Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Gradasnica kod Pirota timetable

wednesday, 11.12.2019.
05:51 06:15 (00:24)
ElektroistokCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Elektroistok
dep. 05:51
Pirot, Kale 2
arr. 05:52
dep. 05:52
0.1 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 05:53
dep. 05:53
0.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 05:55
dep. 05:55
0.4 km
Pirot, Centrala
arr. 05:56
dep. 05:56
0.5 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 05:57
dep. 05:57
0.7 km
Pirot, Mali most
arr. 05:58
dep. 05:58
0.8 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:00
dep. 06:00
1.2 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:01
dep. 06:01
1.3 km
Pirot, Tigar 1
arr. 06:02
dep. 06:02
1.4 km
Pirot, Tigar 2
arr. 06:03
dep. 06:03
1.6 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 06:07
dep. 06:07
2.2 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 06:08
dep. 06:08
2.3 km
arr. 06:10
dep. 06:10
2.5 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 06:12
dep. 06:12
2.7 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 06:13
dep. 06:13
2.8 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
2.9 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 06:15
3 km
07:01 07:18 (00:17)
ElektroistokCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Elektroistok
dep. 07:01
Pirot, Kale 2
arr. 07:02
dep. 07:02
0.1 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 07:03
dep. 07:03
0.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 07:05
dep. 07:05
0.4 km
Pirot, Centrala
arr. 07:06
dep. 07:06
0.5 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 07:07
dep. 07:07
0.7 km
Pirot, Mali most
arr. 07:08
dep. 07:08
0.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 07:11
dep. 07:11
2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 07:12
dep. 07:12
2.2 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 07:13
dep. 07:13
2.3 km
arr. 07:14
dep. 07:14
2.5 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 07:15
dep. 07:15
2.7 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 07:16
dep. 07:16
2.8 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
2.9 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 07:18
3 km
08:01 08:18 (00:17)
ElektroistokCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Elektroistok
dep. 08:01
Pirot, Kale 2
arr. 08:02
dep. 08:02
0.1 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 08:03
dep. 08:03
0.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 08:05
dep. 08:05
0.4 km
Pirot, Centrala
arr. 08:06
dep. 08:06
0.5 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 08:07
dep. 08:07
0.7 km
Pirot, Mali most
arr. 08:08
dep. 08:08
0.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 08:11
dep. 08:11
2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 08:12
dep. 08:12
2.2 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 08:13
dep. 08:13
2.3 km
arr. 08:14
dep. 08:14
2.5 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 08:15
dep. 08:15
2.7 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 08:16
dep. 08:16
2.8 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 08:17
dep. 08:17
2.9 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 08:18
3 km
09:01 09:18 (00:17)
ElektroistokCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Elektroistok
dep. 09:01
Pirot, Kale 2
arr. 09:02
dep. 09:02
0.1 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 09:03
dep. 09:03
0.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 09:05
dep. 09:05
0.4 km
Pirot, Centrala
arr. 09:06
dep. 09:06
0.5 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 09:07
dep. 09:07
0.7 km
Pirot, Mali most
arr. 09:08
dep. 09:08
0.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 09:11
dep. 09:11
2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 09:12
dep. 09:12
2.2 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 09:13
dep. 09:13
2.3 km
arr. 09:14
dep. 09:14
2.5 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 09:15
dep. 09:15
2.7 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 09:16
dep. 09:16
2.8 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 09:17
dep. 09:17
2.9 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 09:18
3 km
10:01 10:18 (00:17)
ElektroistokCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Elektroistok
dep. 10:01
Pirot, Kale 2
arr. 10:02
dep. 10:02
0.1 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 10:03
dep. 10:03
0.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 10:05
dep. 10:05
0.4 km
Pirot, Centrala
arr. 10:06
dep. 10:06
0.5 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 10:07
dep. 10:07
0.7 km
Pirot, Mali most
arr. 10:08
dep. 10:08
0.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 10:11
dep. 10:11
2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 10:12
dep. 10:12
2.2 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 10:13
dep. 10:13
2.3 km
arr. 10:14
dep. 10:14
2.5 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 10:15
dep. 10:15
2.7 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 10:16
dep. 10:16
2.8 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 10:17
dep. 10:17
2.9 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 10:18
3 km
11:01 11:18 (00:17)
ElektroistokCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Elektroistok
