Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Gnjilan timetable

thursday, 20.02.2020.
04:45 04:55 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 04:45
Pirot, Tigar 1
arr. 04:46
dep. 04:46
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 04:47
dep. 04:47
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 04:48
dep. 04:48
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 04:49
dep. 04:49
2 km
Pirot, Kale
arr. 04:50
dep. 04:50
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 04:52
dep. 04:52
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 04:55
3.5 km
05:25 05:48 (00:23)
Tijabarsko grobljeGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:25
Pirot, Prcevac 1
arr. 05:27
dep. 05:27
0.2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 05:28
dep. 05:28
0.4 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 05:30
dep. 05:30
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Pirot, Kombinat
arr. 05:33
dep. 05:33
1.2 km
Pirot, Tigar 1
arr. 05:34
dep. 05:34
1.4 km
Pirot, Tigar 2
arr. 05:35
dep. 05:35
1.6 km
Pirot, Mali most
arr. 05:40
dep. 05:40
1.8 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 05:41
dep. 05:41
2 km
Pirot, Centrala
arr. 05:42
dep. 05:42
2.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 05:43
dep. 05:43
2.4 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 05:45
dep. 05:45
2.6 km
Pirot, Kale 2
arr. 05:46
dep. 05:46
2.7 km
Pirot, Elektroistok
arr. 05:47
dep. 05:47
2.9 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 05:48
3.1 km
06:00 06:08 (00:08)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Pirot, Kale
arr. 06:04
dep. 06:04
1.5 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:08
3.7 km
06:00 06:10 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:00
Pirot, Tigar 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:10
3.5 km
06:00 06:10 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:00
Pirot, Tigar 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:10
3.5 km
06:00 06:15 (00:15)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 06:00
Pirot, ATP
arr. 06:01
dep. 06:01
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 06:02
dep. 06:02
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:03
dep. 06:03
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:04
dep. 06:04
0.8 km
Pirot, Mali most
arr. 06:05
dep. 06:05
1 km
Pirot, Kale 2
arr. 06:06
dep. 06:06
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 06:07
dep. 06:07
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 06:10
dep. 06:10
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 06:11
dep. 06:11
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 06:13
dep. 06:13
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 06:15
3.4 km
06:25 06:40 (00:15)
Tijabarsko grobljeGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:25
Pirot, Prcevac 1
arr. 06:27
dep. 06:27
0.2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 06:28
dep. 06:28
0.4 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
0.6 km
Pirot, Mali most
arr. 06:33
dep. 06:33
1.8 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Pirot, Centrala
arr. 06:35
dep. 06:35
2.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 06:36
dep. 06:36
2.4 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 06:37
dep. 06:37
2.6 km
Pirot, Kale 2
arr. 06:38
dep. 06:38
2.7 km
Pirot, Elektroistok
arr. 06:39
dep. 06:39
2.9 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 06:40
3.1 km
06:30 06:35 (00:05)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:30
Pirot, Kale
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:35
4 km
06:33 06:49 (00:16)
ZlatiborskaGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Zlatiborska
dep. 06:33
Pirot, Jastrebacka
arr. 06:35
dep. 06:35
0.2 km
Pirot, Deram - pruga
arr. 06:36
dep. 06:36
0.3 km
Pirot, Cara Dusana
arr. 06:37
dep. 06:37
0.4 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 06:39
dep. 06:39
0.6 km
Pirot, Gusevica
arr. 06:41
dep. 06:41
0.8 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Pirot, Kale 2
arr. 06:45
dep. 06:45
1.2 km
Pirot, Elektroistok
arr. 06:46
dep. 06:46
1.3 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 06:49
1.6 km
06:35 06:59 (00:24)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 06:35
Pirot, ATP
arr. 06:36
dep. 06:36
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 06:37
dep. 06:37
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 06:38
dep. 06:38
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:39
dep. 06:39
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:40
dep. 06:40
0.8 km
Pirot, Mali most
arr. 06:41
dep. 06:41
1 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 06:42
dep. 06:42
1.2 km
Pirot, Krupacki put
arr. 06:43
dep. 06:43
1.4 km
Pirot, Tigrovo naselje
arr. 06:44
dep. 06:44
1.5 km
Pirot, Spotrska hala
arr. 06:46
dep. 06:46
1.6 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 06:46
dep. 06:46
1.7 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 06:47
dep. 06:47
2 km
