Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petrovac na Mlavi - Manastirica kod Petrovca na Mlavi timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Petrovac na Mlavi - Manastirica kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
13:30 14:38 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
Ranovac, S
arr. 14:14
dep. 14:14
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:19
dep. 14:19
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:23
dep. 14:23
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Ranovac, Cair
arr. 14:31
dep. 14:31
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:38
22.4 km
Petrovac na Mlavi - Manastirica kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
13:30 14:38 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
Ranovac, S
arr. 14:14
dep. 14:14
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:19
dep. 14:19
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:23
dep. 14:23
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Ranovac, Cair
arr. 14:31
dep. 14:31
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:38
22.4 km
Petrovac na Mlavi - Manastirica kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
13:30 14:38 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
Ranovac, S
arr. 14:14
dep. 14:14
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:19
dep. 14:19
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:23
dep. 14:23
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Ranovac, Cair
arr. 14:31
dep. 14:31
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:38
22.4 km
Petrovac na Mlavi - Manastirica kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
13:30 14:38 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
Ranovac, S
arr. 14:14
dep. 14:14
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:19
dep. 14:19
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:23
dep. 14:23
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Ranovac, Cair
arr. 14:31
dep. 14:31
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:38
22.4 km
Petrovac na Mlavi - Manastirica kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
13:30 14:38 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
Ranovac, S
arr. 14:14
dep. 14:14
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:19
dep. 14:19
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:23
dep. 14:23
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Ranovac, Cair
arr. 14:31
dep. 14:31
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:38
22.4 km
Petrovac na Mlavi - Manastirica kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: monday, 29.07.2019.
13:30 14:38 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
Ranovac, S
arr. 14:14
dep. 14:14
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:19
dep. 14:19
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:23
dep. 14:23
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Ranovac, Cair
arr. 14:31
dep. 14:31
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:38
22.4 km
Petrovac na Mlavi - Manastirica kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: tuesday, 30.07.2019.
13:30 14:38 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
7.4 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
Ranovac, S
arr. 14:14
dep. 14:14
11.7 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:19
dep. 14:19
14.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:23
dep. 14:23
16.4 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Ranovac, Cair
arr. 14:31
dep. 14:31
19.1 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.8 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:38
22.4 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Manastirica kod Petrovca na Mlavi su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 08min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 13:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.