Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Petrovaradin - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 23.11.2018.
05:36 07:02 (01:26)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 05:36
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:44
dep. 05:44
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
18 km
Maradik, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
21 km
Indjija, Bus station
arr. 06:07
dep. 06:07
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:17
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:32
dep. 06:32
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 06:40
dep. 06:40
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:02
74 km
06:06 07:15 (01:09)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 06:06
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Gladnos (Maradik)
arr. 06:23
dep. 06:23
17 km
Maradik, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
21 km
Indjija, Bus station
arr. 06:37
dep. 06:37
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:47
dep. 06:47
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:01
dep. 07:01
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:05
dep. 07:05
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:15
76 km
06:58 08:25 (01:27)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 06:58
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
0 km
Beska, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
92.2 km
Indjija, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
102.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
112.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:59
dep. 07:59
125.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:15
dep. 08:15
139.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:25
145.2 km
07:36 09:20 (01:44)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 07:36
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
14 km
Gladnos (Maradik)
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Maradik, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
21 km
Indjija, Bus station
arr. 08:07
dep. 08:07
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:17
dep. 08:17
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
48 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:50
dep. 08:50
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
74 km
08:42 10:20 (01:38)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 08:42
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
6 km
Gladnos (Maradik)
arr. 08:59
dep. 08:59
16 km
Maradik, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
30 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
30 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
40 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
47 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
53 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
69 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
73 km
09:41 11:07 (01:26)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 09:41
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:49
dep. 09:49
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
18 km
Maradik, Intersection
arr. 10:04
dep. 10:04
21 km
Indjija, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:56
dep. 10:56
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:07
74 km
09:56 11:57 (02:01)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 09:56
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:04
dep. 10:04
0 km
Gladnos (Maradik)
arr. 10:14
dep. 10:14
23 km
Maradik, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
27 km
Indjija, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:55
dep. 10:55
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:13
dep. 11:13
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:25
dep. 11:45
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:57
84 km
10:07 11:30 (01:23)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin
dep. 10:07
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:15
dep. 10:15
7 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 10:24
dep. 10:24
14 km
Gladnos (Maradik)
arr. 10:28
dep. 10:28
17 km
Maradik
arr. 10:32
dep. 10:32
21 km
Indjija, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:20
dep. 11:20
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
74 km
10:41 12:15 (01:34)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 10:41
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
0 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
138.2 km
Maradik, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
142.2 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
195.2 km
10:56 12:22 (01:26)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 10:56
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:04
dep. 11:04
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
18 km
Maradik, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
21 km
Indjija, Bus station
arr. 11:27
dep. 11:27
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:37
dep. 11:37
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:52
dep. 11:52
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:10
dep. 12:10
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:22
74 km
11:07 12:59 (01:52)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Railway station
dep. 11:07
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 11:17
dep. 11:17
11 km
Cortanovci, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:25
17 km
Beska, Railway station
arr. 11:30
dep. 11:30
21 km
Indjija, Railway station
arr. 11:41
dep. 11:41
32 km
Golubinci, Railway station
arr. 11:49
dep. 12:04
37 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:11
41 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:16
50 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
56 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:43
dep. 12:43
80 km
arr. 12:59
82 km
11:53 13:17 (01:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 11:53
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
14 km
Gladnos (Maradik)
arr. 12:12
dep. 12:12
17 km
Beska, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
21 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
dep. 12:52
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:17
74 km
12:55 14:25 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin
dep. 12:55
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
7 km
Cortanovci, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:25
74 km
13:21 14:40 (01:19)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 13:21
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:28
dep. 13:28
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
17 km
Maradik, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
21 km
Indjija, Bus station
arr. 13:52
dep. 13:52
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:02
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:16
dep. 14:16
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:30
dep. 14:30
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:40
74 km
13:46 15:12 (01:26)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 13:46
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
18 km
Maradik, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
21 km
Indjija, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:42
dep. 14:42
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:12
74 km
14:01 15:59 (01:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Railway station
dep. 14:01
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:07
5 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 14:12
dep. 14:13
11 km
Cortanovci, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:26
17 km
Beska, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:32
21 km
Indjija, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:43
32 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:51
dep. 15:06
37 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
41 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:17
50 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
56 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:31
dep. 15:31
64 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:36
dep. 15:36
69 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:42
dep. 15:42
73 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
80 km
arr. 15:59
82 km
14:36 16:02 (01:26)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 14:36
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
18 km
Maradik, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
21 km
Indjija, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:07
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:32
dep. 15:32
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:50
dep. 15:50
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:02
74 km
15:26 17:30 (02:04)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 15:26
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
14 km
Gladnos (Maradik)
arr. 15:46
dep. 15:46
18 km
Maradik, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
21 km
Indjija, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:22
dep. 16:22
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
74 km
15:37 17:00 (01:23)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin
dep. 15:37
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 15:54
dep. 15:54
14 km
Gladnos (Maradik)
arr. 15:58
dep. 15:58
17 km
Maradik
arr. 16:02
dep. 16:02
21 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:35
dep. 16:35
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:50
dep. 16:50
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:00
74 km
16:25 18:21 (01:56)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Railway station
dep. 16:25
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
5 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 16:36
dep. 16:42
11 km
Cortanovci, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
17 km
Beska, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
21 km
Indjija, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:08
32 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:31
37 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
41 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
50 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
56 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:57
dep. 17:58
64 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
69 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:09
dep. 18:09
73 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
80 km
arr. 18:21
82 km
16:36 18:02 (01:26)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 16:36
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
18 km
Maradik, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
21 km
Indjija, Bus station
arr. 17:07
dep. 17:07
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:17
dep. 17:17
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:32
dep. 17:32
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:50
dep. 17:50
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:02
74 km
16:58 18:22 (01:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 16:58
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:06
dep. 17:06
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
14 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 17:17
dep. 17:17
17 km
Beska, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
21 km
Indjija, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
dep. 17:57
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:11
dep. 18:11
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:22
74 km
17:25 19:20 (01:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Railway station
dep. 17:25
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Cortanovci, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
17 km
Beska, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:49
21 km
Indjija, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:09
32 km
Golubinci, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:32
37 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
41 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
50 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:51
dep. 18:52
56 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
80 km
arr. 19:20
82 km
17:46 19:40 (01:54)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 17:46
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
0 km
Gladnos (Maradik)
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
Maradik, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
80 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
83.4 km
18:08 19:32 (01:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 18:08
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:16
dep. 18:16
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
14 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 18:27
dep. 18:27
17 km
Beska, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
21 km
Indjija, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:53
dep. 18:53
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
dep. 19:07
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:21
dep. 19:21
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:32
74 km
19:13 21:00 (01:47)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Railway station
dep. 19:13
Beska, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:34
21 km
Indjija, Railway station
arr. 19:46
dep. 19:46
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:14
41 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:21
50 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 20:46
dep. 20:46
80 km
arr. 21:00
82 km
19:18 20:42 (01:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 19:18
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
14 km
Gladnos (Maradik)
arr. 19:37
dep. 19:37
17 km
Beska, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
21 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
dep. 20:17
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:31
dep. 20:31
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:42
74 km
21:18 22:42 (01:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 21:18
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
17 km
Maradik, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
21 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
48 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:42
74 km

Naselja Petrovaradin i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~84 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 09min., a najduže 02h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovaradin je u 05:36 h, dok je poslednji polazak u 21:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.