Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petrovac na Mlavi - Kragujevac timetable

saturday, 25.06.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Petrovac na Mlavi - Kragujevac timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
16:30 18:35 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: bank holidays, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 16:30
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 16:35
dep. 16:35
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 16:36
dep. 16:36
2.1 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 16:38
dep. 16:38
3.2 km
Veliko Laole, Centar - skola
arr. 16:45
dep. 16:45
7.8 km
Veliko Laole, Laolsko brdo
arr. 16:49
dep. 16:49
9.3 km
Tabanovac, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
13.5 km
Tabanovac, Selo
arr. 16:57
dep. 16:57
14.5 km
Burovac, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
16.5 km
Burovac, S
arr. 17:02
dep. 17:02
17.8 km
Dubnica kod Svilajnca
arr. 17:08
dep. 17:08
21.6 km
Prostinac, Ulaz
arr. 17:14
dep. 17:14
25 km
Bobovo, Boskovici groblje
arr. 17:16
dep. 17:16
26.8 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 17:19
dep. 17:19
28.7 km
Lukovica, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
32.2 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:40
36.5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:35
80.2 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Kragujevac su međusobno udaljena ~81 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 05min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 16:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.