Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petka kod Kostolca - Pozarevac timetable

thursday, 21.11.2019.
05:30 06:00 (00:30)
NBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petka kod Kostolca, N
dep. 05:30
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 05:37
dep. 05:37
3.3 km
Kostolac, Pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
2.9 km
Kostolac, Posta
arr. 05:34
dep. 05:34
1.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 05:35
dep. 05:35
2.3 km
Kostolac, I
arr. 05:38
dep. 05:38
4.2 km
Klenovnik, I
arr. 05:42
dep. 05:42
5.3 km
Klenovnik, S
arr. 05:43
dep. 05:43
6.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 05:44
dep. 05:44
6.6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 05:45
dep. 05:45
7.8 km
Cirikovac, II
arr. 05:46
dep. 05:46
8.5 km
Cirikovac, S
arr. 05:47
dep. 05:47
9.2 km
Cirikovac, I
arr. 05:48
dep. 05:48
9.9 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 05:49
dep. 05:49
10.5 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 05:50
dep. 05:50
11.3 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 05:51
dep. 05:51
11.7 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 05:52
dep. 05:52
12 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 05:53
dep. 05:53
12.8 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 05:54
dep. 05:54
13 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 05:55
dep. 05:55
13.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 05:56
dep. 05:56
14.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:00
15 km
08:29 09:00 (00:31)
NBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petka kod Kostolca, N
dep. 08:29
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 08:05
dep. 08:05
-13.3 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 08:04
dep. 08:04
-13.8 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 08:03
dep. 08:03
-14.9 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 08:01
dep. 08:01
-15.6 km
Kostolac, J.E.
arr. 08:26
dep. 08:26
-2.2 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 08:24
dep. 08:24
-3.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
-7.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
-6.6 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 08:18
dep. 08:18
-6.3 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 08:19
dep. 08:19
-5.7 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 08:20
dep. 08:20
-5.2 km
Kostolac, I
arr. 08:41
dep. 08:41
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 08:42
dep. 08:42
4.9 km
Klenovnik, S
arr. 08:43
dep. 08:43
5.7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 08:44
dep. 08:44
6.2 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 08:45
dep. 08:45
7.4 km
Cirikovac, II
arr. 08:46
dep. 08:46
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 08:47
dep. 08:47
8.8 km
Cirikovac, I
arr. 08:48
dep. 08:48
9.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
10.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:50
dep. 08:50
10.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:51
dep. 08:51
11.3 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:52
dep. 08:52
11.6 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:53
dep. 08:53
12.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
12.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:55
dep. 08:55
13.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:56
dep. 08:56
13.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:00
14.4 km
09:05 09:40 (00:35)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petka kod Kostolca, Selo
dep. 09:05
Petka kod Kostolca, 1
arr. 09:07
dep. 09:07
0.7 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 09:09
dep. 09:09
1.8 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 09:11
dep. 09:11
2.2 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 09:12
dep. 09:12
2.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 09:13
dep. 09:13
3.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 09:17
dep. 09:17
5.3 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 09:15
dep. 09:15
4.6 km
Kostolac, Posta
arr. 09:16
dep. 09:16
5 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 09:18
dep. 09:18
5.7 km
Kostolac, I
arr. 09:19
dep. 09:19
6.6 km
Klenovnik, I
arr. 09:20
dep. 09:20
7.7 km
Klenovnik, S
arr. 09:21
dep. 09:21
8.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 09:23
dep. 09:23
9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 09:25
dep. 09:25
10.3 km
Cirikovac, II
arr. 09:27
dep. 09:27
11.3 km
Cirikovac, S
arr. 09:28
dep. 09:28
11.6 km
Cirikovac, I
arr. 09:29
dep. 09:29
12.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 09:31
dep. 09:31
13.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 09:32
dep. 09:32
13.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 09:33
dep. 09:33
14.3 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 09:35
dep. 09:35
14.6 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 09:36
dep. 09:36
15.3 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 09:37
dep. 09:37
15.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 09:38
dep. 09:38
16.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:39
dep. 09:39
16.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:40
17.3 km
12:00 12:55 (00:55)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petka kod Kostolca, Selo
dep. 12:00
Petka kod Kostolca, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
0.7 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 12:02
dep. 12:02
1.9 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 12:03
dep. 12:03
2.3 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 12:04
