Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Knjazevac timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:00 08:05 (02:05)
Bus stationBosevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Temska, Posta
arr. 06:25
dep. 06:25
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
55 km
Zukovac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
58.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 07:42
dep. 07:42
61.6 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 07:45
dep. 07:45
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 08:02
dep. 08:02
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
66.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 08:05
70.1 km
14:00 15:50 (01:50)
Bus stationBosevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:00
Temska, Posta
arr. 14:20
dep. 14:20
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 15:22
dep. 15:22
55 km
Zukovac, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
58.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 15:27
dep. 15:27
61.6 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 15:29
dep. 15:29
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:47
dep. 15:47
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
66.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 15:50
70.1 km
18:10 19:50 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:10
Temska, Posta
arr. 18:34
dep. 18:34
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 19:30
dep. 19:30
55 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 19:36
dep. 19:36
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 19:43
dep. 19:43
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 19:59
dep. 19:59
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:50
66.5 km
18:10 19:55 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:10
Temska, Posta
arr. 18:34
dep. 18:34
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 19:35
dep. 19:35
55 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 19:42
dep. 19:42
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca, Dejanovska mala
arr. 19:49
dep. 19:49
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 19:53
dep. 19:53
65.4 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:55
66.5 km
Pirot - Knjazevac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
06:00 08:05 (02:05)
Bus stationBosevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Temska, Posta
arr. 06:25
dep. 06:25
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
55 km
Zukovac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
58.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 07:42
dep. 07:42
61.6 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 07:45
dep. 07:45
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 08:02
dep. 08:02
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
66.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 08:05
70.1 km
14:00 15:50 (01:50)
Bus stationBosevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:00
Temska, Posta
arr. 14:20
dep. 14:20
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 15:22
dep. 15:22
55 km
Zukovac, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
58.8 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 15:27
dep. 15:27
61.6 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 15:29
dep. 15:29
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:47
dep. 15:47
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
66.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 15:50
70.1 km
18:10 19:50 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:10
Temska, Posta
arr. 18:34
dep. 18:34
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 19:30
dep. 19:30
55 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 19:36
dep. 19:36
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca, Raskrsnica za Stitarac
arr. 19:43
dep. 19:43
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 19:59
dep. 19:59
67.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:50
66.5 km
18:10 19:55 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:10
Temska, Posta
arr. 18:34
dep. 18:34
16.5 km
Kalna kod Knjazevca, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
38.5 km
Gabrovnica, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
42.5 km
Gornja Kamenica kod Knjazevca, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
49.3 km
Donja Kamenica kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
52.8 km
Strbac, Dom
arr. 19:35
dep. 19:35
55 km
Zukovac, Baranica - reka
arr. 19:42
dep. 19:42
58.8 km
Trgoviste kod Knjazevca, Dejanovska mala
arr. 19:49
dep. 19:49
63.6 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 19:53
dep. 19:53
65.4 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:55
66.5 km

Naselja Pirot i Knjazevac su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.