Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pivnice - Backa Palanka timetable

sunday, 23.02.2020.
04:45 05:31 (00:46)
LovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Lovac
dep. 04:45
Pivnice, Center
arr. 04:47
dep. 04:47
1.2 km
Pivnice, Cesma
arr. 04:48
dep. 04:48
2.3 km
Despotovo, Drapsin
arr. 04:55
dep. 04:55
6.9 km
Despotovo, Center
arr. 04:57
dep. 04:57
7.9 km
Despotovo, Mlin
arr. 04:58
dep. 04:58
8.7 km
Silbas, Groblje
arr. 05:05
dep. 05:05
16.6 km
Silbas, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
17.6 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 05:07
dep. 05:07
18.5 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 05:12
dep. 05:12
22.5 km
Gajdobra, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
23.3 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 05:14
dep. 05:14
24 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 05:17
dep. 05:17
26.5 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 05:18
dep. 05:18
27.9 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 05:22
dep. 05:22
30.8 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 05:25
dep. 05:25
32.7 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 05:29
dep. 05:29
36.4 km
Backa Palanka, Crkva
arr. 05:30
dep. 05:30
37 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 05:31
37.5 km
05:40 06:44 (01:04)
CenterGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 05:40
Despotovo, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
5.9 km
Silbas, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
15.3 km
Gajdobra, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
20.8 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
23.8 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 06:24
dep. 06:24
33.4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:40
34.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:43
dep. 06:43
35.7 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:44
36.5 km
11:45 12:39 (00:54)
LovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Lovac
dep. 11:45
Pivnice, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
1.2 km
Pivnice, Cesma
arr. 11:50
dep. 11:50
2.3 km
Despotovo, Drapsin
arr. 11:54
dep. 11:54
6.9 km
Despotovo, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
7.9 km
Despotovo, Mlin
arr. 11:57
dep. 11:57
8.2 km
Silbas, Groblje
arr. 12:08
dep. 12:08
16.6 km
Silbas, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
17.6 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 12:12
dep. 12:12
18.5 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 12:15
dep. 12:15
22.5 km
Gajdobra, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
23.3 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 12:18
dep. 12:18
24 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
26.5 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 12:24
dep. 12:24
27.9 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 12:28
dep. 12:28
30.8 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 12:31
dep. 12:31
32.7 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 12:35
dep. 12:35
36.4 km
Backa Palanka, Crkva
arr. 12:36
dep. 12:36
37 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:39
38.6 km
11:45 12:45 (01:00)
LovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Lovac
dep. 11:45
Pivnice, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
1.2 km
Pivnice, Cesma
arr. 11:48
dep. 11:48
2.3 km
Despotovo, Drapsin
arr. 11:55
dep. 11:55
6.9 km
Despotovo, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
7.9 km
Despotovo, Mlin
arr. 11:57
dep. 11:57
8.7 km
Silbas, Groblje
arr. 12:05
dep. 12:05
16.6 km
Silbas, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
28.7 km
Parage, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
23.2 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 12:20
dep. 12:20
29.6 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 12:25
dep. 12:25
33.6 km
Gajdobra, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
34.4 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 12:27
dep. 12:27
35.1 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
37.6 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 12:32
dep. 12:32
39 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 12:35
dep. 12:35
41.9 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 12:37
dep. 12:37
43.8 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 12:41
dep. 12:41
47.5 km
Backa Palanka, Crkva
arr. 12:43
dep. 12:43
48.1 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:45
49 km
11:45 12:49 (01:04)
CenterGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 11:45
Despotovo, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
5.9 km
Silbas, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
15.3 km
Gajdobra, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
20.8 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
23.8 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 12:29
dep. 12:29
33.4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:45
34.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:48
dep. 12:48
35.7 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:49
36.5 km
12:50 13:36 (00:46)
LovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Lovac
dep. 12:50
Pivnice, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
1.2 km
Pivnice, Cesma
arr. 12:53
dep. 12:53
2.3 km
Despotovo, Drapsin
arr. 13:00
dep. 13:00
6.9 km
Despotovo, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
7.9 km
Despotovo, Mlin
arr. 13:03
