Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Ponor kod Pirota timetable

thursday, 20.02.2020.
06:00 06:40 (00:40)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:00
Pirot, Tigar 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:15
dep. 06:15
6.3 km
Veliki Suvodol
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
Mali Suvodol
arr. 06:25
dep. 06:25
11.7 km
Ponor kod Pirota
arr. 06:40
14.2 km
08:10 09:00 (00:50)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 08:10
Pirot, Tigar 1
arr. 08:11
dep. 08:11
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 08:12
dep. 08:12
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 08:13
dep. 08:13
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 08:14
dep. 08:14
2 km
Pirot, Kale
arr. 08:15
dep. 08:15
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 08:17
dep. 08:17
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 08:25
dep. 08:25
6.3 km
Blato kod Pirota
arr. 08:30
dep. 08:30
8.8 km
Kostur
arr. 08:33
dep. 08:33
9.6 km
Veliki Suvodol
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Mali Suvodol
arr. 08:45
dep. 08:45
11.7 km
Ponor kod Pirota
arr. 09:00
14.2 km
12:00 12:40 (00:40)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 12:00
Pirot, Tigar 1
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 12:03
dep. 12:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:15
dep. 12:15
6.3 km
Veliki Suvodol
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Mali Suvodol
arr. 12:25
dep. 12:25
11.7 km
Ponor kod Pirota
arr. 12:40
14.2 km
14:00 14:40 (00:40)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 14:00
Pirot, Tigar 1
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 14:05
dep. 14:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 14:15
dep. 14:15
6.3 km
Veliki Suvodol
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Mali Suvodol
arr. 14:25
dep. 14:25
11.7 km
Ponor kod Pirota
arr. 14:40
14.2 km
17:15 17:55 (00:40)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 17:15
Pirot, Tigar 1
arr. 17:16
dep. 17:16
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 17:18
dep. 17:18
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 17:19
dep. 17:19
2 km
Pirot, Kale
arr. 17:20
dep. 17:20
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 17:22
dep. 17:22
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 17:30
dep. 17:30
6.3 km
Veliki Suvodol
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Mali Suvodol
arr. 17:40
dep. 17:40
11.7 km
Ponor kod Pirota
arr. 17:55
14.2 km
20:00 20:40 (00:40)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 20:00
Pirot, Tigar 1
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 20:03
dep. 20:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 20:05
dep. 20:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 20:07
dep. 20:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 20:15
dep. 20:15
6.3 km
Veliki Suvodol
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
Mali Suvodol
arr. 20:25
dep. 20:25
11.7 km
Ponor kod Pirota
arr. 20:40
14.2 km
22:00 22:55 (00:55)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 22:00
Pirot, Tigar 1
arr. 22:01
dep. 22:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 22:02
dep. 22:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 22:03
dep. 22:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 22:04
dep. 22:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 22:05
dep. 22:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 22:07
dep. 22:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 22:10
dep. 22:10
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 22:15
dep. 22:15
6.3 km
Blato kod Pirota
arr. 22:20
dep. 22:20
8.8 km
Kostur
arr. 22:25
dep. 22:25
9.6 km
Veliki Suvodol
arr. 22:35
dep. 22:35
11 km
Mali Suvodol
arr. 22:40
dep. 22:40
11.7 km
Ponor kod Pirota
arr. 22:55
14.2 km

Naselja Pirot i Ponor kod Pirota su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.