Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Petrovaradin - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
11:07 12:59 (01:52)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Railway station
dep. 11:07
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 11:17
dep. 11:17
11 km
Cortanovci, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:25
17 km
Beska, Railway station
arr. 11:30
dep. 11:30
21 km
Indjija, Railway station
arr. 11:41
dep. 11:41
32 km
Golubinci, Railway station
arr. 11:49
dep. 12:04
37 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:11
41 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:16
50 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
56 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:43
dep. 12:43
80 km
arr. 12:59
82 km
14:01 15:59 (01:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Railway station
dep. 14:01
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:07
5 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 14:12
dep. 14:13
11 km
Cortanovci, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:26
17 km
Beska, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:32
21 km
Indjija, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:43
32 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:51
dep. 15:06
37 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
41 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:17
50 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
56 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:31
dep. 15:31
64 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:36
dep. 15:36
69 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:42
dep. 15:42
73 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
80 km
arr. 15:59
82 km
16:25 18:21 (01:56)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Railway station
dep. 16:25
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
5 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 16:36
dep. 16:42
11 km
Cortanovci, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
17 km
Beska, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
21 km
Indjija, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:08
32 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:31
37 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
41 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
50 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
56 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:57
dep. 17:58
64 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
69 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:09
dep. 18:09
73 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
80 km
arr. 18:21
82 km
17:25 19:20 (01:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Railway station
dep. 17:25
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Cortanovci, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
17 km
Beska, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:49
21 km
Indjija, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:09
32 km
Golubinci, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:32
37 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
41 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
50 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:51
dep. 18:52
56 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
80 km
arr. 19:20
82 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
11:07 12:59 (01:52)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Railway station
dep. 11:07
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 11:17
dep. 11:17
11 km
Cortanovci, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:25
17 km
Beska, Railway station
arr. 11:30
dep. 11:30
21 km
Indjija, Railway station
arr. 11:41
dep. 11:41
32 km
Golubinci, Railway station
arr. 11:49
dep. 12:04
37 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:11
41 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:16
50 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
56 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:43
dep. 12:43
80 km
arr. 12:59
82 km
14:01 15:59 (01:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Railway station
dep. 14:01
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:07
5 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 14:12
dep. 14:13
11 km
Cortanovci, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:26
17 km
Beska, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:32
21 km
Indjija, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:43
32 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:51
dep. 15:06
37 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
41 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:17
50 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
56 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:31
dep. 15:31
64 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:36
dep. 15:36
69 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:42
dep. 15:42
73 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
80 km
arr. 15:59
82 km
16:25 18:21 (01:56)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Railway station
dep. 16:25
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
5 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 16:36
dep. 16:42
11 km
Cortanovci, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
17 km
Beska, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
21 km
Indjija, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:08
32 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:31
37 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
41 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
50 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
56 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:57
dep. 17:58
64 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
69 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:09
dep. 18:09
73 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
80 km
arr. 18:21
82 km
17:25 19:20 (01:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Railway station
dep. 17:25
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Cortanovci, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
17 km
Beska, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:49
21 km
Indjija, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:09
32 km
Golubinci, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:32
37 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
41 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
50 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:51
dep. 18:52
56 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
80 km
arr. 19:20
82 km

Naselja Petrovaradin i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~82 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 52min., a najduže 01h i 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovaradin je u 11:07 h, dok je poslednji polazak u 17:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.