Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Drzina timetable

thursday, 12.12.2019.
06:00 06:18 (00:18)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:00
Pirot, Tigar 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 06:09
dep. 06:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 06:12
dep. 06:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Drzina
arr. 06:18
8.8 km
12:30 12:48 (00:18)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 12:30
Pirot, Tigar 1
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 12:33
dep. 12:33
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 12:35
dep. 12:35
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Pirot, Padez
arr. 12:37
dep. 12:37
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 12:38
dep. 12:38
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 12:39
dep. 12:39
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 12:42
dep. 12:42
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Drzina
arr. 12:48
8.8 km
Pirot - Drzina timetable
Departures on: friday, 13.12.2019.
06:00 06:18 (00:18)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:00
Pirot, Tigar 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 06:09
dep. 06:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 06:12
dep. 06:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Drzina
arr. 06:18
8.8 km
12:30 12:48 (00:18)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 12:30
Pirot, Tigar 1
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 12:33
dep. 12:33
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 12:35
dep. 12:35
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Pirot, Padez
arr. 12:37
dep. 12:37
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 12:38
dep. 12:38
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 12:39
dep. 12:39
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 12:42
dep. 12:42
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Drzina
arr. 12:48
8.8 km
Pirot - Drzina timetable
Departures on: saturday, 14.12.2019.
06:00 06:18 (00:18)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:00
Pirot, Tigar 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 06:09
dep. 06:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 06:12
dep. 06:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Drzina
arr. 06:18
8.8 km
Pirot - Drzina timetable
Departures on: monday, 16.12.2019.
06:00 06:18 (00:18)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:00
Pirot, Tigar 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 06:09
dep. 06:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 06:12
dep. 06:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Drzina
arr. 06:18
8.8 km
12:30 12:48 (00:18)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 12:30
Pirot, Tigar 1
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 12:33
dep. 12:33
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 12:35
dep. 12:35
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Pirot, Padez
arr. 12:37
dep. 12:37
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 12:38
dep. 12:38
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 12:39
dep. 12:39
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 12:42
dep. 12:42
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Drzina
arr. 12:48
8.8 km

Naselja Pirot i Drzina su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 12:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.