Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Leskovac timetable

saturday, 08.08.2020.
06:30 08:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:30
Pirot, Kale
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Blato kod Pirota
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Gornje Krnjino
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Donje Krnjino
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Babusnica, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
41 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
45 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
52 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
54 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
62 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
65 km
Vlasotince, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
86 km
Pirot - Leskovac timetable
Departures on: sunday, 09.08.2020.
06:30 08:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:30
Pirot, Kale
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Blato kod Pirota
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Gornje Krnjino
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Donje Krnjino
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Babusnica, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
41 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
45 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
52 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
54 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
62 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
65 km
Vlasotince, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
86 km
Pirot - Leskovac timetable
Departures on: monday, 10.08.2020.
06:30 08:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:30
Pirot, Kale
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Blato kod Pirota
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Gornje Krnjino
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Donje Krnjino
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Babusnica, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
41 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
45 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
52 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
54 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
62 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
65 km
Vlasotince, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
86 km
Pirot - Leskovac timetable
Departures on: tuesday, 11.08.2020.
06:30 08:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:30
Pirot, Kale
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Blato kod Pirota
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Gornje Krnjino
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Donje Krnjino
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Babusnica, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
41 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
45 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
52 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
54 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
62 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
65 km
Vlasotince, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
86 km
Pirot - Leskovac timetable
Departures on: wednesday, 12.08.2020.
06:30 08:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:30
Pirot, Kale
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Blato kod Pirota
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Gornje Krnjino
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Donje Krnjino
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Babusnica, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
41 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
45 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
52 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
54 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
62 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
65 km
Vlasotince, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
86 km
Pirot - Leskovac timetable
Departures on: thursday, 13.08.2020.
06:30 08:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:30
Pirot, Kale
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Blato kod Pirota
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Gornje Krnjino
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Donje Krnjino
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Babusnica, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
41 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
45 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
52 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
54 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
62 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
65 km
Vlasotince, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
86 km
Pirot - Leskovac timetable
Departures on: friday, 14.08.2020.
06:30 08:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:30
Pirot, Kale
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Blato kod Pirota
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Gornje Krnjino
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Donje Krnjino
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Babusnica, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
37 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
41 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
45 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
52 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
54 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
62 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
65 km
Vlasotince, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
86 km

Naselja Pirot i Leskovac su međusobno udaljena ~86 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 02h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.