Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petrovac kod Prokuplja - Prokuplje timetable

wednesday, 16.10.2019.
06:05 06:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac kod Prokuplja
dep. 06:05
Gornje Kordince, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Donje Kordince
arr. 06:18
dep. 06:18
7 km
Gornja Strazava
arr. 06:32
dep. 06:32
13.9 km
Donja Strazava
arr. 06:39
dep. 06:39
15.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
16.1 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:41
dep. 06:41
16.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:42
dep. 06:42
17.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 06:43
dep. 06:43
17.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:44
dep. 06:44
18.4 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 06:45
dep. 06:45
18.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
19.7 km
07:54 08:30 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac kod Prokuplja
dep. 07:54
Gornje Kordince, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
5 km
Gornja Strazava
arr. 08:15
dep. 08:15
13.9 km
Donja Strazava
arr. 08:22
dep. 08:22
15.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 08:23
dep. 08:23
16.1 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 08:24
dep. 08:24
16.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 08:25
dep. 08:25
17.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 08:26
dep. 08:26
17.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:27
dep. 08:27
18.4 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 08:28
dep. 08:28
18.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:30
19.7 km
Petrovac kod Prokuplja - Prokuplje timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
06:05 06:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac kod Prokuplja
dep. 06:05
Gornje Kordince, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Donje Kordince
arr. 06:18
dep. 06:18
7 km
Gornja Strazava
arr. 06:32
dep. 06:32
13.9 km
Donja Strazava
arr. 06:39
dep. 06:39
15.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
16.1 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:41
dep. 06:41
16.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:42
dep. 06:42
17.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 06:43
dep. 06:43
17.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:44
dep. 06:44
18.4 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 06:45
dep. 06:45
18.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
19.7 km
07:54 08:30 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac kod Prokuplja
dep. 07:54
Gornje Kordince, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
5 km
Gornja Strazava
arr. 08:15
dep. 08:15
13.9 km
Donja Strazava
arr. 08:22
dep. 08:22
15.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 08:23
dep. 08:23
16.1 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 08:24
dep. 08:24
16.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 08:25
dep. 08:25
17.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 08:26
dep. 08:26
17.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:27
dep. 08:27
18.4 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 08:28
dep. 08:28
18.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:30
19.7 km
Petrovac kod Prokuplja - Prokuplje timetable
Departures on: friday, 18.10.2019.
06:05 06:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac kod Prokuplja
dep. 06:05
Gornje Kordince, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Donje Kordince
arr. 06:18
dep. 06:18
7 km
Gornja Strazava
arr. 06:32
dep. 06:32
13.9 km
Donja Strazava
arr. 06:39
dep. 06:39
15.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
16.1 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:41
dep. 06:41
16.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:42
dep. 06:42
17.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 06:43
dep. 06:43
17.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:44
dep. 06:44
18.4 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 06:45
dep. 06:45
18.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
19.7 km
07:54 08:30 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac kod Prokuplja
dep. 07:54
Gornje Kordince, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
5 km
Gornja Strazava
arr. 08:15
dep. 08:15
13.9 km
Donja Strazava
arr. 08:22
dep. 08:22
15.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 08:23
dep. 08:23
16.1 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 08:24
dep. 08:24
16.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 08:25
dep. 08:25
17.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 08:26
dep. 08:26
17.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:27
dep. 08:27
18.4 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 08:28
dep. 08:28
18.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:30
19.7 km
Petrovac kod Prokuplja - Prokuplje timetable
Departures on: saturday, 19.10.2019.
08:00 08:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac kod Prokuplja
dep. 08:00
Dzigolj
arr. 08:03
dep. 08:03
1.9 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Gornja Strazava
arr. 08:14
dep. 08:14
13.9 km
Donja Strazava
arr. 08:18
dep. 08:18
15.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 08:19
dep. 08:19
16.1 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 08:20
dep. 08:20
16.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 08:21
dep. 08:21
17.1 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 08:22
dep. 08:22
17.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:23
dep. 08:23
18.4 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 08:24
dep. 08:24
18.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:25
19.7 km

Naselja Petrovac kod Prokuplja i Prokuplje su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac kod Prokuplja je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 08:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.