Pirot, Kale 2
arr. 06:52
dep. 06:52
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 06:53
dep. 06:53
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 06:54
dep. 06:54
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 06:55
dep. 06:55
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 06:57
dep. 06:57
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 06:59
3.4 km
06:50 07:00 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:50
Pirot, Tigar 1
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Pirot, Kale
arr. 06:55
dep. 06:55
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 07:00
3.5 km
07:10 07:21 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:10
Pirot, Kale
arr. 07:15
dep. 07:15
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 07:21
5 km
07:25 07:49 (00:24)
Tijabarsko grobljeGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:25
Pirot, Prcevac 1
arr. 07:27
dep. 07:27
0.2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 07:28
dep. 07:28
0.4 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 07:30
dep. 07:30
0.6 km
Pirot, Prvi maj
arr. 07:32
dep. 07:32
0.9 km
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
1.1 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:35
dep. 07:35
1.2 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:36
dep. 07:36
1.4 km
Pirot, Tigar 2
arr. 07:37
dep. 07:37
1.6 km
Pirot, Mali most
arr. 07:41
dep. 07:41
1.8 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 07:42
dep. 07:42
2 km
Pirot, Centrala
arr. 07:43
dep. 07:43
2.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 07:44
dep. 07:44
2.4 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 07:46
dep. 07:46
2.6 km
Pirot, Kale 2
arr. 07:47
dep. 07:47
2.7 km
Pirot, Elektroistok
arr. 07:48
dep. 07:48
2.9 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 07:49
3.1 km
07:35 08:00 (00:25)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 07:35
Pirot, ATP
arr. 07:35
dep. 07:35
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 07:36
dep. 07:36
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:37
dep. 07:37
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:38
dep. 07:38
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:38
dep. 07:38
0.8 km
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 07:39
dep. 07:39
0.9 km
Pirot, Mali most
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 07:41
dep. 07:41
1.2 km
Pirot, Krupacki put
arr. 07:44
dep. 07:44
1.4 km
Pirot, Tigrovo naselje
arr. 07:45
dep. 07:45
1.5 km
Pirot, Spotrska hala
arr. 07:46
dep. 07:46
1.6 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 07:47
dep. 07:47
1.7 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 07:48
dep. 07:48
2 km
Pirot, Kale 2
arr. 07:53
dep. 07:53
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 07:54
dep. 07:54
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 07:55
dep. 07:55
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 07:56
dep. 07:56
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 07:58
dep. 07:58
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 08:00
3.4 km
08:10 08:20 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 08:10
Pirot, Tigar 1
arr. 08:11
dep. 08:11
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 08:12
dep. 08:12
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 08:13
dep. 08:13
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 08:14
dep. 08:14
2 km
Pirot, Kale
arr. 08:15
dep. 08:15
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 08:17
dep. 08:17
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 08:20
3.5 km
08:35 08:50 (00:15)
Tijabarsko grobljeGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:35
Pirot, Prcevac 1
arr. 08:37
dep. 08:37
0.2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 08:38
dep. 08:38
0.4 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 08:40
dep. 08:40
0.6 km
Pirot, Mali most
arr. 08:43
dep. 08:43
1.8 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 08:44
dep. 08:44
2 km
Pirot, Centrala
arr. 08:45
dep. 08:45
2.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 08:46
dep. 08:46
2.4 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 08:47
dep. 08:47
2.6 km
Pirot, Kale 2
arr. 08:48
dep. 08:48
2.7 km
Pirot, Elektroistok
arr. 08:49
dep. 08:49
2.9 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 08:50
3.1 km
08:35 08:59 (00:24)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 08:35
Pirot, ATP
arr. 08:36
dep. 08:36
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 08:37
dep. 08:37
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 08:38
dep. 08:38
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 08:39
dep. 08:39
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 08:40
dep. 08:40
0.8 km
Pirot, Mali most
arr. 08:41
dep. 08:41
1 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 08:42
dep. 08:42
1.2 km
Pirot, Krupacki put
arr. 08:43
dep. 08:43
1.4 km
Pirot, Tigrovo naselje
arr. 08:44
dep. 08:44
1.5 km
Pirot, Spotrska hala
arr. 08:46
dep. 08:46