dep. 12:04
3.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 12:05
dep. 12:05
4.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 12:06
dep. 12:06
5.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 12:07
dep. 12:07
6.4 km
Kostolac, Banja
arr. 12:08
dep. 12:08
7.5 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 12:09
dep. 12:09
8.1 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 12:11
dep. 12:11
8.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
9.5 km
Selo Kostolac, Most
arr. 12:15
dep. 12:15
10.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 12:17
dep. 12:17
11.2 km
Drmno, MK
arr. 12:19
dep. 12:19
12.6 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 12:31
dep. 12:31
16.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
17.4 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
17.9 km
Maljurevac
arr. 12:35
dep. 12:35
18.8 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 12:37
dep. 12:37
19.7 km
Babusinac
arr. 12:39
dep. 12:39
20.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:40
dep. 12:40
22.6 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:42
dep. 12:42
23.2 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:44
dep. 12:44
24.1 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:46
dep. 12:46
26.3 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:48
dep. 12:48
27.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:51
dep. 12:51
27.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
28.5 km
13:39 14:15 (00:36)
NBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petka kod Kostolca, N
dep. 13:39
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 13:15
dep. 13:15
-13.3 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 13:14
dep. 13:14
-13.8 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 13:13
dep. 13:13
-14.9 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 13:11
dep. 13:11
-15.6 km
Kostolac, J.E.
arr. 13:36
dep. 13:36
-2.2 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 13:34
dep. 13:34
-3.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 13:20
dep. 13:20
-7.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 13:26
dep. 13:26
-6.6 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 13:28
dep. 13:28
-6.3 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 13:29
dep. 13:29
-5.7 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 13:30
dep. 13:30
-5.2 km
Kostolac, I
arr. 13:53
dep. 13:53
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 13:54
dep. 13:54
4.9 km
Klenovnik, S
arr. 13:55
dep. 13:55
5.7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 13:56
dep. 13:56
6.2 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 13:57
dep. 13:57
7.4 km
Cirikovac, II
arr. 13:58
dep. 13:58
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 13:59
dep. 13:59
8.8 km
Cirikovac, I
arr. 14:00
dep. 14:00
9.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
10.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 14:04
dep. 14:04
10.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 14:05
dep. 14:05
11.3 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 14:06
dep. 14:06
11.6 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 14:07
dep. 14:07
12.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
12.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 14:09
dep. 14:09
13.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:11
dep. 14:11
13.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:15
14.4 km
16:29 17:00 (00:31)
NBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petka kod Kostolca, N
dep. 16:29
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 16:05
dep. 16:05
-13.3 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 16:04
dep. 16:04
-13.8 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 16:03
dep. 16:03
-14.9 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 16:01
dep. 16:01
-15.6 km
Kostolac, J.E.
arr. 16:26
dep. 16:26
-2.2 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 16:24
dep. 16:24
-3.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
-7.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 16:16
dep. 16:16
-6.6 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 16:18
dep. 16:18
-6.3 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 16:19
dep. 16:19
-5.7 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 16:20
dep. 16:20
-5.2 km
Kostolac, I
arr. 16:41
dep. 16:41
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 16:42
dep. 16:42
4.9 km
Klenovnik, S
arr. 16:43
dep. 16:43
5.7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 16:44
dep. 16:44
6.2 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 16:45
dep. 16:45
7.4 km
Cirikovac, II
arr. 16:46
dep. 16:46
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 16:47
dep. 16:47
8.8 km
Cirikovac, I
arr. 16:48
dep. 16:48
9.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:49
dep. 16:49
10.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:50
dep. 16:50
10.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:51
dep. 16:51
11.3 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:52
dep. 16:52
11.6 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:53
dep. 16:53
12.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:54
dep. 16:54
12.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:55
dep. 16:55
13.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:56
dep. 16:56
13.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:00
14.4 km
16:55 17:30 (00:35)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petka kod Kostolca, Selo
dep. 16:55
Petka kod Kostolca, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
