Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Pirot - Dimitrovgrad timetable

tuesday, 14.07.2020.
05:30 06:05 (00:35)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 24.08.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:30
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 05:46
dep. 05:46
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
19.9 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 06:05
26 km
06:00 06:45 (00:45)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
22 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 06:45
26 km
07:15 08:00 (00:45)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:15
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
19.9 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 08:00
26 km
07:30 08:05 (00:35)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:30
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
19.9 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 08:05
26 km
09:00 09:45 (00:45)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 09:28
dep. 09:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 09:32
dep. 09:32
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
22 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 09:45
26 km
09:15 10:00 (00:45)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:15
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 09:43
dep. 09:43
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
19.9 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 10:00
26 km
09:39 10:12 (00:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Railway station
dep. 09:39
Pirot, Bozurat
arr. 09:43
dep. 09:44
4 km
Veliki Jovanovac, Railway station
arr. 09:50
dep. 09:51
10 km
Belo Polje (Sukovo), Railway Station Sukovo
arr. 09:56
dep. 09:57
15 km
Ciniglavci, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:03
20 km
Sreckovac, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:07
22 km
Dimitrovgrad, Railway station
arr. 10:12
27 km
10:30 11:05 (00:35)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:30
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 10:49
dep. 10:49
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
19.9 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 11:05
26 km
10:42 11:56 (01:14)
Kaleul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Kale
dep. 10:42
Pirot, Bus station
arr. 10:46
dep. 11:10
1.4 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
8.3 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
10.2 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
13.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
15.1 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
17 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
21.3 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 11:56
27.4 km
10:55 11:40 (00:45)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:55
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
22 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 11:40
26 km
11:10 11:56 (00:46)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 11:10
Pirot, Kale
arr. 11:14
dep. 11:14
-1.4 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
6.9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
19.9 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 11:56
26 km
11:25 12:11 (00:46)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 11:25
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:54
dep. 11:54
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
19.9 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 12:11
26 km
12:00 12:45 (00:45)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 12:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
22 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 12:45
26 km
13:40 14:15 (00:35)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:40
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
19.9 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 14:15
26 km
14:10 14:55 (00:45)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
22 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 14:55
26 km
14:12 14:45 (00:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Railway station
dep. 14:12
Pirot, Bozurat
arr. 14:16
dep. 14:17
4 km
Veliki Jovanovac, Railway station
arr. 14:23
dep. 14:24
10 km
Belo Polje (Sukovo), Railway Station Sukovo
arr. 14:29
dep. 14:30
15 km
Ciniglavci, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:36
20 km
Sreckovac, Railway station
arr. 14:39
dep. 14:40
22 km
Dimitrovgrad, Railway station
arr. 14:45
27 km
15:10 15:55 (00:45)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 15:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
22 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 15:55
26 km
16:00 16:45 (00:45)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 16:34
dep. 16:34
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
22 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 16:45
26 km
18:08 18:53 (00:45)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:08
Poljska Rzana, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 18:26
dep. 18:26
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
22 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 18:53
26 km
18:25 19:10 (00:45)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:25
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 18:53
dep. 18:53
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 18:57
dep. 18:57
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
19.9 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 19:10
26 km
18:37 19:10 (00:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Railway station
dep. 18:37
Pirot, Bozurat
arr. 18:41
dep. 18:42
4 km
Veliki Jovanovac, Railway station
arr. 18:48
dep. 18:49
10 km
Belo Polje (Sukovo), Railway Station Sukovo
arr. 18:54
dep. 18:55
15 km
Ciniglavci, Railway station
arr. 19:00
dep. 19:01
20 km
Sreckovac, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:05
22 km
Dimitrovgrad, Railway station
arr. 19:10
27 km
19:00 19:45 (00:45)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
22 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 19:45
26 km
19:30 20:05 (00:35)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:30
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 19:51
dep. 19:51
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
19.9 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 20:05
26 km
19:55 20:31 (00:36)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:55
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 20:18
dep. 20:18
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
19.9 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 20:31
26 km
21:51 22:30 (00:39)
Kale 1ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Kale 1
dep. 21:51
Pirot, Bus station
arr. 21:55
dep. 21:55
1.4 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
10.2 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
13.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
15.1 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
17 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:22
dep. 22:22
21.3 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 22:30
27.4 km
22:10 22:50 (00:40)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 22:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:20
dep. 22:20
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:23
dep. 22:23
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:26
dep. 22:26
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:29
dep. 22:29
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:34
dep. 22:34
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
22 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 22:50
26 km
22:25 23:05 (00:40)
Bus stationul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 22:25
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:43
dep. 22:43
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:46
dep. 22:46
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:48
dep. 22:48
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:53
dep. 22:53
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:57
dep. 22:57
19.9 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 23:05
26 km

Naselja Pirot i Dimitrovgrad su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 01h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.