Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pirot - Leskovac timetable

thursday, 15.11.2018.
06:30 08:55 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:30
Pirot, Kale
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Gnjilan
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Blato kod Pirota
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Gornje Krnjino
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Donje Krnjino
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Babusnica, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
41 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
45 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
52 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
54 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
62 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
65 km
Vlasotince, Station
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
86 km
16:30 19:20 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Gnjilan
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 16:38
dep. 16:38
5 km
Blato kod Pirota
arr. 16:43
dep. 16:43
8 km
Gornje Krnjino
arr. 17:01
dep. 17:01
17 km
Donje Krnjino
arr. 17:05
dep. 17:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
25 km
Gorcince
arr. 17:30
dep. 17:30
30 km
Ljuberada
arr. 17:34
dep. 17:34
33 km
Grncar kod Babusnice
arr. 17:39
dep. 17:39
37 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 17:42
dep. 17:42
39 km
Modra Stena
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Malo Bonjince
arr. 17:48
dep. 17:48
43 km
Veliko Bonjince
arr. 17:53
dep. 17:53
46 km
Svode, Trošna
arr. 18:00
dep. 18:00
51 km
Svode, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
53 km
Donji Dejan
arr. 18:11
dep. 18:11
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 18:17
dep. 18:17
61 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
64 km
Vlasotince, Station
arr. 18:30
dep. 18:35
68 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 18:38
dep. 18:38
69 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 18:41
dep. 18:41
70 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 18:44
dep. 18:44
71 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 18:46
dep. 18:46
72 km
Konopnica, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
73 km
Batulovce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
74 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
76 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:20
86 km
 
Departures on: friday, 16.11.2018.
06:30 08:55 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:30
Pirot, Kale
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Gnjilan
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Blato kod Pirota
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Gornje Krnjino
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Donje Krnjino
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Babusnica, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
41 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
45 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
52 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
54 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
62 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
65 km
Vlasotince, Station
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
86 km
16:30 19:20 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Gnjilan
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 16:38
dep. 16:38
5 km
Blato kod Pirota
arr. 16:43
dep. 16:43
8 km
Gornje Krnjino
arr. 17:01
dep. 17:01
17 km
Donje Krnjino
arr. 17:05
dep. 17:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
25 km
Gorcince
arr. 17:30
dep. 17:30
30 km
Ljuberada
arr. 17:34
dep. 17:34
33 km
Grncar kod Babusnice
arr. 17:39
dep. 17:39
37 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 17:42
dep. 17:42
39 km
Modra Stena
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Malo Bonjince
arr. 17:48
dep. 17:48
43 km
Veliko Bonjince
arr. 17:53
dep. 17:53
46 km
Svode, Trošna
arr. 18:00
dep. 18:00
51 km
Svode, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
53 km
Donji Dejan
arr. 18:11
dep. 18:11
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 18:17
dep. 18:17
61 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
64 km
Vlasotince, Station
arr. 18:30
dep. 18:35
68 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 18:38
dep. 18:38
69 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 18:41
dep. 18:41
70 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 18:44
dep. 18:44
71 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 18:46
dep. 18:46
72 km
Konopnica, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
73 km
Batulovce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
74 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
76 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:20
86 km
 
Departures on: saturday, 17.11.2018.
06:30 08:55 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:30
Pirot, Kale
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Gnjilan
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Blato kod Pirota
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Gornje Krnjino
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Donje Krnjino
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Babusnica, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
41 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
45 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
52 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
54 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
62 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
65 km
Vlasotince, Station
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
86 km
16:30 19:20 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Gnjilan
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 16:38
dep. 16:38
5 km
Blato kod Pirota
arr. 16:43
dep. 16:43
8 km
Gornje Krnjino
arr. 17:01
dep. 17:01
17 km
Donje Krnjino
arr. 17:05
dep. 17:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
25 km
Gorcince
arr. 17:30
dep. 17:30
30 km
Ljuberada
arr. 17:34
dep. 17:34
33 km
Grncar kod Babusnice
arr. 17:39
dep. 17:39
37 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 17:42
dep. 17:42
39 km
Modra Stena
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Malo Bonjince
arr. 17:48
dep. 17:48
43 km
Veliko Bonjince
arr. 17:53
dep. 17:53
46 km
Svode, Trošna
arr. 18:00
dep. 18:00
51 km
Svode, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
53 km
Donji Dejan
arr. 18:11
dep. 18:11
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 18:17
dep. 18:17
61 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
64 km
Vlasotince, Station
arr. 18:30
dep. 18:35
68 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 18:38
dep. 18:38
69 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 18:41
dep. 18:41
70 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 18:44
dep. 18:44
71 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 18:46
dep. 18:46
72 km
Konopnica, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
73 km
Batulovce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
74 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
76 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:20
86 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
06:30 08:55 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:30
Pirot, Kale
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Gnjilan
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Blato kod Pirota
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Gornje Krnjino
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Donje Krnjino
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Babusnica, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
41 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
45 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
52 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
54 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
62 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
65 km
Vlasotince, Station
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
86 km
16:30 19:20 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Gnjilan
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 16:38
dep. 16:38
5 km
Blato kod Pirota
arr. 16:43
dep. 16:43
8 km
Gornje Krnjino
arr. 17:01
dep. 17:01
17 km
Donje Krnjino
arr. 17:05
dep. 17:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
25 km
Gorcince
arr. 17:30
dep. 17:30
30 km
Ljuberada
arr. 17:34
dep. 17:34
33 km
Grncar kod Babusnice
arr. 17:39
dep. 17:39
37 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 17:42
dep. 17:42
39 km
Modra Stena
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Malo Bonjince
arr. 17:48
dep. 17:48
43 km
Veliko Bonjince
arr. 17:53
dep. 17:53
46 km
Svode, Trošna
arr. 18:00
dep. 18:00
51 km
Svode, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
53 km
Donji Dejan
arr. 18:11
dep. 18:11
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 18:17
dep. 18:17
61 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
64 km
Vlasotince, Station
arr. 18:30
dep. 18:35
68 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 18:38
dep. 18:38
69 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 18:41
dep. 18:41
70 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 18:44
dep. 18:44
71 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 18:46
dep. 18:46
72 km
Konopnica, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
73 km
Batulovce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
74 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
76 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:20
86 km

Naselja Pirot i Leskovac su međusobno udaljena ~86 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 02h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.