Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pirot - Bela Palanka timetable

thursday, 22.11.2018.
03:35 04:09 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 03:35
Pirot, Kale
arr. 03:39
dep. 03:39
1.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:09
29.8 km
05:00 05:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:00
Stanicenje, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
13 km
Crvencevo
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Crnokliste
arr. 05:20
dep. 05:20
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 05:23
dep. 05:23
19 km
Sinjac
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Ciflik
arr. 05:30
dep. 05:30
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 05:35
dep. 05:35
27 km
Kremenica
arr. 05:37
dep. 05:37
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:40
31 km
05:30 06:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:30
Pirot, Kale
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Stanicenje
arr. 05:42
dep. 05:42
13 km
Crvencevo
arr. 05:44
dep. 05:44
15 km
Crnokliste
arr. 05:46
dep. 05:46
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 05:47
dep. 05:47
18 km
Sinjac
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Ciflik
arr. 05:52
dep. 05:52
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 05:55
dep. 05:55
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:01
32 km
05:52 06:42 (00:50)
Kale
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Kale
dep. 05:52
Pirot, Bus station
arr. 05:56
dep. 06:00
1.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
12.7 km
Crvencevo
arr. 06:16
dep. 06:16
15.4 km
Crnokliste
arr. 06:20
dep. 06:20
17.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:21
dep. 06:21
18.6 km
Sinjac
arr. 06:23
dep. 06:23
20.1 km
Ciflik
arr. 06:26
dep. 06:26
23.2 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 06:30
dep. 06:30
27.2 km
Kremenica, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
29.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:40
31.2 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:42
32.3 km
06:00 06:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:30
31 km
06:00 06:42 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Pirot, Kale
arr. 06:04
dep. 06:04
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
11.3 km
Crvencevo
arr. 06:16
dep. 06:16
14 km
Crnokliste
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:21
dep. 06:21
17.2 km
Sinjac
arr. 06:23
dep. 06:23
18.7 km
Ciflik
arr. 06:26
dep. 06:26
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 06:30
dep. 06:30
25.8 km
Kremenica, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:40
29.8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:42
30.9 km
06:40 07:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:40
Pirot, Kale
arr. 06:44
dep. 06:44
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
11.6 km
Crvencevo
arr. 06:57
dep. 06:57
13.9 km
Crnokliste
arr. 06:59
dep. 06:59
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 07:01
dep. 07:01
17.6 km
Sinjac
arr. 07:03
dep. 07:03
19.1 km
Ciflik
arr. 07:08
dep. 07:08
24.2 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 07:10
dep. 07:10
26.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:15
30.6 km
06:50 07:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:50
Stanicenje
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Crvencevo
arr. 07:08
dep. 07:08
15 km
Crnokliste
arr. 07:10
dep. 07:10
17 km
Sinjac
arr. 07:14
dep. 07:14
20 km
Ciflik
arr. 07:17
dep. 07:17
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:25
31 km
07:23 08:33 (01:10)
Bozurat
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bozurat
dep. 07:23
Pirot, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:28
4 km
Stanicenje, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
14 km
Crvencevo, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
16 km
arr. 08:01
dep. 08:02
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
22 km
Ciflik, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
24 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 08:24
dep. 08:25
31 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 08:33
35 km
07:30 08:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:30
Pirot, Kale
arr. 07:31
dep. 07:31
1 km
Stanicenje
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Crvencevo
arr. 07:44
dep. 07:44
15 km
Crnokliste
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 07:47
dep. 07:47
18 km
Sinjac
arr. 07:49
dep. 07:49
20 km
Ciflik
arr. 07:52
dep. 07:52
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 07:55
dep. 07:55
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 08:01
32 km
08:00 08:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:30
31 km
08:20 09:02 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:20
