Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Vraniste kod Pirota timetable

monday, 17.02.2020.
06:00 06:32 (00:32)
Rampa - GrafikaVranjesnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:00
Pirot, Tigar 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Pirot, Žukovo
arr. 06:10
dep. 06:10
7.4 km
Sopot kod Pirota
arr. 06:13
dep. 06:13
11.5 km
Stanicenje, P
arr. 06:15
dep. 06:15
13.7 km
Stanicenje, S
arr. 06:18
dep. 06:18
14.5 km
Stanicenje
arr. 06:20
dep. 06:20
16.1 km
Crvencevo, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
19 km
Crnokliste, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
21 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:32
22.7 km
07:30 07:47 (00:17)
Bus stationVranjesnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:30
Pirot, Kale
arr. 07:31
dep. 07:31
1 km
Stanicenje
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 07:47
18 km
08:35 08:56 (00:21)
Bus stationVranjesnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:35
Pirot, Kale
arr. 08:39
dep. 08:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 08:56
17.2 km
10:15 10:32 (00:17)
Bus stationVranjesnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:15
Pirot, Kale
arr. 10:16
dep. 10:16
1 km
Stanicenje
arr. 10:27
dep. 10:27
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 10:32
18 km
12:35 12:52 (00:17)
Bus stationVranjesnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 12:35
Pirot, Kale
arr. 12:36
dep. 12:36
1 km
Pirot, Žukovo
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 12:52
18 km
14:00 14:40 (00:40)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Wednesday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 14:00
Pirot, Tigar 1
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 14:05
dep. 14:05
2.5 km
Pirot, Žukovo
arr. 14:10
dep. 14:10
7.4 km
Sopot kod Pirota
arr. 14:15
dep. 14:15
11.5 km
Stanicenje, P
arr. 14:18
dep. 14:18
13.7 km
Stanicenje
arr. 14:22
dep. 14:22
16.1 km
Crvencevo, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
19 km
Crnokliste, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
21 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 14:35
dep. 14:35
22.7 km
Vraniste kod Pirota
arr. 14:40
25.7 km
14:35 14:56 (00:21)
Bus stationVranjesnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:35
Pirot, Kale
arr. 14:39
dep. 14:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 14:56
17.2 km
15:30 15:47 (00:17)
Bus stationVranjesnica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 15:30
Pirot, Kale
arr. 15:34
dep. 15:34
-1.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
12.2 km
Crvencevo, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
14.5 km
Crnokliste, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
16.5 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 15:47
18 km
16:30 16:51 (00:21)
Bus stationVranjesnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale
arr. 16:34
dep. 16:34
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 16:51
17.2 km
17:30 17:47 (00:17)
Bus stationVranjesnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 17:30
Pirot, Kale
arr. 17:31
dep. 17:31
1 km
Stanicenje
arr. 17:42
dep. 17:42
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 17:47
18 km
19:08 19:28 (00:20)
Bus stationVranjesnica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:08
Pirot, Kale
arr. 19:12
dep. 19:12
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
11.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
13.9 km
Crnokliste, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 19:28
17.6 km
20:00 20:17 (00:17)
Bus stationVranjesnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 20:00
Pirot, Kale
arr. 20:01
dep. 20:01
1 km
Stanicenje
arr. 20:12
dep. 20:12
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 20:17
18 km

Naselja Pirot i Vraniste kod Pirota su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.