Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Sukovo timetable

monday, 09.12.2019.
04:30 04:59 (00:29)
Rampa - GrafikaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 04:30
Pirot, Tigar 1
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 04:32
dep. 04:32
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 04:33
dep. 04:33
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 04:34
dep. 04:34
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 04:35
dep. 04:35
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 04:36
dep. 04:36
3 km
Pirot, Padez
arr. 04:37
dep. 04:37
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 04:38
dep. 04:38
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 04:39
dep. 04:39
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 04:42
dep. 04:42
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 04:45
dep. 04:45
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 04:48
dep. 04:48
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 04:49
dep. 04:49
11.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 04:54
dep. 04:54
16 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 04:57
dep. 04:57
16.5 km
Sukovo, Ulaz
arr. 04:58
dep. 04:58
19 km
Sukovo, Center
arr. 04:59
20 km
05:50 06:20 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:50
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
16 km
Sukovo, Center
arr. 06:20
19 km
06:00 06:35 (00:35)
Rampa - GrafikaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:00
Pirot, Tigar 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 06:09
dep. 06:09
4.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Petrovac kod Pirota
arr. 06:20
dep. 06:20
11.5 km
Vojnegovac
arr. 06:25
dep. 06:25
12.4 km
Sukovo, Center
arr. 06:35
18 km
08:15 08:50 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Sukovo, Center
arr. 08:50
19 km
11:00 11:29 (00:29)
Rampa - GrafikaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 11:00
Pirot, Tigar 1
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 11:05
dep. 11:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 11:07
dep. 11:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 11:08
dep. 11:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 11:09
dep. 11:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 11:12
dep. 11:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
11.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
16 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 11:27
dep. 11:27
16.5 km
Sukovo, Ulaz
arr. 11:28
dep. 11:28
19 km
Sukovo, Center
arr. 11:29
20 km
12:10 12:30 (00:20)
Rampa - GrafikaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 12:10
Pirot, Tigar 1
arr. 12:11
dep. 12:11
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 12:12
dep. 12:12
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 12:13
dep. 12:13
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 12:14
dep. 12:14
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 12:15
dep. 12:15
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 12:16
dep. 12:16
3 km
Pirot, Padez
arr. 12:17
dep. 12:17
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 12:18
dep. 12:18
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 12:19
dep. 12:19
4.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Sukovo, Center
arr. 12:30
18 km
14:00 14:29 (00:29)
Rampa - GrafikaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 14:00
Pirot, Tigar 1
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 14:05
dep. 14:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 14:07
dep. 14:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 14:08
dep. 14:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 14:09
dep. 14:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 14:12
dep. 14:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
11.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
16 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 14:31
dep. 14:31
23.5 km
Sukovo, Ulaz
arr. 14:30
dep. 14:30
23 km
Sukovo, Center
arr. 14:29
20 km
14:15 14:50 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:15
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Sukovo, Center
arr. 14:50
19 km
16:00 16:29 (00:29)
Rampa - GrafikaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 16:00
Pirot, Tigar 1
arr. 16:01
dep. 16:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 16:03
dep. 16:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 16:04
dep. 16:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 16:05
dep. 16:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 16:07
dep. 16:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 16:08
dep. 16:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 16:09
dep. 16:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 16:12
dep. 16:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
11.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
16 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 16:27
dep. 16:27
16.5 km
Sukovo, Ulaz
arr. 16:28
dep. 16:28
19 km
Sukovo, Center
arr. 16:29
20 km
19:00 19:29 (00:29)
Rampa - GrafikaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 19:00
Pirot, Tigar 1
arr. 19:01
dep. 19:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 19:03
dep. 19:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 19:05
dep. 19:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 19:07
dep. 19:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 19:08
dep. 19:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 19:09
dep. 19:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 19:12
dep. 19:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
11.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
16 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 19:27
dep. 19:27
16.5 km
Sukovo, Ulaz
arr. 19:28
dep. 19:28
19 km
Sukovo, Center
arr. 19:29
20 km
20:45 21:14 (00:29)
Rampa - GrafikaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 20:45
Pirot, Tigar 1
arr. 20:46
dep. 20:46
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 20:47
dep. 20:47
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 20:48
dep. 20:48
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 20:49
dep. 20:49
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 20:50
dep. 20:50
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 20:51
dep. 20:51
3 km
Pirot, Padez
arr. 20:52
dep. 20:52
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 20:53
dep. 20:53
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 20:54
dep. 20:54
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 20:57
dep. 20:57
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 21:03
dep. 21:03
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
11.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
16 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 21:12
dep. 21:12
16.5 km
Sukovo, Ulaz
arr. 21:13
dep. 21:13
19 km
Sukovo, Center
arr. 21:14
20 km
22:00 22:29 (00:29)
Rampa - GrafikaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 22:00
Pirot, Tigar 1
arr. 22:01
dep. 22:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 22:02
dep. 22:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 22:03
dep. 22:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 22:04
dep. 22:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 22:05
dep. 22:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 22:06
dep. 22:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 22:07
dep. 22:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 22:08
dep. 22:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 22:09
dep. 22:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 22:12
dep. 22:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:19
dep. 22:19
11.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:24
dep. 22:24
16 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 22:27
dep. 22:27
16.5 km
Sukovo, Ulaz
arr. 22:28
dep. 22:28
19 km
Sukovo, Center
arr. 22:29
20 km

Naselja Pirot i Sukovo su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.