Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Piroman - Obrenovac timetable

sunday, 23.02.2020.
04:00 04:20 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 04:00
Piroman, Keserovići
arr. 04:01
dep. 04:01
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 04:02
dep. 04:02
2 km
Stubline, Center
arr. 04:03
dep. 04:03
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 04:04
dep. 04:04
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 04:05
dep. 04:05
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 04:06
dep. 04:06
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 04:07
dep. 04:07
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 04:09
dep. 04:09
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 04:11
dep. 04:11
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 04:12
dep. 04:12
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 04:13
dep. 04:13
11.9 km
Zvecka, Dom
arr. 04:14
dep. 04:14
13.9 km
Zvecka, Jasen
arr. 04:15
dep. 04:15
14.9 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 04:16
dep. 04:16
15.8 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 04:17
dep. 04:17
16.9 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 04:18
dep. 04:18
17.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 04:20
19.2 km
04:46 05:08 (00:22)
CenterTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 04:46
Stubline, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
5 km
Zvecka, Rampa
arr. 04:59
dep. 04:59
16 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:05
dep. 05:05
17 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:08
19 km
05:10 05:33 (00:23)
CenterNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 05:10
Piroman, Keserovići
arr. 05:12
dep. 05:12
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Stubline, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 05:17
dep. 05:17
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 05:18
dep. 05:18
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 05:20
dep. 05:20
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:22
dep. 05:22
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 05:26
dep. 05:26
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:28
dep. 05:28
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 05:30
dep. 05:30
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 05:31
dep. 05:31
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:32
dep. 05:32
12.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 05:33
13.5 km
05:31 05:53 (00:22)
CenterTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 05:31
Stubline, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:44
dep. 05:44
16 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
17 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:53
19 km
05:56 06:20 (00:24)
CenterTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 05:56
Stubline, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:13
dep. 06:13
12 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:18
15.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:20
17 km
05:59 06:25 (00:26)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 05:59
Piroman, Keserovići
arr. 06:01
dep. 06:01
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Stubline, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:08
dep. 06:08
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:10
dep. 06:10
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:14
dep. 06:14
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:16
dep. 06:16
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:19
dep. 06:19
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:21
dep. 06:21
12.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 06:23
dep. 06:23
13.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:24
dep. 06:24
13.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:25
15.2 km
06:55 07:18 (00:23)
CenterNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 06:55
Piroman, Keserovići
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 06:59
dep. 06:59
2 km
Stubline, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 07:02
dep. 07:02
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 07:03
dep. 07:03
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 07:05
dep. 07:05
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 07:07
dep. 07:07
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 07:11
dep. 07:11
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:13
dep. 07:13
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 07:16
dep. 07:16
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:17
dep. 07:17
12.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 07:18
13.5 km
07:55 08:18 (00:23)
CenterNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 07:55
Piroman, Keserovići
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 07:59
dep. 07:59
2 km
Stubline, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 08:02
dep. 08:02
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 08:03
dep. 08:03
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 08:05
dep. 08:05
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:07
dep. 08:07
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 08:11
dep. 08:11
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:13
dep. 08:13
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 08:15
dep. 08:15
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:17
dep. 08:17
12.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 08:18
13.5 km
08:41 09:00 (00:19)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 08:41
Stubline, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
8 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
12 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
17 km
08:48 09:15 (00:27)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 08:48
Piroman, Keserovići
arr. 08:50
dep. 08:50
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 08:52
dep. 08:52
2 km
Stubline, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 08:55
dep. 08:55
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 08:57
dep. 08:57
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 08:58
dep. 08:58
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:00
dep. 09:00
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:04
dep. 09:04
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 09:08
dep. 09:08
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 09:09
dep. 09:09
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:10
dep. 09:10
12.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 09:12
dep. 09:12
13.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 09:13
dep. 09:13
13.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:15
15.2 km
08:55 09:18 (00:23)
CenterNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 08:55
Piroman, Keserovići
arr. 08:57
dep. 08:57
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 08:59
dep. 08:59
2 km
Stubline, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 09:02
dep. 09:02
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 09:03
dep. 09:03
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 09:05
dep. 09:05
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:07
dep. 09:07
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:11
dep. 09:11
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:13
dep. 09:13
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 09:15
dep. 09:15
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 09:16
dep. 09:16
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:17
dep. 09:17
12.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:18
13.5 km
09:55 10:18 (00:23)
CenterNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 09:55
Piroman, Keserovići
arr. 09:57
dep. 09:57
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 09:59
dep. 09:59
2 km
Stubline, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 10:02
dep. 10:02
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 10:03
dep. 10:03
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 10:05
dep. 10:05
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:07
dep. 10:07
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 10:11
dep. 10:11
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 10:15
dep. 10:15
