Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Vlasi timetable

monday, 09.12.2019.
05:50 06:37 (00:47)
Bus stationP. Manastir
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:50
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
16 km
Sukovo, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Gornja Drzina
arr. 06:25
dep. 06:25
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 06:30
dep. 06:30
24 km
Vlasi
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 06:37
27 km
08:15 08:58 (00:43)
Bus stationP. Manastir
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Sukovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
19 km
Gornja Drzina
arr. 08:53
dep. 08:53
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 08:55
dep. 08:55
24 km
Vlasi
arr. 08:57
dep. 08:57
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 08:58
27 km
14:15 14:58 (00:43)
Bus stationP. Manastir
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Sukovo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Gornja Drzina
arr. 14:53
dep. 14:53
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 14:55
dep. 14:55
24 km
Vlasi
arr. 14:57
dep. 14:57
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 14:58
27 km
Pirot - Vlasi timetable
Departures on: tuesday, 10.12.2019.
05:50 06:37 (00:47)
Bus stationP. Manastir
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:50
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
16 km
Sukovo, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Gornja Drzina
arr. 06:25
dep. 06:25
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 06:30
dep. 06:30
24 km
Vlasi
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 06:37
27 km
08:00 08:43 (00:43)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: utorkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:00
Pirot, Mali most
arr. 08:01
dep. 08:01
0.5 km
Pirot, Kale
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 08:03
dep. 08:03
1.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 08:05
dep. 08:05
2.5 km
Pirot, Padez
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Pirot, Kasarna
arr. 08:08
dep. 08:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 08:09
dep. 08:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 08:11
dep. 08:11
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
11.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
16 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 08:23
dep. 08:23
16.5 km
Sukovo, Ulaz
arr. 08:24
dep. 08:24
19 km
Sukovo, Center
arr. 08:26
dep. 08:26
20 km
Gornja Drzina
arr. 08:32
dep. 08:32
20.7 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 08:38
dep. 08:38
22.6 km
Vlasi, 2
arr. 08:42
dep. 08:42
24 km
Vlasi, 1
arr. 08:43
24.8 km
08:15 08:58 (00:43)
Bus stationP. Manastir
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Sukovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
19 km
Gornja Drzina
arr. 08:53
dep. 08:53
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 08:55
dep. 08:55
24 km
Vlasi
arr. 08:57
dep. 08:57
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 08:58
27 km
13:00 13:43 (00:43)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: utorkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:00
Pirot, Mali most
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Pirot, Kale
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 13:05
dep. 13:05
2.5 km
Pirot, Padez
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Pirot, Kasarna
arr. 13:08
dep. 13:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 13:09
dep. 13:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 13:11
dep. 13:11
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
11.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
16 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 13:23
dep. 13:23
16.5 km
Sukovo, Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
19 km
Sukovo, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
20 km
Gornja Drzina
arr. 13:32
dep. 13:32
20.7 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 13:38
dep. 13:38
22.6 km
Vlasi, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
24 km
Vlasi, 1
arr. 13:43
24.8 km
14:15 14:58 (00:43)
Bus stationP. Manastir
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Sukovo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Gornja Drzina
arr. 14:53
dep. 14:53
22 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 14:55
dep. 14:55
24 km
Vlasi
arr. 14:57
dep. 14:57
26 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 14:58
27 km

Naselja Pirot i Vlasi su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.