1.6 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 08:46
dep. 08:46
1.7 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 08:47
dep. 08:47
2 km
Pirot, Kale 2
arr. 08:52
dep. 08:52
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 08:53
dep. 08:53
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 08:54
dep. 08:54
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 08:55
dep. 08:55
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 08:57
dep. 08:57
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 08:59
3.4 km
09:00 09:08 (00:08)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:00
Gnjilan, Intersection
arr. 09:08
3.7 km
09:35 09:50 (00:15)
Tijabarsko grobljeGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:35
Pirot, Prcevac 1
arr. 09:37
dep. 09:37
0.2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 09:38
dep. 09:38
0.4 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 09:40
dep. 09:40
0.6 km
Pirot, Mali most
arr. 09:43
dep. 09:43
1.8 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 09:44
dep. 09:44
2 km
Pirot, Centrala
arr. 09:45
dep. 09:45
2.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 09:46
dep. 09:46
2.4 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 09:47
dep. 09:47
2.6 km
Pirot, Kale 2
arr. 09:48
dep. 09:48
2.7 km
Pirot, Elektroistok
arr. 09:49
dep. 09:49
2.9 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 09:50
3.1 km
09:35 09:59 (00:24)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 09:35
Pirot, ATP
arr. 09:36
dep. 09:36
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 09:37
dep. 09:37
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 09:38
dep. 09:38
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 09:39
dep. 09:39
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 09:40
dep. 09:40
0.8 km
Pirot, Mali most
arr. 09:41
dep. 09:41
1 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 09:42
dep. 09:42
1.2 km
Pirot, Krupacki put
arr. 09:43
dep. 09:43
1.4 km
Pirot, Tigrovo naselje
arr. 09:44
dep. 09:44
1.5 km
Pirot, Spotrska hala
arr. 09:46
dep. 09:46
1.6 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 09:46
dep. 09:46
1.7 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 09:47
dep. 09:47
2 km
Pirot, Kale 2
arr. 09:52
dep. 09:52
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 09:53
dep. 09:53
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 09:54
dep. 09:54
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 09:55
dep. 09:55
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 09:57
dep. 09:57
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 09:59
3.4 km
09:45 09:56 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:45
Pirot, Kale
arr. 09:50
dep. 09:50
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 09:56
5 km
10:28 10:44 (00:16)
ZlatiborskaGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Zlatiborska
dep. 10:28
Pirot, Jastrebacka
arr. 10:30
dep. 10:30
0.2 km
Pirot, Deram - pruga
arr. 10:31
dep. 10:31
0.3 km
Pirot, Cara Dusana
arr. 10:32
dep. 10:32
0.4 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 10:34
dep. 10:34
0.6 km
Pirot, Gusevica
arr. 10:36
dep. 10:36
0.8 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 10:38
dep. 10:38
1 km
Pirot, Kale 2
arr. 10:40
dep. 10:40
1.2 km
Pirot, Elektroistok
arr. 10:41
dep. 10:41
1.3 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 10:44
1.6 km
10:30 10:40 (00:10)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:30
Pirot, Kale
arr. 10:35
dep. 10:35
1.5 km
Gnjilan, Intersection
arr. 10:40
3.7 km
10:35 10:59 (00:24)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 10:35
Pirot, ATP
arr. 10:36
dep. 10:36
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 10:37
dep. 10:37
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 10:38
dep. 10:38
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 10:39
dep. 10:39
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 10:40
dep. 10:40
0.8 km
Pirot, Mali most
arr. 10:41
dep. 10:41
1 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 10:42
dep. 10:42
1.2 km
Pirot, Krupacki put
arr. 10:43
dep. 10:43
1.4 km
Pirot, Tigrovo naselje
arr. 10:44
dep. 10:44
1.5 km
Pirot, Spotrska hala
arr. 10:46
dep. 10:46
1.6 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 10:46
dep. 10:46
1.7 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 10:47
dep. 10:47
2 km
Pirot, Kale 2
arr. 10:52
dep. 10:52
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 10:53
dep. 10:53
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 10:54
dep. 10:54
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 10:55
dep. 10:55
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 10:57
dep. 10:57
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 10:59
3.4 km
11:10 11:20 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 11:10
Pirot, Tigar 1
arr. 11:11
dep. 11:11
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 11:12
dep. 11:12
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 11:13
dep. 11:13
