Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Kostur timetable

thursday, 20.02.2020.
04:45 05:10 (00:25)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 04:45
Pirot, Tigar 1
arr. 04:46
dep. 04:46
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 04:47
dep. 04:47
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 04:48
dep. 04:48
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 04:49
dep. 04:49
2 km
Pirot, Kale
arr. 04:50
dep. 04:50
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 04:52
dep. 04:52
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 04:55
dep. 04:55
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 05:00
dep. 05:00
6.3 km
Blato kod Pirota
arr. 05:05
dep. 05:05
8.8 km
Kostur
arr. 05:10
9.6 km
06:00 06:25 (00:25)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:00
Pirot, Tigar 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:15
dep. 06:15
6.3 km
Blato kod Pirota
arr. 06:20
dep. 06:20
8.8 km
Kostur
arr. 06:25
9.6 km
06:50 07:10 (00:20)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:50
Pirot, Tigar 1
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Pirot, Kale
arr. 06:55
dep. 06:55
2.5 km
Pirot, S. most
arr. 06:58
dep. 06:58
4.1 km
Kostur
arr. 07:10
10 km
06:50 07:15 (00:25)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:50
Pirot, Tigar 1
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Pirot, Kale
arr. 06:55
dep. 06:55
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 07:05
dep. 07:05
6.3 km
Blato kod Pirota
arr. 07:10
dep. 07:10
8.8 km
Kostur
arr. 07:15
9.6 km
08:10 08:33 (00:23)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 08:10
Pirot, Tigar 1
arr. 08:11
dep. 08:11
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 08:12
dep. 08:12
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 08:13
dep. 08:13
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 08:14
dep. 08:14
2 km
Pirot, Kale
arr. 08:15
dep. 08:15
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 08:17
dep. 08:17
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 08:25
dep. 08:25
6.3 km
Blato kod Pirota
arr. 08:30
dep. 08:30
8.8 km
Kostur
arr. 08:33
9.6 km
11:10 11:35 (00:25)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 11:10
Pirot, Tigar 1
arr. 11:11
dep. 11:11
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 11:12
dep. 11:12
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 11:13
dep. 11:13
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 11:14
dep. 11:14
2 km
Pirot, Kale
arr. 11:15
dep. 11:15
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 11:17
dep. 11:17
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 11:25
dep. 11:25
6.3 km
Blato kod Pirota
arr. 11:30
dep. 11:30
8.8 km
Kostur
arr. 11:35
9.6 km
12:55 13:15 (00:20)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 12:55
Pirot, Tigar 1
arr. 12:56
dep. 12:56
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 12:57
dep. 12:57
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 12:58
dep. 12:58
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 12:59
dep. 12:59
2 km
Pirot, Kale
arr. 13:00
dep. 13:00
2.5 km
Pirot, S. most
arr. 13:03
dep. 13:03
4.1 km
Kostur
arr. 13:15
10 km
14:00 14:25 (00:25)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 14:00
Pirot, Tigar 1
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 14:05
dep. 14:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 14:15
dep. 14:15
6.3 km
Blato kod Pirota
arr. 14:20
dep. 14:20
8.8 km
Kostur
arr. 14:25
9.6 km
18:10 18:35 (00:25)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 18:10
Pirot, Tigar 1
arr. 18:11
dep. 18:11
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 18:12
dep. 18:12
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 18:13
dep. 18:13
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 18:14
dep. 18:14
2 km
Pirot, Kale
arr. 18:15
dep. 18:15
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 18:17
dep. 18:17
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 18:25
dep. 18:25
6.3 km
Blato kod Pirota
arr. 18:30
dep. 18:30
8.8 km
Kostur
arr. 18:35
9.6 km
22:00 22:25 (00:25)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 22:00
Pirot, Tigar 1
arr. 22:01
dep. 22:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 22:02
dep. 22:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 22:03
dep. 22:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 22:04
dep. 22:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 22:05
dep. 22:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 22:07
dep. 22:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 22:10
dep. 22:10
3.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 22:15
dep. 22:15
6.3 km
Blato kod Pirota
arr. 22:20
dep. 22:20
8.8 km
Kostur
arr. 22:25
9.6 km

Naselja Pirot i Kostur su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.