Pirot, Kale
arr. 08:24
dep. 08:24
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 08:33
dep. 08:33
11.3 km
Crvencevo
arr. 08:36
dep. 08:36
14 km
Crnokliste
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 08:41
dep. 08:41
17.2 km
Sinjac
arr. 08:43
dep. 08:43
18.7 km
Ciflik
arr. 08:46
dep. 08:46
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 08:50
dep. 08:50
25.8 km
Kremenica, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
29.8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 09:02
30.9 km
08:35 09:10 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:35
Pirot, Kale
arr. 08:39
dep. 08:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
11.3 km
Crvencevo
arr. 08:51
dep. 08:51
14 km
Crnokliste
arr. 08:55
dep. 08:55
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 08:56
dep. 08:56
17.2 km
Sinjac
arr. 08:58
dep. 08:58
18.7 km
Ciflik
arr. 09:01
dep. 09:01
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 09:05
dep. 09:05
25.8 km
Kremenica
arr. 09:07
dep. 09:07
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 09:10
29.8 km
09:30 10:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:30
Pirot, Kale
arr. 09:35
dep. 09:35
2 km
Stanicenje, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
13 km
Crnokliste
arr. 09:50
dep. 09:50
17 km
Sinjac
arr. 09:55
dep. 09:55
20 km
Ciflik
arr. 10:00
dep. 10:00
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 10:05
dep. 10:05
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:10
31 km
10:15 10:46 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:15
Pirot, Kale
arr. 10:16
dep. 10:16
1 km
Stanicenje
arr. 10:27
dep. 10:27
13 km
Crvencevo
arr. 10:29
dep. 10:29
15 km
Crnokliste
arr. 10:31
dep. 10:31
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 10:32
dep. 10:32
18 km
Sinjac
arr. 10:34
dep. 10:34
20 km
Ciflik
arr. 10:37
dep. 10:37
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 10:40
dep. 10:40
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 10:46
32 km
11:00 11:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 11:00
Stanicenje
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Crvencevo
arr. 11:18
dep. 11:18
15 km
Crnokliste
arr. 11:20
dep. 11:20
17 km
Sinjac
arr. 11:24
dep. 11:24
20 km
Ciflik
arr. 11:27
dep. 11:27
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 11:30
dep. 11:30
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:35
31 km
11:45 12:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 11:45
Pirot, Kale
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Stanicenje, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
13 km
Crnokliste
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Sinjac
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Ciflik
arr. 12:20
dep. 12:20
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 12:25
dep. 12:25
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 12:30
31 km
11:53 13:03 (01:10)
Bozurat
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bozurat
dep. 11:53
Pirot, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:58
4 km
Stanicenje, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
14 km
Crvencevo, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
16 km
arr. 12:31
dep. 12:32
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
22 km
Ciflik, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:44
24 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 12:54
dep. 12:55
31 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 13:03
35 km
12:35 13:06 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 12:35
Pirot, Kale
arr. 12:36
dep. 12:36
1 km
Pirot, Žukovo
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
13 km
Crvencevo
arr. 12:49
dep. 12:49
15 km
Crnokliste
arr. 12:51
dep. 12:51
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 12:52
dep. 12:52
18 km
Sinjac
arr. 12:54
dep. 12:54
20 km
Ciflik
arr. 12:57
dep. 12:57
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 13:01
dep. 13:01
27 km
Kremenica
arr. 13:03
dep. 13:03
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:06
32 km
13:15 13:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:15
Pirot, Žukovo
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
13 km
Sinjac
arr. 13:34
dep. 13:34
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:50
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:51
32 km
13:45 14:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:45
Pirot, Kale
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Stanicenje
arr. 14:00
dep. 14:00
13 km
Crvencevo
arr. 14:03
dep. 14:03
15 km
Crnokliste
arr. 14:05
dep. 14:05
17 km
Vraniste kod Pirota
arr. 14:10
dep. 14:10
18 km
Sinjac
arr. 14:15
dep. 14:15
20 km
Ciflik
arr. 14:20
dep. 14:20
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 14:25
dep. 14:25