dep. 11:01
Pirot, Kale 2
arr. 11:02
dep. 11:02
0.1 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 11:03
dep. 11:03
0.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 11:05
dep. 11:05
0.4 km
Pirot, Centrala
arr. 11:06
dep. 11:06
0.5 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 11:07
dep. 11:07
0.7 km
Pirot, Mali most
arr. 11:08
dep. 11:08
0.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 11:11
dep. 11:11
2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 11:12
dep. 11:12
2.2 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 11:13
dep. 11:13
2.3 km
arr. 11:14
dep. 11:14
2.5 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 11:15
dep. 11:15
2.7 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 11:16
dep. 11:16
2.8 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 11:17
dep. 11:17
2.9 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 11:18
3 km
11:45 12:00 (00:15)
Prvi majCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Prvi maj
dep. 11:45
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 11:47
dep. 11:47
0.2 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 11:49
dep. 11:49
0.4 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 11:50
dep. 11:50
0.5 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 11:52
dep. 11:52
0.7 km
arr. 11:54
dep. 11:54
0.9 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 11:55
dep. 11:55
1 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 11:57
dep. 11:57
1.2 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
1.4 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 12:00
1.5 km
12:01 12:26 (00:25)
ElektroistokCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Elektroistok
dep. 12:01
Pirot, Kale 2
arr. 12:02
dep. 12:02
0.1 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 12:03
dep. 12:03
0.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 12:05
dep. 12:05
0.4 km
Pirot, Centrala
arr. 12:06
dep. 12:06
0.5 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 12:07
dep. 12:07
0.7 km
Pirot, Mali most
arr. 12:08
dep. 12:08
0.8 km
Pirot, Prvi maj
arr. 12:16
dep. 12:16
1.7 km
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 12:17
dep. 12:17
1.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 12:19
dep. 12:19
2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 12:20
dep. 12:20
2.2 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 12:21
dep. 12:21
2.3 km
arr. 12:22
dep. 12:22
2.5 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 12:23
dep. 12:23
2.7 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 12:24
dep. 12:24
2.8 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 12:25
dep. 12:25
2.9 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 12:26
3 km
12:35 13:00 (00:25)
Prvi majCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Prvi maj
dep. 12:35
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 12:37
dep. 12:37
0.2 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 12:39
dep. 12:39
0.4 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 12:40
dep. 12:40
0.5 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 12:42
dep. 12:42
0.7 km
arr. 12:44
dep. 12:44
0.9 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 12:45
dep. 12:45
1 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 12:47
dep. 12:47
1.2 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 12:49
dep. 12:49
1.4 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 13:00
1.5 km
13:01 13:20 (00:19)
ElektroistokCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Elektroistok
dep. 13:01
Pirot, Kale 2
arr. 13:02
dep. 13:02
0.1 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 13:03
dep. 13:03
0.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 13:05
dep. 13:05
0.4 km
Pirot, Centrala
arr. 13:06
dep. 13:06
0.5 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 13:07
dep. 13:07
0.7 km
Pirot, Mali most
arr. 13:08
dep. 13:08
0.8 km
Pirot, Prvi maj
arr. 13:10
dep. 13:10
1.7 km
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 13:11
dep. 13:11
1.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 13:13
dep. 13:13
2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 13:14
dep. 13:14
2.2 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 13:15
dep. 13:15
2.3 km
arr. 13:16
dep. 13:16
2.5 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 13:17
dep. 13:17
2.7 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 13:18
dep. 13:18
2.8 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 13:19
dep. 13:19
2.9 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 13:20
3 km
13:51 14:15 (00:24)
ElektroistokCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Elektroistok
dep. 13:51
Pirot, Kale 2
arr. 13:52
dep. 13:52
0.1 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 13:53
dep. 13:53
0.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 13:55
dep. 13:55
0.4 km
Pirot, Centrala
arr. 13:56
dep. 13:56
0.5 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 13:57
dep. 13:57
0.7 km
Pirot, Mali most
arr. 13:58
dep. 13:58
0.8 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:00
dep. 14:00
1.2 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:01
dep. 14:01
1.3 km
Pirot, Tigar 1
arr. 14:02
dep. 14:02
1.4 km
Pirot, Tigar 2
arr. 14:03
dep. 14:03
1.6 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 14:07
dep. 14:07