0.7 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 16:59
dep. 16:59
1.8 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 17:01
dep. 17:01
2.2 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 17:02
dep. 17:02
2.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 17:03
dep. 17:03
3.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 17:07
dep. 17:07
5.3 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 17:05
dep. 17:05
4.6 km
Kostolac, Posta
arr. 17:06
dep. 17:06
5 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 17:08
dep. 17:08
5.7 km
Kostolac, I
arr. 17:09
dep. 17:09
6.6 km
Klenovnik, I
arr. 17:10
dep. 17:10
7.7 km
Klenovnik, S
arr. 17:11
dep. 17:11
8.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 17:13
dep. 17:13
9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 17:15
dep. 17:15
10.3 km
Cirikovac, II
arr. 17:17
dep. 17:17
11.3 km
Cirikovac, S
arr. 17:18
dep. 17:18
11.6 km
Cirikovac, I
arr. 17:19
dep. 17:19
12.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 17:21
dep. 17:21
13.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 17:22
dep. 17:22
13.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 17:23
dep. 17:23
14.3 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 17:25
dep. 17:25
14.6 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 17:26
dep. 17:26
15.3 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 17:27
dep. 17:27
15.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 17:28
dep. 17:28
16.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 17:29
dep. 17:29
16.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
17.3 km
18:05 18:40 (00:35)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petka kod Kostolca, Selo
dep. 18:05
Petka kod Kostolca, 1
arr. 18:07
dep. 18:07
0.7 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 18:09
dep. 18:09
1.8 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 18:11
dep. 18:11
2.2 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 18:12
dep. 18:12
2.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 18:13
dep. 18:13
3.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 18:17
dep. 18:17
5.3 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 18:15
dep. 18:15
4.6 km
Kostolac, Posta
arr. 18:16
dep. 18:16
5 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 18:18
dep. 18:18
5.7 km
Kostolac, I
arr. 18:19
dep. 18:19
6.6 km
Klenovnik, I
arr. 18:20
dep. 18:20
7.7 km
Klenovnik, S
arr. 18:21
dep. 18:21
8.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 18:23
dep. 18:23
9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 18:25
dep. 18:25
10.3 km
Cirikovac, II
arr. 18:27
dep. 18:27
11.3 km
Cirikovac, S
arr. 18:28
dep. 18:28
11.6 km
Cirikovac, I
arr. 18:29
dep. 18:29
12.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 18:31
dep. 18:31
13.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 18:32
dep. 18:32
13.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 18:33
dep. 18:33
14.3 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 18:35
dep. 18:35
14.6 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 18:36
dep. 18:36
15.3 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 18:37
dep. 18:37
15.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 18:38
dep. 18:38
16.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 18:39
dep. 18:39
16.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:40
17.3 km
20:19 20:50 (00:31)
NBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petka kod Kostolca, N
dep. 20:19
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 19:55
dep. 19:55
-13.3 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 19:54
dep. 19:54
-13.8 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
-14.9 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 19:51
dep. 19:51
-15.6 km
Kostolac, J.E.
arr. 20:16
dep. 20:16
-2.2 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 20:14
dep. 20:14
-3.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 20:00
dep. 20:00
-7.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 20:06
dep. 20:06
-6.6 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 20:08
dep. 20:08
-6.3 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 20:09
dep. 20:09
-5.7 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 20:10
dep. 20:10
-5.2 km
Kostolac, I
arr. 20:31
dep. 20:31
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 20:32
dep. 20:32
4.9 km
Klenovnik, S
arr. 20:33
dep. 20:33
5.7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 20:34
dep. 20:34
6.2 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 20:35
dep. 20:35
7.4 km
Cirikovac, II
arr. 20:36
dep. 20:36
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 20:37
dep. 20:37
8.8 km
Cirikovac, I
arr. 20:38
dep. 20:38
9.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 20:39
dep. 20:39
10.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 20:40
dep. 20:40
10.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 20:41
dep. 20:41
11.3 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 20:42
dep. 20:42
11.6 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 20:43
dep. 20:43
12.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 20:44
dep. 20:44
12.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 20:45
dep. 20:45
13.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:46
dep. 20:46
13.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:50
14.4 km

Naselja Petka kod Kostolca i Pozarevac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petka kod Kostolca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:19 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.