Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Perucac - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.02.2020.
06:00 10:10 (04:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perucac
dep. 06:00
Beserovina
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 06:50
dep. 06:50
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 06:55
dep. 06:55
37 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 07:00
dep. 07:00
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 07:07
dep. 07:07
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 07:12
dep. 07:12
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 07:15
dep. 07:25
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 07:30
dep. 07:30
51 km
Vujinovaca
arr. 07:40
dep. 07:40
56 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 07:50
dep. 07:50
63 km
Stubo
arr. 07:58
dep. 07:58
68 km
Balinovic
arr. 08:00
dep. 08:00
70 km
Jovanja
arr. 08:10
dep. 08:10
74 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:25
dep. 08:25
82 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:45
dep. 09:45
172 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
180 km
17:45 22:20 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perucac
dep. 17:45
Beserovina
arr. 17:52
dep. 17:52
5 km
Zaugline, Malisevac
arr. 17:58
dep. 17:58
9 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 18:04
dep. 18:15
13 km
Crvica
arr. 18:25
dep. 18:25
18 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
26 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:53
dep. 18:53
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 19:00
dep. 19:00
37 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 19:04
dep. 19:04
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 19:12
dep. 19:12
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 19:15
dep. 19:15
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 19:20
dep. 19:40
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 19:45
dep. 19:45
51 km
Vujinovaca
arr. 19:55
dep. 19:55
56 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 20:05
dep. 20:05
63 km
Stubo
arr. 20:13
dep. 20:13
68 km
Balinovic
arr. 20:16
dep. 20:16
70 km
Jovanja
arr. 20:22
dep. 20:22
74 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:10
dep. 22:10
172 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:20
180 km
Perucac - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
06:00 10:10 (04:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perucac
dep. 06:00
Beserovina
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 06:50
dep. 06:50
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 06:55
dep. 06:55
37 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 07:00
dep. 07:00
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 07:07
dep. 07:07
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 07:12
dep. 07:12
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 07:15
dep. 07:25
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 07:30
dep. 07:30
51 km
Vujinovaca
arr. 07:40
dep. 07:40
56 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 07:50
dep. 07:50
63 km
Stubo
arr. 07:58
dep. 07:58
68 km
Balinovic
arr. 08:00
dep. 08:00
70 km
Jovanja
arr. 08:10
dep. 08:10
74 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:25
dep. 08:25
82 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:45
dep. 09:45
172 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
180 km
17:45 22:20 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perucac
dep. 17:45
Beserovina
arr. 17:52
dep. 17:52
5 km
Zaugline, Malisevac
arr. 17:58
dep. 17:58
9 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 18:04
dep. 18:15
13 km
Crvica
arr. 18:25
dep. 18:25
18 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
26 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:53
dep. 18:53
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 19:00
dep. 19:00
37 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 19:04
dep. 19:04
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 19:12
dep. 19:12
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 19:15
dep. 19:15
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 19:20
dep. 19:40
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 19:45
dep. 19:45
51 km
Vujinovaca
arr. 19:55
dep. 19:55
56 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 20:05
dep. 20:05
63 km
Stubo
arr. 20:13
dep. 20:13
68 km
Balinovic
arr. 20:16
dep. 20:16
70 km
Jovanja
arr. 20:22
dep. 20:22
74 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:10
dep. 22:10
172 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:20
180 km
Perucac - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
06:00 10:10 (04:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perucac
dep. 06:00
Beserovina
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 06:50
dep. 06:50
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 06:55
dep. 06:55
37 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 07:00
dep. 07:00
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 07:07
dep. 07:07
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 07:12
dep. 07:12
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 07:15
dep. 07:25
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 07:30
dep. 07:30
51 km
Vujinovaca
arr. 07:40
dep. 07:40
56 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 07:50
dep. 07:50
63 km
Stubo
arr. 07:58
dep. 07:58
68 km
Balinovic
arr. 08:00
dep. 08:00
70 km
Jovanja
arr. 08:10
dep. 08:10
74 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:25
dep. 08:25
82 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:45
dep. 09:45
172 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
180 km
17:45 22:20 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perucac
dep. 17:45
Beserovina
arr. 17:52
dep. 17:52
5 km
Zaugline, Malisevac
arr. 17:58
dep. 17:58
9 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 18:04
dep. 18:15
13 km
Crvica
arr. 18:25
dep. 18:25
18 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
26 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:53
dep. 18:53
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 19:00
dep. 19:00
37 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 19:04
dep. 19:04
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 19:12
dep. 19:12
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 19:15
dep. 19:15
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 19:20
dep. 19:40
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 19:45
dep. 19:45
51 km
Vujinovaca
arr. 19:55
dep. 19:55
56 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 20:05
dep. 20:05
63 km
Stubo
arr. 20:13
dep. 20:13
68 km
Balinovic
arr. 20:16
dep. 20:16
70 km
Jovanja
arr. 20:22
dep. 20:22
74 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:10
dep. 22:10
172 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:20
180 km
Perucac - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
06:00 10:10 (04:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perucac
dep. 06:00
Beserovina
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 06:50
dep. 06:50
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 06:55
dep. 06:55
37 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 07:00
dep. 07:00
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 07:07
dep. 07:07
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 07:12
dep. 07:12
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 07:15
dep. 07:25
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 07:30
dep. 07:30
51 km
Vujinovaca
arr. 07:40
dep. 07:40
56 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 07:50
dep. 07:50
63 km
Stubo
arr. 07:58
dep. 07:58
68 km
Balinovic
arr. 08:00
dep. 08:00
70 km
Jovanja
arr. 08:10
dep. 08:10
74 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:25
dep. 08:25
82 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:45
dep. 09:45
172 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
180 km
17:45 22:20 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perucac
dep. 17:45
Beserovina
arr. 17:52
dep. 17:52
5 km
Zaugline, Malisevac
arr. 17:58
dep. 17:58
9 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 18:04
dep. 18:15
13 km
Crvica
arr. 18:25
dep. 18:25
18 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
26 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:53
dep. 18:53
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 19:00
dep. 19:00
37 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 19:04
dep. 19:04
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 19:12
dep. 19:12
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 19:15
dep. 19:15
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 19:20
dep. 19:40
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 19:45
dep. 19:45
51 km
Vujinovaca
arr. 19:55
dep. 19:55
56 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 20:05
dep. 20:05
63 km
Stubo
arr. 20:13
dep. 20:13
68 km
Balinovic
arr. 20:16
dep. 20:16
70 km
Jovanja
arr. 20:22
dep. 20:22
74 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:10
dep. 22:10
172 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:20
180 km

Naselja Perucac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~180 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 10min., a najduže 04h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Perucac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.