Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petrovac na Mlavi - Manastirica kod Petrovca na Mlavi timetable

friday, 15.11.2019.
06:00 06:48 (00:48)
Bus stationS
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 06:00
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:06
dep. 06:06
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 06:12
dep. 06:12
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 06:15
dep. 06:15
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 06:21
dep. 06:21
10.6 km
Ranovac, S
arr. 06:24
dep. 06:24
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 06:29
dep. 06:29
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 06:33
dep. 06:33
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 06:37
dep. 06:37
18 km
Ranovac, Cair
arr. 06:41
dep. 06:41
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 06:43
dep. 06:43
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 06:48
22.4 km
13:30 14:38 (01:08)
Bus stationS
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
Ranovac, S
arr. 14:14
dep. 14:14
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:19
dep. 14:19
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:23
dep. 14:23
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Ranovac, Cair
arr. 14:31
dep. 14:31
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:38
22.4 km
Petrovac na Mlavi - Manastirica kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
06:00 06:48 (00:48)
Bus stationS
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 06:00
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:06
dep. 06:06
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 06:12
dep. 06:12
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 06:15
dep. 06:15
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 06:21
dep. 06:21
10.6 km
Ranovac, S
arr. 06:24
dep. 06:24
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 06:29
dep. 06:29
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 06:33
dep. 06:33
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 06:37
dep. 06:37
18 km
Ranovac, Cair
arr. 06:41
dep. 06:41
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 06:43
dep. 06:43
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 06:48
22.4 km
13:30 14:38 (01:08)
Bus stationS
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
Ranovac, S
arr. 14:14
dep. 14:14
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:19
dep. 14:19
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:23
dep. 14:23
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Ranovac, Cair
arr. 14:31
dep. 14:31
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:38
22.4 km
Petrovac na Mlavi - Manastirica kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
06:00 06:48 (00:48)
Bus stationS
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 06:00
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:06
dep. 06:06
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 06:12
dep. 06:12
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 06:15
dep. 06:15
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 06:21
dep. 06:21
10.6 km
Ranovac, S
arr. 06:24
dep. 06:24
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 06:29
dep. 06:29
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 06:33
dep. 06:33
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 06:37
dep. 06:37
18 km
Ranovac, Cair
arr. 06:41
dep. 06:41
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 06:43
dep. 06:43
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 06:48
22.4 km
13:30 14:38 (01:08)
Bus stationS
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
Ranovac, S
arr. 14:14
dep. 14:14
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:19
dep. 14:19
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:23
dep. 14:23
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Ranovac, Cair
arr. 14:31
dep. 14:31
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:38
22.4 km
Petrovac na Mlavi - Manastirica kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
06:00 06:48 (00:48)
Bus stationS
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 06:00
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:06
dep. 06:06
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 06:12
dep. 06:12
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 06:15
dep. 06:15
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 06:21
dep. 06:21
10.6 km
Ranovac, S
arr. 06:24
dep. 06:24
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 06:29
dep. 06:29
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 06:33
dep. 06:33
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 06:37
dep. 06:37
18 km
Ranovac, Cair
arr. 06:41
dep. 06:41
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 06:43
dep. 06:43
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 06:48
22.4 km
13:30 14:38 (01:08)
Bus stationS
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
Ranovac, S
arr. 14:14
dep. 14:14
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:19
dep. 14:19
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:23
dep. 14:23
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Ranovac, Cair
arr. 14:31
dep. 14:31
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:38
22.4 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Manastirica kod Petrovca na Mlavi su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.