27 km
Kremenica
arr. 14:30
dep. 14:30
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:35
31 km
14:35 15:12 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:35
Pirot, Kale
arr. 14:39
dep. 14:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
11.3 km
Crvencevo
arr. 14:51
dep. 14:51
14 km
Crnokliste
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 14:56
dep. 14:56
17.2 km
Sinjac
arr. 14:58
dep. 14:58
18.7 km
Ciflik
arr. 15:01
dep. 15:01
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 15:05
dep. 15:05
25.8 km
Kremenica, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
29.8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 15:12
30.9 km
14:50 15:10 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:50
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:10
31 km
15:30 16:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 15:30
Pirot, Kale
arr. 15:34
dep. 15:34
1.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
12.2 km
Crvencevo
arr. 15:46
dep. 15:46
14.5 km
Crnokliste
arr. 15:48
dep. 15:48
16.5 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Sinjac
arr. 15:52
dep. 15:52
19.5 km
Ciflik
arr. 15:58
dep. 15:58
24.7 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 16:00
dep. 16:00
26.9 km
Bela Palanka, Gradska bolnica
arr. 16:04
dep. 16:04
30.3 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:05
30.9 km
15:38 16:58 (01:20)
Bozurat
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bozurat
dep. 15:38
Pirot, Railway station
arr. 15:42
dep. 15:43
4 km
Stanicenje, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:15
14 km
Crvencevo, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:20
16 km
arr. 16:27
dep. 16:28
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
22 km
Ciflik, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
24 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 16:49
dep. 16:50
31 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 16:58
35 km
16:17 16:51 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:17
Pirot, Kale
arr. 16:21
dep. 16:21
1.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:51
32.4 km
16:30 17:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale
arr. 16:34
dep. 16:34
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
11.3 km
Crvencevo
arr. 16:46
dep. 16:46
14 km
Crnokliste
arr. 16:50
dep. 16:50
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 16:51
dep. 16:51
17.2 km
Sinjac
arr. 16:53
dep. 16:53
18.7 km
Ciflik
arr. 16:56
dep. 16:56
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 17:00
dep. 17:00
25.8 km
Kremenica
arr. 17:02
dep. 17:02
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:04
29.8 km
17:30 18:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 17:30
Pirot, Kale
arr. 17:31
dep. 17:31
1 km
Stanicenje
arr. 17:42
dep. 17:42
13 km
Crvencevo
arr. 17:44
dep. 17:44
15 km
Crnokliste
arr. 17:46
dep. 17:46
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 17:47
dep. 17:47
18 km
Sinjac
arr. 17:49
dep. 17:49
20 km
Ciflik
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 17:55
dep. 17:55
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 18:01
32 km
18:00 18:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:00
Stanicenje
arr. 18:11
dep. 18:11
13 km
Crvencevo
arr. 18:13
dep. 18:13
15 km
Crnokliste
arr. 18:15
dep. 18:15
17 km
Sinjac
arr. 18:18
dep. 18:18
20 km
Ciflik
arr. 18:20
dep. 18:20
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 18:25
dep. 18:25
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:30
31 km
19:08 19:42 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:08
Pirot, Kale
arr. 19:12
dep. 19:12
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
11.6 km
Crvencevo
arr. 19:24
dep. 19:24
13.9 km
Crnokliste
arr. 19:26
dep. 19:26
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 19:28
dep. 19:28
17.6 km
Sinjac
arr. 19:30
dep. 19:30
19.1 km
Ciflik
arr. 19:35
dep. 19:35
24.2 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 19:37
dep. 19:37
26.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 19:42
30.6 km
20:00 20:31 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 20:00
Pirot, Kale
arr. 20:01
dep. 20:01
1 km
Stanicenje
arr. 20:12
dep. 20:12
13 km
Crvencevo
arr. 20:14
dep. 20:14
15 km
Crnokliste
arr. 20:16
dep. 20:16
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 20:17
dep. 20:17
18 km
Sinjac
arr. 20:19
dep. 20:19
20 km
Ciflik
arr. 20:22
dep. 20:22
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 20:26
dep. 20:26
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 20:31
32 km

Naselja Pirot i Bela Palanka su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 03:35 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pirot - Bela Palanka iznosi od 2,12 EUR do 2,12 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.