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 11:14
dep. 11:14
2 km
Pirot, Kale
arr. 11:15
dep. 11:15
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 11:17
dep. 11:17
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 11:20
3.5 km
11:30 11:41 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 11:30
Pirot, Kale
arr. 11:35
dep. 11:35
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 11:41
5 km
11:35 11:52 (00:17)
Tijabarsko grobljeGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:35
Pirot, Prcevac 1
arr. 11:37
dep. 11:37
0.2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 11:38
dep. 11:38
0.4 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 11:40
dep. 11:40
0.6 km
Pirot, Prvi maj
arr. 11:42
dep. 11:42
0.9 km
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 11:43
dep. 11:43
1 km
Pirot, Mali most
arr. 11:45
dep. 11:45
1.8 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Pirot, Centrala
arr. 11:47
dep. 11:47
2.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 11:48
dep. 11:48
2.4 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 11:49
dep. 11:49
2.6 km
Pirot, Kale 2
arr. 11:50
dep. 11:50
2.7 km
Pirot, Elektroistok
arr. 11:51
dep. 11:51
2.9 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 11:52
3.1 km
11:35 11:59 (00:24)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 11:35
Pirot, ATP
arr. 11:36
dep. 11:36
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 11:37
dep. 11:37
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 11:38
dep. 11:38
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 11:39
dep. 11:39
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 11:40
dep. 11:40
0.8 km
Pirot, Mali most
arr. 11:41
dep. 11:41
1 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 11:42
dep. 11:42
1.2 km
Pirot, Krupacki put
arr. 11:43
dep. 11:43
1.4 km
Pirot, Tigrovo naselje
arr. 11:44
dep. 11:44
1.5 km
Pirot, Spotrska hala
arr. 11:46
dep. 11:46
1.6 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 11:46
dep. 11:46
1.7 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 11:47
dep. 11:47
2 km
Pirot, Kale 2
arr. 11:52
dep. 11:52
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 11:53
dep. 11:53
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 11:54
dep. 11:54
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 11:55
dep. 11:55
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 11:57
dep. 11:57
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 11:59
3.4 km
12:00 12:10 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 12:00
Pirot, Tigar 1
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 12:03
dep. 12:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:10
3.5 km
12:13 12:29 (00:16)
ZlatiborskaGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Zlatiborska
dep. 12:13
Pirot, Jastrebacka
arr. 12:15
dep. 12:15
0.2 km
Pirot, Deram - pruga
arr. 12:16
dep. 12:16
0.3 km
Pirot, Cara Dusana
arr. 12:17
dep. 12:17
0.4 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 12:19
dep. 12:19
0.6 km
Pirot, Gusevica
arr. 12:21
dep. 12:21
0.8 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Pirot, Kale 2
arr. 12:25
dep. 12:25
1.2 km
Pirot, Elektroistok
arr. 12:26
dep. 12:26
1.3 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 12:29
1.6 km
12:15 12:25 (00:10)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 12:15
Pirot, Kale
arr. 12:20
dep. 12:20
1.5 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:25
3.7 km
12:30 12:38 (00:08)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 12:30
Pirot, Kale
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:38
3.7 km
12:35 12:59 (00:24)
Tijabarsko grobljeGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:35
Pirot, Prcevac 1
arr. 12:37
dep. 12:37
0.2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 12:38
dep. 12:38
0.4 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
0.6 km
Pirot, Prvi maj
arr. 12:42
dep. 12:42
0.9 km
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 12:43
dep. 12:43
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 12:44
dep. 12:44
1.1 km
Pirot, Kombinat
arr. 12:45
dep. 12:45
1.2 km
Pirot, Tigar 1
arr. 12:46
dep. 12:46
1.4 km
Pirot, Tigar 2
arr. 12:47
dep. 12:47
1.6 km
Pirot, Mali most
arr. 12:51
dep. 12:51
1.8 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 12:52
dep. 12:52
2 km
Pirot, Centrala
arr. 12:53
dep. 12:53
2.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 12:54
dep. 12:54
2.4 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 12:56
dep. 12:56
2.6 km
Pirot, Kale 2
arr. 12:57
dep. 12:57
2.7 km
Pirot, Elektroistok
arr. 12:58
dep. 12:58
2.9 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 12:59
3.1 km
12:35 13:00 (00:25)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 12:35
Pirot, ATP
arr. 12:35
dep. 12:35
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 12:36
dep. 12:36
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 12:37
dep. 12:37
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 12:38
dep. 12:38
