Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petrovac na Mlavi - Bosnjak kod Petrovca na Mlavi timetable

wednesday, 17.07.2019.
15:25 16:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 15:25
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 15:28
dep. 15:28
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 15:30
dep. 15:30
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Pankovo
arr. 15:41
dep. 15:41
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 16:00
20.1 km
Petrovac na Mlavi - Bosnjak kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
15:25 16:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 15:25
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 15:28
dep. 15:28
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 15:30
dep. 15:30
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Pankovo
arr. 15:41
dep. 15:41
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 16:00
20.1 km
Petrovac na Mlavi - Bosnjak kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
15:25 16:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 15:25
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 15:28
dep. 15:28
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 15:30
dep. 15:30
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Pankovo
arr. 15:41
dep. 15:41
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 16:00
20.1 km
Petrovac na Mlavi - Bosnjak kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
15:25 16:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 15:25
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 15:28
dep. 15:28
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 15:30
dep. 15:30
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Pankovo
arr. 15:41
dep. 15:41
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 16:00
20.1 km
Petrovac na Mlavi - Bosnjak kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
15:25 16:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 15:25
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 15:28
dep. 15:28
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 15:30
dep. 15:30
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Pankovo
arr. 15:41
dep. 15:41
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 16:00
20.1 km
Petrovac na Mlavi - Bosnjak kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
15:25 16:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 15:25
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 15:28
dep. 15:28
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 15:30
dep. 15:30
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Pankovo
arr. 15:41
dep. 15:41
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 16:00
20.1 km
Petrovac na Mlavi - Bosnjak kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
15:25 16:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 15:25
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 15:28
dep. 15:28
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 15:30
dep. 15:30
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Pankovo
arr. 15:41
dep. 15:41
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 16:00
20.1 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Bosnjak kod Petrovca na Mlavi su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 15:25 h, dok je poslednji polazak u 15:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.