Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petrovac na Mlavi - Bistrica kod Petrovca na Mlavi timetable

tuesday, 16.07.2019.
08:21 08:38 (00:17)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Farma
dep. 08:21
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 08:27
dep. 08:27
3 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 08:35
dep. 08:35
7 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 08:38
9 km
11:21 11:53 (00:32)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Farma
dep. 11:21
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:40
2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 11:42
dep. 11:42
3 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 11:53
9 km
12:26 12:40 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 12:26
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 12:31
dep. 12:31
1.3 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:34
dep. 12:34
3.2 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 12:37
dep. 12:37
4.9 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 12:40
7.5 km
13:45 14:04 (00:19)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Farma
dep. 13:45
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
2.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 13:55
dep. 13:55
3.7 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:58
dep. 13:58
5.6 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 14:01
dep. 14:01
7.3 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 14:04
9.9 km
Petrovac na Mlavi - Bistrica kod Petrovca na Mlavi timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
08:21 08:38 (00:17)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Farma
dep. 08:21
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 08:27
dep. 08:27
3 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 08:35
dep. 08:35
7 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 08:38
9 km
11:21 11:53 (00:32)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Farma
dep. 11:21
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:40
2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 11:42
dep. 11:42
3 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 11:53
9 km
12:26 12:40 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 12:26
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 12:31
dep. 12:31
1.3 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:34
dep. 12:34
3.2 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 12:37
dep. 12:37
4.9 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 12:40
7.5 km
13:45 14:04 (00:19)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Farma
dep. 13:45
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
2.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 13:55
dep. 13:55
3.7 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:58
dep. 13:58
5.6 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 14:01
dep. 14:01
7.3 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 14:04
9.9 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Bistrica kod Petrovca na Mlavi su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 08:21 h, dok je poslednji polazak u 13:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.