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 12:38
dep. 12:38
0.8 km
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 12:39
dep. 12:39
0.9 km
Pirot, Mali most
arr. 12:40
dep. 12:40
1 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 12:41
dep. 12:41
1.2 km
Pirot, Krupacki put
arr. 12:44
dep. 12:44
1.4 km
Pirot, Tigrovo naselje
arr. 12:45
dep. 12:45
1.5 km
Pirot, Spotrska hala
arr. 12:46
dep. 12:46
1.6 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 12:47
dep. 12:47
1.7 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 12:48
dep. 12:48
2 km
Pirot, Kale 2
arr. 12:53
dep. 12:53
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 12:54
dep. 12:54
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 12:55
dep. 12:55
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 12:56
dep. 12:56
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 12:58
dep. 12:58
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 13:00
3.4 km
13:25 13:48 (00:23)
Tijabarsko grobljeGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:25
Pirot, Prcevac 1
arr. 13:27
dep. 13:27
0.2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 13:28
dep. 13:28
0.4 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 13:30
dep. 13:30
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Pirot, Kombinat
arr. 13:33
dep. 13:33
1.2 km
Pirot, Tigar 1
arr. 13:34
dep. 13:34
1.4 km
Pirot, Tigar 2
arr. 13:35
dep. 13:35
1.6 km
Pirot, Mali most
arr. 13:40
dep. 13:40
1.8 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 13:41
dep. 13:41
2 km
Pirot, Centrala
arr. 13:42
dep. 13:42
2.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 13:43
dep. 13:43
2.4 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 13:45
dep. 13:45
2.6 km
Pirot, Kale 2
arr. 13:46
dep. 13:46
2.7 km
Pirot, Elektroistok
arr. 13:47
dep. 13:47
2.9 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 13:48
3.1 km
13:30 13:41 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:30
Pirot, Kale
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 13:41
5 km
13:35 13:58 (00:23)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 13:35
Pirot, ATP
arr. 13:36
dep. 13:36
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 13:36
dep. 13:36
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 13:37
dep. 13:37
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 13:38
dep. 13:38
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 13:39
dep. 13:39
0.8 km
Pirot, Mali most
arr. 13:40
dep. 13:40
1 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 13:41
dep. 13:41
1.2 km
Pirot, Krupacki put
arr. 13:42
dep. 13:42
1.4 km
Pirot, Tigrovo naselje
arr. 13:43
dep. 13:43
1.5 km
Pirot, Spotrska hala
arr. 13:45
dep. 13:45
1.6 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 13:45
dep. 13:45
1.7 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 13:46
dep. 13:46
2 km
Pirot, Kale 2
arr. 13:51
dep. 13:51
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 13:52
dep. 13:52
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 13:53
dep. 13:53
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 13:54
dep. 13:54
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 13:56
dep. 13:56
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 13:58
3.4 km
13:50 13:58 (00:08)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:50
Gnjilan, Intersection
arr. 13:58
3.7 km
14:00 14:10 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 14:00
Pirot, Tigar 1
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 14:05
dep. 14:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 14:10
3.5 km
14:00 14:10 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 14:00
Pirot, Tigar 1
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 14:05
dep. 14:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 14:10
3.5 km
14:00 14:15 (00:15)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 14:00
Pirot, ATP
arr. 14:01
dep. 14:01
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 14:01
dep. 14:01
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 14:02
dep. 14:02
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:03
dep. 14:03
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:04
dep. 14:04
0.8 km
Pirot, Mali most
arr. 14:05
dep. 14:05
1 km
Pirot, Kale 2
arr. 14:06
dep. 14:06
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 14:07
dep. 14:07
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 14:10
dep. 14:10
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 14:11
dep. 14:11
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 14:15
3.4 km
14:30 14:41 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:30
Pirot, Kale
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 14:41
5 km
14:33 14:49 (00:16)
ZlatiborskaGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Zlatiborska
dep. 14:33
Pirot, Jastrebacka
arr. 14:35
dep. 14:35
0.2 km
Pirot, Deram - pruga
arr. 14:36
dep. 14:36
0.3 km
Pirot, Cara Dusana
arr. 14:37
dep. 14:37
0.4 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 14:39
dep. 14:39
0.6 km