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 10:16
dep. 10:16
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 10:17
dep. 10:17
12.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 10:18
13.5 km
10:46 11:07 (00:21)
CenterTopolice
The timetable is valid until: 24.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 10:46
Stubline, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:58
dep. 10:58
12 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:02
dep. 11:02
16 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
17 km
Obrenovac, Topolice
arr. 11:07
19 km
10:55 11:18 (00:23)
CenterNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 10:55
Piroman, Keserovići
arr. 10:57
dep. 10:57
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 10:59
dep. 10:59
2 km
Stubline, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 11:02
dep. 11:02
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 11:03
dep. 11:03
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 11:05
dep. 11:05
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:07
dep. 11:07
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 11:11
dep. 11:11
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:13
dep. 11:13
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 11:16
dep. 11:16
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:17
dep. 11:17
12.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 11:18
13.5 km
10:56 11:25 (00:29)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 10:56
Stubline, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
17 km
11:28 11:50 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 11:28
Stubline, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:36
dep. 11:36
9.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:45
dep. 11:45
11.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:50
15 km
12:09 12:35 (00:26)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 12:09
Piroman, Keserovići
arr. 12:11
dep. 12:11
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 12:12
dep. 12:12
2 km
Stubline, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 12:16
dep. 12:16
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 12:17
dep. 12:17
5 km
Stubline, Jadrani
arr. 12:18
dep. 12:18
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:20
dep. 12:20
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 12:24
dep. 12:24
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:26
dep. 12:26
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:29
dep. 12:29
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:31
dep. 12:31
12.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 12:33
dep. 12:33
13.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 12:34
dep. 12:34
13.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
15.2 km
12:16 12:38 (00:22)
CenterTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 12:16
Stubline, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
5 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:29
dep. 12:29
16 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
17 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:38
19 km
12:55 13:18 (00:23)
CenterNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 12:55
Piroman, Keserovići
arr. 12:57
dep. 12:57
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
2 km
Stubline, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 13:02
dep. 13:02
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 13:03
dep. 13:03
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 13:05
dep. 13:05
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:07
dep. 13:07
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 13:11
dep. 13:11
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:13
dep. 13:13
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 13:15
dep. 13:15
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 13:16
dep. 13:16
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 13:17
dep. 13:17
12.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 13:18
13.5 km
13:37 13:55 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 13:37
Stubline, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:46
dep. 13:46
8 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:55
17 km
14:19 14:45 (00:26)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 14:19
Piroman, Keserovići
arr. 14:21
dep. 14:21
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 14:22
dep. 14:22
2 km
Stubline, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Stubline, Jadrani
arr. 14:28
dep. 14:28
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:30
dep. 14:30
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 14:34
dep. 14:34
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:36
dep. 14:36
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 14:38
dep. 14:38
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 14:39
dep. 14:39
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 14:41
dep. 14:41
12.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
13.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
13.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:45
15.2 km
14:30 14:50 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 14:30
Stubline, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
12 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:50
17 km
15:30 15:50 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 15:30
Stubline, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:38
dep. 15:38
8 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
17 km
15:55 16:18 (00:23)
CenterNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 15:55
Piroman, Keserovići
arr. 15:57
dep. 15:57
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 15:59
dep. 15:59
2 km
Stubline, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 16:02
dep. 16:02
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:03
dep. 16:03
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:05
dep. 16:05
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:07
dep. 16:07
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:11
dep. 16:11
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:13
dep. 16:13
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:15
dep. 16:15
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:16
dep. 16:16
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:17
dep. 16:17
12.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 16:18
13.5 km
16:19 16:45 (00:26)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 16:19
Piroman, Keserovići
arr. 16:21
dep. 16:21
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 16:22
dep. 16:22
2 km
Stubline, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 16:26
dep. 16:26
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:27
dep. 16:27
5 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:28
dep. 16:28
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:30
dep. 16:30
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:34
dep. 16:34
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:38
dep. 16:38
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:39
dep. 16:39
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:41
dep. 16:41
12.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 16:43
dep. 16:43
13.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 16:44
dep. 16:44
13.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:45
15.2 km
16:26 16:48 (00:22)
CenterTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 16:26
Stubline, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
5 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:39
dep. 16:39
16 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
17 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:48
19 km
16:36 17:00 (00:24)
CenterTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 16:36
Stubline, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:44
dep. 16:44
5.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:53
dep. 16:53
12 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
15.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 17:00
17 km
17:46 18:09 (00:23)
CenterTopolice
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 17:46
Stubline, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:55
