dep. 07:21
67.9 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
73.5 km
arr. 07:38
76.2 km
08:57 09:50 (00:53)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 08:57
Despotovo, Drapsin
arr. 09:04
dep. 09:04
5 km
Despotovo, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
5.9 km
Kulpin, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
19 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
23.7 km
arr. 09:50
46.9 km
11:45 13:43 (01:58)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 11:45
Despotovo, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
5.9 km
Silbas, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
15.3 km
Gajdobra, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
20.8 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
23.8 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 12:29
dep. 12:29
33.4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:45
34.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:48
dep. 12:48
35.7 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
36.5 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 12:58
dep. 12:58
45.4 km
Celarevo, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
46.3 km
arr. 13:01
dep. 13:01
47.3 km
Glozan, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
50.3 km
Begec, II - Roundabout
arr. 13:12
dep. 13:12
57.1 km
arr. 13:19
dep. 13:19
63 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:26
dep. 13:26
67.9 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
73.5 km
arr. 13:43
76.2 km
14:30 15:40 (01:10)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 14:30
Despotovo, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
Silbas, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
25 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
30 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 15:17
dep. 15:17
31 km
Rumenka, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
46 km
arr. 15:40
54 km
17:15 18:08 (00:53)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 17:15
Kulpin, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
19 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 17:42
dep. 17:42
23.7 km
arr. 18:08
46.9 km
18:00 20:13 (02:13)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 18:00
Despotovo, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
5.9 km
Silbas, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
15.3 km
Gajdobra, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
20.8 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
23.8 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 18:57
dep. 18:57
33.4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:03
dep. 19:15
34.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 19:18
dep. 19:18
35.7 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 19:19
dep. 19:19
36.5 km
Celarevo, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
46.3 km
Glozan, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
50.3 km
Begec, II - Roundabout
arr. 19:42
dep. 19:42
57.1 km
arr. 19:49
dep. 19:49
63 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:56
dep. 19:56
67.9 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 20:04
dep. 20:04
73.5 km
arr. 20:13
76.2 km

Naselja Pivnice i Novi Sad su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 53min., a najduže 02h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pivnice je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.