Pirot, Gusevica
arr. 14:41
dep. 14:41
0.8 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 14:43
dep. 14:43
1 km
Pirot, Kale 2
arr. 14:45
dep. 14:45
1.2 km
Pirot, Elektroistok
arr. 14:46
dep. 14:46
1.3 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 14:49
1.6 km
14:35 14:50 (00:15)
Tijabarsko grobljeGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:35
Pirot, Prcevac 1
arr. 14:37
dep. 14:37
0.2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 14:38
dep. 14:38
0.4 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 14:40
dep. 14:40
0.6 km
Pirot, Mali most
arr. 14:43
dep. 14:43
1.8 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Pirot, Centrala
arr. 14:45
dep. 14:45
2.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 14:46
dep. 14:46
2.4 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 14:47
dep. 14:47
2.6 km
Pirot, Kale 2
arr. 14:48
dep. 14:48
2.7 km
Pirot, Elektroistok
arr. 14:49
dep. 14:49
2.9 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 14:50
3.1 km
14:35 14:59 (00:24)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 14:35
Pirot, ATP
arr. 14:36
dep. 14:36
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 14:37
dep. 14:37
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 14:38
dep. 14:38
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:39
dep. 14:39
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
0.8 km
Pirot, Mali most
arr. 14:41
dep. 14:41
1 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 14:42
dep. 14:42
1.2 km
Pirot, Krupacki put
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Pirot, Tigrovo naselje
arr. 14:44
dep. 14:44
1.5 km
Pirot, Spotrska hala
arr. 14:46
dep. 14:46
1.6 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 14:46
dep. 14:46
1.7 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 14:47
dep. 14:47
2 km
Pirot, Kale 2
arr. 14:52
dep. 14:52
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 14:53
dep. 14:53
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 14:54
dep. 14:54
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 14:55
dep. 14:55
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 14:57
dep. 14:57
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 14:59
3.4 km
15:15 15:26 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 15:15
Pirot, Kale
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 15:26
5 km
16:00 16:11 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:00
Pirot, Kale
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 16:11
5 km
16:30 16:36 (00:06)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 16:36
4 km
16:33 16:49 (00:16)
ZlatiborskaGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Zlatiborska
dep. 16:33
Pirot, Jastrebacka
arr. 16:35
dep. 16:35
0.2 km
Pirot, Deram - pruga
arr. 16:36
dep. 16:36
0.3 km
Pirot, Cara Dusana
arr. 16:37
dep. 16:37
0.4 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 16:39
dep. 16:39
0.6 km
Pirot, Gusevica
arr. 16:41
dep. 16:41
0.8 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 16:43
dep. 16:43
1 km
Pirot, Kale 2
arr. 16:45
dep. 16:45
1.2 km
Pirot, Elektroistok
arr. 16:46
dep. 16:46
1.3 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 16:49
1.6 km
17:15 17:25 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 17:15
Pirot, Tigar 1
arr. 17:16
dep. 17:16
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 17:18
dep. 17:18
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 17:19
dep. 17:19
2 km
Pirot, Kale
arr. 17:20
dep. 17:20
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 17:22
dep. 17:22
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 17:25
3.5 km
18:10 18:20 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 18:10
Pirot, Tigar 1
arr. 18:11
dep. 18:11
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 18:12
dep. 18:12
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 18:13
dep. 18:13
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 18:14
dep. 18:14
2 km
Pirot, Kale
arr. 18:15
dep. 18:15
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 18:17
dep. 18:17
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 18:20
3.5 km
18:15 18:26 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:15
Pirot, Kale
arr. 18:20
dep. 18:20
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 18:26
5 km
18:33 18:49 (00:16)
ZlatiborskaGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Zlatiborska
dep. 18:33
Pirot, Jastrebacka
arr. 18:35
dep. 18:35
0.2 km
Pirot, Deram - pruga
arr. 18:36
dep. 18:36
0.3 km
Pirot, Cara Dusana
arr. 18:37
dep. 18:37
0.4 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 18:39
dep. 18:39
0.6 km
Pirot, Gusevica
arr. 18:41
dep. 18:41
0.8 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 18:43
dep. 18:43
1 km
Pirot, Kale 2
arr. 18:45
dep. 18:45
1.2 km
Pirot, Elektroistok
arr. 18:46
dep. 18:46
1.3 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 18:49
1.6 km
18:35 18:52 (00:17)
Tijabarsko grobljeGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:35
Pirot, Prcevac 1
