Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Zvonce timetable

wednesday, 13.11.2019.
05:50 06:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:50
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
16 km
Sukovo, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Gornja Drzina
arr. 06:25
dep. 06:25
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 06:30
dep. 06:30
24 km
Vlasi
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 06:37
dep. 06:37
27 km
Trnski Odorovci
arr. 06:43
dep. 06:43
31 km
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 06:48
dep. 06:48
34 km
Zvonce
arr. 06:55
37 km
08:15 09:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Sukovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
19 km
Gornja Drzina
arr. 08:53
dep. 08:53
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 08:55
dep. 08:55
24 km
Vlasi
arr. 08:57
dep. 08:57
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 08:58
dep. 08:58
27 km
Trnski Odorovci
arr. 09:02
dep. 09:02
31 km
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 09:05
dep. 09:05
34 km
Zvonce
arr. 09:10
37 km
14:15 15:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Sukovo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Gornja Drzina
arr. 14:53
dep. 14:53
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 14:55
dep. 14:55
24 km
Vlasi
arr. 14:57
dep. 14:57
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 14:58
dep. 14:58
27 km
Trnski Odorovci
arr. 15:02
dep. 15:02
31 km
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 15:05
dep. 15:05
34 km
Zvonce
arr. 15:10
37 km
Pirot - Zvonce timetable
Departures on: thursday, 14.11.2019.
05:50 06:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:50
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
16 km
Sukovo, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Gornja Drzina
arr. 06:25
dep. 06:25
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 06:30
dep. 06:30
24 km
Vlasi
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 06:37
dep. 06:37
27 km
Trnski Odorovci
arr. 06:43
dep. 06:43
31 km
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 06:48
dep. 06:48
34 km
Zvonce
arr. 06:55
37 km
08:15 09:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Sukovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
19 km
Gornja Drzina
arr. 08:53
dep. 08:53
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 08:55
dep. 08:55
24 km
Vlasi
arr. 08:57
dep. 08:57
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 08:58
dep. 08:58
27 km
Trnski Odorovci
arr. 09:02
dep. 09:02
31 km
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 09:05
dep. 09:05
34 km
Zvonce
arr. 09:10
37 km
14:15 15:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Sukovo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Gornja Drzina
arr. 14:53
dep. 14:53
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 14:55
dep. 14:55
24 km
Vlasi
arr. 14:57
dep. 14:57
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 14:58
dep. 14:58
27 km
Trnski Odorovci
arr. 15:02
dep. 15:02
31 km
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 15:05
dep. 15:05
34 km
Zvonce
arr. 15:10
37 km
Pirot - Zvonce timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
05:50 06:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:50
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
16 km
Sukovo, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Gornja Drzina
arr. 06:25
dep. 06:25
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 06:30
dep. 06:30
24 km
Vlasi
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 06:37
dep. 06:37
27 km
Trnski Odorovci
arr. 06:43
dep. 06:43
31 km
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 06:48
dep. 06:48
34 km
Zvonce
arr. 06:55
37 km
08:15 09:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Sukovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
19 km
Gornja Drzina
arr. 08:53
dep. 08:53
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 08:55
dep. 08:55
24 km
Vlasi
arr. 08:57
dep. 08:57
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 08:58
dep. 08:58
27 km
Trnski Odorovci
arr. 09:02
dep. 09:02
31 km
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 09:05
dep. 09:05
34 km
Zvonce
arr. 09:10
37 km
14:15 15:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Sukovo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Gornja Drzina
arr. 14:53
dep. 14:53
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 14:55
dep. 14:55
24 km
Vlasi
arr. 14:57
dep. 14:57
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 14:58
dep. 14:58
27 km
Trnski Odorovci
arr. 15:02
dep. 15:02
31 km
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 15:05
dep. 15:05
34 km
Zvonce
arr. 15:10
37 km

Naselja Pirot i Zvonce su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.