Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Perlez - Zrenjanin timetable

sunday, 09.08.2020.
10:02 10:30 (00:28)
Centar - crkvaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Centar - crkva
dep. 10:02
arr. 10:17
dep. 10:17
12 km
Ecka, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
23 km
11:35 12:15 (00:40)
2 - PijacaZarka Zrenjanina 1 (22)
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 2 - Pijaca
dep. 11:35
arr. 11:47
dep. 11:47
12 km
Ecka, Groblje
arr. 11:51
dep. 11:51
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
23 km
arr. 12:10
dep. 12:10
26 km
arr. 12:15
27 km
13:47 14:10 (00:23)
Centar - crkvaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Centar - crkva
dep. 13:47
Perlez, Kanal DTD
arr. 13:53
dep. 13:53
3.3 km
arr. 13:59
dep. 13:59
9.4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:03
dep. 14:03
13 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:10
19.8 km
15:27 16:05 (00:38)
2 - PijacaMileticeva 2 (8-10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 2 - Pijaca
dep. 15:27
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:33
dep. 15:33
6.7 km
arr. 15:39
dep. 15:39
12.8 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:43
dep. 15:43
16.3 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
23.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
24.6 km
16:28 16:52 (00:24)
2 - PijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 2 - Pijaca
dep. 16:28
arr. 16:40
dep. 16:40
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:52
79 km
18:59 19:22 (00:23)
Centar - crkvaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Centar - crkva
dep. 18:59
Perlez, Kanal DTD
arr. 19:04
dep. 19:04
5 km
arr. 19:11
dep. 19:11
12 km
Ecka, Groblje
arr. 19:15
dep. 19:15
15 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:22
24 km
20:12 20:40 (00:28)
2 - PijacaMileticeva 2 (8-10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 2 - Pijaca
dep. 20:12
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:18
dep. 20:18
6.7 km
arr. 20:24
dep. 20:24
12.8 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 20:28
dep. 20:28
16.3 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
23.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
24.6 km

Naselja Perlez i Zrenjanin su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Perlez je u 10:02 h, dok je poslednji polazak u 20:12 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Perlez - Zrenjanin iznosi od 1,55 EUR do 1,71 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.