dep. 13:03
8.7 km
Silbas, Groblje
arr. 13:10
dep. 13:10
16.6 km
Silbas, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
17.6 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 13:12
dep. 13:12
18.5 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 13:17
dep. 13:17
22.5 km
Gajdobra, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
23.3 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 13:19
dep. 13:19
24 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
26.5 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 13:23
dep. 13:23
27.9 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 13:27
dep. 13:27
30.8 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 13:30
dep. 13:30
32.7 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 13:34
dep. 13:34
36.4 km
Backa Palanka, Crkva
arr. 13:35
dep. 13:35
37 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:36
37.5 km
16:30 17:16 (00:46)
LovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Lovac
dep. 16:30
Pivnice, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
1.2 km
Pivnice, Cesma
arr. 16:33
dep. 16:33
2.3 km
Despotovo, Drapsin
arr. 16:40
dep. 16:40
6.9 km
Despotovo, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
7.9 km
Despotovo, Mlin
arr. 16:43
dep. 16:43
8.7 km
Silbas, Groblje
arr. 16:50
dep. 16:50
16.6 km
Silbas, Center
arr. 16:51
dep. 16:51
17.6 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 16:52
dep. 16:52
18.5 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 16:57
dep. 16:57
22.5 km
Gajdobra, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
23.3 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 16:59
dep. 16:59
24 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
26.5 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 17:03
dep. 17:03
27.9 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 17:07
dep. 17:07
30.8 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 17:10
dep. 17:10
32.7 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 17:14
dep. 17:14
36.4 km
Backa Palanka, Crkva
arr. 17:15
dep. 17:15
37 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 17:16
37.5 km
18:00 18:54 (00:54)
LovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Lovac
dep. 18:00
Pivnice, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
1.2 km
Pivnice, Cesma
arr. 18:05
dep. 18:05
2.3 km
Despotovo, Drapsin
arr. 18:09
dep. 18:09
6.9 km
Despotovo, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
7.9 km
Despotovo, Mlin
arr. 18:12
dep. 18:12
8.2 km
Silbas, Groblje
arr. 18:23
dep. 18:23
16.6 km
Silbas, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
17.6 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 18:27
dep. 18:27
18.5 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 18:30
dep. 18:30
22.5 km
Gajdobra, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
23.3 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 18:33
dep. 18:33
24 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
26.5 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 18:39
dep. 18:39
27.9 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 18:43
dep. 18:43
30.8 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 18:46
dep. 18:46
32.7 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 18:50
dep. 18:50
36.4 km
Backa Palanka, Crkva
arr. 18:51
dep. 18:51
37 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 18:54
38.6 km
18:00 19:19 (01:19)
CenterGroblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Center
dep. 18:00
Despotovo, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
5.9 km
Silbas, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
15.3 km
Gajdobra, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
20.8 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
23.8 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 18:57
dep. 18:57
33.4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:03
dep. 19:15
34.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 19:18
dep. 19:18
35.7 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 19:19
36.5 km
20:50 21:36 (00:46)
LovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pivnice, Lovac
dep. 20:50
Pivnice, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
1.2 km
Pivnice, Cesma
arr. 20:53
dep. 20:53
2.3 km
Despotovo, Drapsin
arr. 21:00
dep. 21:00
6.9 km
Despotovo, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
7.9 km
Despotovo, Mlin
arr. 21:03
dep. 21:03
8.7 km
Silbas, Groblje
arr. 21:10
dep. 21:10
16.6 km
Silbas, Center
arr. 21:11
dep. 21:11
17.6 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 21:12
dep. 21:12
18.5 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 21:17
dep. 21:17
22.5 km
Gajdobra, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
23.3 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 21:19
dep. 21:19
24 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 21:22
dep. 21:22
26.5 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 21:23
dep. 21:23
27.9 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 21:27
dep. 21:27
30.8 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 21:30
dep. 21:30
32.7 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 21:34
dep. 21:34
36.4 km
Backa Palanka, Crkva
arr. 21:35
dep. 21:35
37 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 21:36
37.5 km

Naselja Pivnice i Backa Palanka su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 01h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pivnice je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.