Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Babusnica timetable

sunday, 18.08.2019.
06:30 07:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:30
Pirot, Kale
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Gnjilan
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Blato kod Pirota
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Gornje Krnjino
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Donje Krnjino
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Babusnica, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
28 km
07:10 07:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:10
Pirot, Kale
arr. 07:15
dep. 07:15
2 km
Gnjilan
arr. 07:21
dep. 07:21
5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Blato kod Pirota
arr. 07:28
dep. 07:28
9 km
Vojnici
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Gornje Krnjino
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Donje Krnjino
arr. 07:43
dep. 07:43
18 km
Donji Strizevac
arr. 07:46
dep. 07:46
20 km
Provaljenik, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:50
dep. 07:50
22 km
Babusnica, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
24 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:55
25 km
09:45 10:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:45
Pirot, Kale
arr. 09:50
dep. 09:50
2 km
Gnjilan
arr. 09:56
dep. 09:56
5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 10:00
dep. 10:00
7 km
Blato kod Pirota
arr. 10:03
dep. 10:03
9 km
Vojnici
arr. 10:13
dep. 10:13
15 km
Gornje Krnjino
arr. 10:15
dep. 10:15
16 km
Donje Krnjino
arr. 10:18
dep. 10:18
18 km
Donji Strizevac
arr. 10:21
dep. 10:21
20 km
Provaljenik, Intersection
arr. 10:23
dep. 10:23
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 10:25
dep. 10:25
22 km
Babusnica, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
24 km
Babusnica, Bus station
arr. 10:30
25 km
10:30 11:28 (00:58)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:30
Pirot, Kale
arr. 10:35
dep. 10:35
1.5 km
Gnjilan
arr. 10:40
dep. 10:40
3.7 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 10:47
dep. 10:47
6.1 km
Blato kod Pirota
arr. 10:52
dep. 10:52
8.4 km
Vojnici
arr. 11:03
dep. 11:03
16 km
Gornje Krnjino
arr. 11:06
dep. 11:06
17.3 km
Donje Krnjino
arr. 11:10
dep. 11:10
19.3 km
Donji Strizevac
arr. 11:15
dep. 11:15
20.9 km
Provaljenik, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
21.9 km
Izvor kod Babusnice
arr. 11:21
dep. 11:21
23.5 km
Babusnica, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
25.2 km
Babusnica, Bus station
arr. 11:28
26 km
13:30 14:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:30
Pirot, Kale
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Gnjilan
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 13:45
dep. 13:45
7 km
Blato kod Pirota
arr. 13:48
dep. 13:48
9 km
Vojnici
arr. 13:58
dep. 13:58
15 km
Gornje Krnjino
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Donje Krnjino
arr. 14:03
dep. 14:03
18 km
Donji Strizevac
arr. 14:06
dep. 14:06
20 km
Provaljenik, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 14:10
dep. 14:10
22 km
Babusnica, Center
arr. 14:13
dep. 14:13
24 km
Babusnica, Bus station
arr. 14:15
25 km
15:15 16:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 15:15
Pirot, Kale
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
Gnjilan
arr. 15:26
dep. 15:26
5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Blato kod Pirota
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Vojnici
arr. 15:43
dep. 15:43
15 km
Gornje Krnjino
arr. 15:45
dep. 15:45
16 km
Donje Krnjino
arr. 15:48
dep. 15:48
18 km
Donji Strizevac
arr. 15:51
dep. 15:51
20 km
Provaljenik, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 15:55
dep. 15:55
22 km
Babusnica, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
24 km
Babusnica, Bus station
arr. 16:00
25 km
16:30 17:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Gnjilan
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 16:38
dep. 16:38
5 km
Blato kod Pirota
arr. 16:43
dep. 16:43
8 km
Gornje Krnjino
arr. 17:01
dep. 17:01
17 km
Donje Krnjino
arr. 17:05
dep. 17:05
19 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
25 km
19:40 20:25 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:40
Pirot, Kale
arr. 19:45
dep. 19:45
2 km
Gnjilan
arr. 19:51
dep. 19:51
5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Blato kod Pirota
arr. 19:58
dep. 19:58
9 km
Vojnici
arr. 20:08
dep. 20:08
15 km
Gornje Krnjino
arr. 20:10
dep. 20:10
16 km
Donje Krnjino
arr. 20:13
dep. 20:13
18 km
Donji Strizevac
arr. 20:16
dep. 20:16
20 km
Provaljenik, Intersection
arr. 20:18
dep. 20:18
21 km
Izvor kod Babusnice
arr. 20:20
dep. 20:20
22 km
Babusnica, Center
arr. 20:23
dep. 20:23
24 km
Babusnica, Bus station
arr. 20:25
25 km

Naselja Pirot i Babusnica su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.