dep. 17:55
8 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:59
dep. 17:59
12 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
17 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:09
19 km
17:50 18:10 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 17:50
Stubline, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:58
dep. 17:58
8 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
12 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
17 km
17:55 18:18 (00:23)
CenterNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 17:55
Piroman, Keserovići
arr. 17:57
dep. 17:57
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
2 km
Stubline, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 18:02
dep. 18:02
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 18:03
dep. 18:03
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 18:05
dep. 18:05
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:07
dep. 18:07
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 18:11
dep. 18:11
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:13
dep. 18:13
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 18:15
dep. 18:15
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 18:16
dep. 18:16
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:17
dep. 18:17
12.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 18:18
13.5 km
18:18 18:45 (00:27)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 18:18
Piroman, Keserovići
arr. 18:20
dep. 18:20
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 18:22
dep. 18:22
2 km
Stubline, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 18:25
dep. 18:25
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 18:27
dep. 18:27
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 18:28
dep. 18:28
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:30
dep. 18:30
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 18:34
dep. 18:34
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:36
dep. 18:36
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 18:38
dep. 18:38
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 18:39
dep. 18:39
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:40
dep. 18:40
12.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 18:42
dep. 18:42
13.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 18:43
dep. 18:43
13.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:45
15.2 km
18:31 18:52 (00:21)
CenterTopolice
The timetable is valid until: 24.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 18:31
Stubline, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:43
dep. 18:43
12 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:47
dep. 18:47
16 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
17 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:52
19 km
18:53 19:12 (00:19)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 18:53
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
17 km
19:55 20:18 (00:23)
CenterNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 19:55
Piroman, Keserovići
arr. 19:57
dep. 19:57
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 19:59
dep. 19:59
2 km
Stubline, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 20:02
dep. 20:02
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:03
dep. 20:03
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:05
dep. 20:05
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 20:07
dep. 20:07
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 20:11
dep. 20:11
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:13
dep. 20:13
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 20:15
dep. 20:15
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 20:16
dep. 20:16
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:17
dep. 20:17
12.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 20:18
13.5 km
20:49 21:15 (00:26)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 20:49
Piroman, Keserovići
arr. 20:51
dep. 20:51
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 20:52
dep. 20:52
2 km
Stubline, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 20:56
dep. 20:56
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:57
dep. 20:57
5 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:58
dep. 20:58
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:00
dep. 21:00
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 21:04
dep. 21:04
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:06
dep. 21:06
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 21:08
dep. 21:08
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 21:09
dep. 21:09
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 21:11
dep. 21:11
12.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 21:13
dep. 21:13
13.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 21:14
dep. 21:14
13.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
15.2 km
20:56 21:15 (00:19)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 20:56
Stubline, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:05
dep. 21:05
8 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:10
dep. 21:10
12 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
17 km
21:55 22:18 (00:23)
CenterNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 21:55
Piroman, Keserovići
arr. 21:57
dep. 21:57
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 21:59
dep. 21:59
2 km
Stubline, Center
arr. 22:01
dep. 22:01
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 22:02
dep. 22:02
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 22:03
dep. 22:03
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 22:05
dep. 22:05
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 22:07
dep. 22:07
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 22:11
dep. 22:11
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 22:13
dep. 22:13
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 22:15
dep. 22:15
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 22:16
dep. 22:16
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 22:17
dep. 22:17
12.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 22:18
13.5 km
23:45 00:10 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 23:45
Piroman, Keserovići
arr. 23:47
dep. 23:47
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 23:48
dep. 23:48
2 km
Stubline, Center
arr. 23:50
dep. 23:50
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 23:52
dep. 23:52
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 23:53
dep. 23:53
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 23:54
dep. 23:54
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 23:56
dep. 23:56
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 23:59
dep. 23:59
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 00:02
dep. 00:02
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 00:03
dep. 00:03
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 00:04
dep. 00:04
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 00:05
dep. 00:05
12.8 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 00:07
dep. 00:07
13.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 00:08
dep. 00:08
13.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 00:10
15.2 km
23:55 00:18 (00:23)
CenterNasa skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Piroman, Center
dep. 23:55
Piroman, Keserovići
arr. 23:57
dep. 23:57
1 km
Stubline, Radio stanica
arr. 23:59
dep. 23:59
2 km
Stubline, Center
arr. 00:01
dep. 00:01
3.2 km
Stubline, Ekonomija
arr. 00:02
dep. 00:02
4 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 00:03
dep. 00:03
4.8 km
Stubline, Jadrani
arr. 00:05
dep. 00:05
5.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 00:07
dep. 00:07
6.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 00:11
dep. 00:11
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 00:13
dep. 00:13
10.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 00:15
dep. 00:15
11 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 00:16
dep. 00:16
11.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 00:17
dep. 00:17
12.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 00:18
13.5 km

Naselja Piroman i Obrenovac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Piroman je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.