Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Babusnica timetable

wednesday, 15.07.2020.
09:00 09:43 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:00
Gnjilan, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
3.7 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 09:14
dep. 09:14
6.1 km
Blato kod Pirota
arr. 09:17
dep. 09:17
8.4 km
Vojnici
arr. 09:27
dep. 09:27
16 km
Gornje Krnjino
arr. 09:29
dep. 09:29
17.3 km
Donje Krnjino
arr. 09:32
dep. 09:32
19.3 km
Donji Strizevac
arr. 09:34
dep. 09:34
20.9 km
Provaljenik, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
21.9 km
Izvor kod Babusnice
arr. 09:38
dep. 09:38
23.5 km
Babusnica, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
25.2 km
Babusnica, Bus station
arr. 09:43
26 km
10:30 11:28 (00:58)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:30
Pirot, Kale
arr. 10:35
dep. 10:35
1.5 km
Gnjilan, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
3.7 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 10:47
dep. 10:47
6.1 km
Blato kod Pirota
arr. 10:52
dep. 10:52
8.4 km
Vojnici
arr. 11:03
dep. 11:03
16 km
Gornje Krnjino
arr. 11:06
dep. 11:06
17.3 km
Donje Krnjino
arr. 11:10
dep. 11:10
19.3 km
Donji Strizevac
arr. 11:15
dep. 11:15
20.9 km
Provaljenik, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
21.9 km
Izvor kod Babusnice
arr. 11:21
dep. 11:21
23.5 km
Babusnica, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
25.2 km
Babusnica, Bus station
arr. 11:28
26 km
12:15 13:13 (00:58)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 12:15
Pirot, Kale
arr. 12:20
dep. 12:20
1.5 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
3.7 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:32
dep. 12:32
6.1 km
Blato kod Pirota
arr. 12:37
dep. 12:37
8.4 km
Vojnici
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Gornje Krnjino
arr. 12:51
dep. 12:51
17.3 km
Donje Krnjino
arr. 12:55
dep. 12:55
19.3 km
Donji Strizevac
arr. 13:00
dep. 13:00
20.9 km
Provaljenik, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
21.9 km
Izvor kod Babusnice
arr. 13:06
dep. 13:06
23.5 km
Babusnica, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
25.2 km
Babusnica, Bus station
arr. 13:13
26 km
13:50 14:32 (00:42)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:50
Gnjilan, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
3.7 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 14:04
dep. 14:04
6.1 km
Blato kod Pirota
arr. 14:07
dep. 14:07
8.4 km
Vojnici
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Gornje Krnjino
arr. 14:19
dep. 14:19
17.3 km
Donje Krnjino
arr. 14:22
dep. 14:22
19.3 km
Donji Strizevac
arr. 14:24
dep. 14:24
20.9 km
Provaljenik, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
21.9 km
Izvor kod Babusnice
arr. 14:27
dep. 14:27
23.5 km
Babusnica, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
25.2 km
Babusnica, Bus station
arr. 14:32
26 km
Pirot - Babusnica timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
09:00 09:43 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:00
Gnjilan, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
3.7 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 09:14
dep. 09:14
6.1 km
Blato kod Pirota
arr. 09:17
dep. 09:17
8.4 km
Vojnici
arr. 09:27
dep. 09:27
16 km
Gornje Krnjino
arr. 09:29
dep. 09:29
17.3 km
Donje Krnjino
arr. 09:32
dep. 09:32
19.3 km
Donji Strizevac
arr. 09:34
dep. 09:34
20.9 km
Provaljenik, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
21.9 km
Izvor kod Babusnice
arr. 09:38
dep. 09:38
23.5 km
Babusnica, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
25.2 km
Babusnica, Bus station
arr. 09:43
26 km
10:30 11:28 (00:58)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:30
Pirot, Kale
arr. 10:35
dep. 10:35
1.5 km
Gnjilan, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
3.7 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 10:47
dep. 10:47
6.1 km
Blato kod Pirota
arr. 10:52
dep. 10:52
8.4 km
Vojnici
arr. 11:03
dep. 11:03
16 km
Gornje Krnjino
arr. 11:06
dep. 11:06
17.3 km
Donje Krnjino
arr. 11:10
dep. 11:10
19.3 km
Donji Strizevac
arr. 11:15
dep. 11:15
20.9 km
Provaljenik, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
21.9 km
Izvor kod Babusnice
arr. 11:21
dep. 11:21
23.5 km
Babusnica, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
25.2 km
Babusnica, Bus station
arr. 11:28
26 km
12:15 13:13 (00:58)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 12:15
Pirot, Kale
arr. 12:20
dep. 12:20
1.5 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
3.7 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:32
dep. 12:32
6.1 km
Blato kod Pirota
arr. 12:37
dep. 12:37
8.4 km
Vojnici
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Gornje Krnjino
arr. 12:51
dep. 12:51
17.3 km
Donje Krnjino
arr. 12:55
dep. 12:55
19.3 km
Donji Strizevac
arr. 13:00
dep. 13:00
20.9 km
Provaljenik, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
21.9 km
Izvor kod Babusnice
arr. 13:06
dep. 13:06
23.5 km
Babusnica, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
25.2 km
Babusnica, Bus station
arr. 13:13
26 km
13:50 14:32 (00:42)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:50
Gnjilan, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
3.7 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 14:04
dep. 14:04
6.1 km
Blato kod Pirota
arr. 14:07
dep. 14:07
8.4 km
Vojnici
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Gornje Krnjino
arr. 14:19
dep. 14:19
17.3 km
Donje Krnjino
arr. 14:22
dep. 14:22
19.3 km
Donji Strizevac
arr. 14:24
dep. 14:24
20.9 km
Provaljenik, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
21.9 km
Izvor kod Babusnice
arr. 14:27
dep. 14:27
23.5 km
Babusnica, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
25.2 km
Babusnica, Bus station
arr. 14:32
26 km

Naselja Pirot i Babusnica su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 13:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.