2.2 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 14:08
dep. 14:08
2.3 km
arr. 14:10
dep. 14:10
2.5 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 14:12
dep. 14:12
2.7 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 14:13
dep. 14:13
2.8 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 14:14
dep. 14:14
2.9 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 14:15
3 km
15:01 15:18 (00:17)
ElektroistokCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Elektroistok
dep. 15:01
Pirot, Kale 2
arr. 15:02
dep. 15:02
0.1 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 15:03
dep. 15:03
0.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 15:05
dep. 15:05
0.4 km
Pirot, Centrala
arr. 15:06
dep. 15:06
0.5 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 15:07
dep. 15:07
0.7 km
Pirot, Mali most
arr. 15:08
dep. 15:08
0.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 15:11
dep. 15:11
2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 15:12
dep. 15:12
2.2 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 15:13
dep. 15:13
2.3 km
arr. 15:14
dep. 15:14
2.5 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 15:15
dep. 15:15
2.7 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 15:16
dep. 15:16
2.8 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
2.9 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 15:18
3 km
17:15 17:30 (00:15)
Prvi majCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Prvi maj
dep. 17:15
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 17:17
dep. 17:17
0.2 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 17:19
dep. 17:19
0.4 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 17:20
dep. 17:20
0.5 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 17:22
dep. 17:22
0.7 km
arr. 17:24
dep. 17:24
0.9 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 17:25
dep. 17:25
1 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 17:27
dep. 17:27
1.2 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 17:29
dep. 17:29
1.4 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 17:30
1.5 km
18:05 18:20 (00:15)
Prvi majCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Prvi maj
dep. 18:05
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 18:07
dep. 18:07
0.2 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 18:09
dep. 18:09
0.4 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 18:10
dep. 18:10
0.5 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 18:12
dep. 18:12
0.7 km
arr. 18:14
dep. 18:14
0.9 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 18:15
dep. 18:15
1 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 18:17
dep. 18:17
1.2 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 18:19
dep. 18:19
1.4 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 18:20
1.5 km
19:01 19:18 (00:17)
ElektroistokCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Elektroistok
dep. 19:01
Pirot, Kale 2
arr. 19:02
dep. 19:02
0.1 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 19:03
dep. 19:03
0.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 19:05
dep. 19:05
0.4 km
Pirot, Centrala
arr. 19:06
dep. 19:06
0.5 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 19:07
dep. 19:07
0.7 km
Pirot, Mali most
arr. 19:08
dep. 19:08
0.8 km
Pirot, Prvi maj
arr. 19:10
dep. 19:10
1.7 km
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 19:11
dep. 19:11
1.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 19:11
dep. 19:11
2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 19:12
dep. 19:12
2.2 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 19:13
dep. 19:13
2.3 km
arr. 19:14
dep. 19:14
2.5 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 19:15
dep. 19:15
2.7 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 19:16
dep. 19:16
2.8 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 19:17
dep. 19:17
2.9 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 19:18
3 km
21:46 22:15 (00:29)
ElektroistokCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Elektroistok
dep. 21:46
Pirot, Kale 2
arr. 21:47
dep. 21:47
0.1 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 21:48
dep. 21:48
0.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 21:50
dep. 21:50
0.4 km
Pirot, Centrala
arr. 21:53
dep. 21:53
0.5 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 21:55
dep. 21:55
0.7 km
Pirot, Mali most
arr. 21:57
dep. 21:57
0.8 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 22:00
dep. 22:00
1.2 km
Pirot, Kombinat
arr. 22:01
dep. 22:01
1.3 km
Pirot, Tigar 1
arr. 22:02
dep. 22:02
1.4 km
Pirot, Tigar 2
arr. 22:03
dep. 22:03
1.6 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 22:05
dep. 22:05
2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 22:07
dep. 22:07
2.2 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 22:08
dep. 22:08
2.3 km
arr. 22:10
dep. 22:10
2.5 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 22:12
dep. 22:12
2.7 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 22:13
dep. 22:13
2.8 km
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 22:14
dep. 22:14
2.9 km
Gradasnica kod Pirota, Crkva
arr. 22:15
3 km

Naselja Pirot i Gradasnica kod Pirota su međusobno udaljena ~3 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 05:51 h, dok je poslednji polazak u 21:46 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.