arr. 18:37
dep. 18:37
0.2 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 18:38
dep. 18:38
0.4 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 18:40
dep. 18:40
0.6 km
Pirot, Prvi maj
arr. 18:42
dep. 18:42
0.9 km
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 18:43
dep. 18:43
1 km
Pirot, Mali most
arr. 18:45
dep. 18:45
1.8 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 18:46
dep. 18:46
2 km
Pirot, Centrala
arr. 18:47
dep. 18:47
2.2 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 18:48
dep. 18:48
2.4 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 18:49
dep. 18:49
2.6 km
Pirot, Kale 2
arr. 18:50
dep. 18:50
2.7 km
Pirot, Elektroistok
arr. 18:51
dep. 18:51
2.9 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 18:52
3.1 km
18:35 18:59 (00:24)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 18:35
Pirot, ATP
arr. 18:36
dep. 18:36
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 18:37
dep. 18:37
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 18:38
dep. 18:38
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 18:39
dep. 18:39
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 18:40
dep. 18:40
0.8 km
Pirot, Mali most
arr. 18:41
dep. 18:41
1 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 18:42
dep. 18:42
1.2 km
Pirot, Krupacki put
arr. 18:43
dep. 18:43
1.4 km
Pirot, Tigrovo naselje
arr. 18:44
dep. 18:44
1.5 km
Pirot, Spotrska hala
arr. 18:46
dep. 18:46
1.6 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 18:46
dep. 18:46
1.7 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 18:47
dep. 18:47
2 km
Pirot, Kale 2
arr. 18:52
dep. 18:52
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 18:53
dep. 18:53
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 18:54
dep. 18:54
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 18:55
dep. 18:55
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 18:57
dep. 18:57
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 18:59
3.4 km
19:35 19:59 (00:24)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 19:35
Pirot, ATP
arr. 19:36
dep. 19:36
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 19:37
dep. 19:37
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 19:38
dep. 19:38
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 19:39
dep. 19:39
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 19:40
dep. 19:40
0.8 km
Pirot, Mali most
arr. 19:41
dep. 19:41
1 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 19:42
dep. 19:42
1.2 km
Pirot, Krupacki put
arr. 19:43
dep. 19:43
1.4 km
Pirot, Tigrovo naselje
arr. 19:44
dep. 19:44
1.5 km
Pirot, Spotrska hala
arr. 19:46
dep. 19:46
1.6 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 19:46
dep. 19:46
1.7 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 19:47
dep. 19:47
2 km
Pirot, Kale 2
arr. 19:52
dep. 19:52
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 19:53
dep. 19:53
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 19:54
dep. 19:54
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 19:55
dep. 19:55
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 19:57
dep. 19:57
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 19:59
3.4 km
19:40 19:51 (00:11)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:40
Pirot, Kale
arr. 19:45
dep. 19:45
2 km
Gnjilan, Intersection
arr. 19:51
5 km
20:00 20:10 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 20:00
Pirot, Tigar 1
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 20:03
dep. 20:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 20:05
dep. 20:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 20:07
dep. 20:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 20:10
3.5 km
22:00 22:10 (00:10)
Rampa - GrafikaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 22:00
Pirot, Tigar 1
arr. 22:01
dep. 22:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 22:02
dep. 22:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 22:03
dep. 22:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 22:04
dep. 22:04
2 km
Pirot, Kale
arr. 22:05
dep. 22:05
2.5 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 22:07
dep. 22:07
3 km
Gnjilan, Intersection
arr. 22:10
3.5 km
22:00 22:15 (00:15)
ATP pruzni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, ATP pruzni prelaz
dep. 22:00
Pirot, ATP
arr. 22:01
dep. 22:01
0.2 km
Pirot, Tigar 2
arr. 22:02
dep. 22:02
0.4 km
Pirot, Tigar 1
arr. 22:02
dep. 22:02
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 22:03
dep. 22:03
0.6 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 22:04
dep. 22:04
0.8 km
Pirot, Mali most
arr. 22:05
dep. 22:05
1 km
Pirot, Kale
arr. 22:06
dep. 22:06
2.1 km
Pirot, Elektroistok
arr. 22:07
dep. 22:07
2.4 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 22:10
dep. 22:10
2.5 km
Gnjilan, Raskrsnica
arr. 22:11
dep. 22:11
2.8 km
Gnjilan, Dom kulture
arr. 22:13
dep. 22:13
3.1 km
Gnjilan, Center
arr. 22:15
3.4 km

Naselja Pirot i Gnjilan su međusobno udaljena ~4 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.