Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Perlez - Zrenjanin timetable

tuesday, 21.05.2019.
04:54 05:27 (00:33)
3
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 3
dep. 04:54
Perlez, 2
arr. 04:56
dep. 04:56
2 km
Perlez, 1
arr. 04:58
dep. 04:58
4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 05:04
dep. 05:04
9 km
arr. 05:08
dep. 05:08
12 km
arr. 05:10
dep. 05:10
14 km
Ecka, 4
arr. 05:11
dep. 05:11
15 km
Ecka, 3
arr. 05:13
dep. 05:13
16 km
Ecka, 2
arr. 05:14
dep. 05:14
17 km
Ecka
arr. 05:15
dep. 05:15
18 km
Ecka, Kastel
arr. 05:16
dep. 05:16
18.5 km
Ecka, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
19 km
Zrenjanin, Farma
arr. 05:19
dep. 05:19
20 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 05:23
dep. 05:23
24 km
Zrenjanin, BEK
arr. 05:25
dep. 05:25
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 05:27
26 km
05:57 06:32 (00:35)
3
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 3
dep. 05:57
Perlez, Centar - crkva
arr. 05:59
dep. 05:59
1 km
Perlez, 2
arr. 06:01
dep. 06:01
2 km
Perlez, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 06:09
dep. 06:09
9 km
arr. 06:13
dep. 06:13
12 km
arr. 06:15
dep. 06:15
14 km
Ecka, 4
arr. 06:16
dep. 06:16
15 km
Ecka, 3
arr. 06:18
dep. 06:18
16 km
Ecka, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
17 km
Ecka
arr. 06:20
dep. 06:20
18 km
Ecka, Kastel
arr. 06:21
dep. 06:21
18.5 km
Ecka, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
19 km
Zrenjanin, Farma
arr. 06:24
dep. 06:24
20 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Zrenjanin, BEK
arr. 06:30
dep. 06:30
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:32
26 km
06:55 07:35 (00:40)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Pijaca
dep. 06:55
arr. 07:13
dep. 07:13
10 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:35
22 km
06:57 07:32 (00:35)
3
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 3
dep. 06:57
Perlez, Centar - crkva
arr. 06:59
dep. 06:59
1 km
Perlez, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
2 km
Perlez, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 07:09
dep. 07:09
9 km
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Ecka, 4
arr. 07:16
dep. 07:16
15 km
Ecka, 3
arr. 07:18
dep. 07:18
16 km
Ecka, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
17 km
Ecka
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Ecka, Kastel
arr. 07:21
dep. 07:21
18.5 km
Ecka, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
19 km
Zrenjanin, Farma
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 07:28
dep. 07:28
24 km
Zrenjanin, BEK
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:32
26 km
06:59 07:32 (00:33)
3
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 3
dep. 06:59
Perlez, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
2 km
Perlez, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 07:09
dep. 07:09
9 km
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Ecka, 4
arr. 07:16
dep. 07:16
15 km
Ecka, 3
arr. 07:18
dep. 07:18
16 km
Ecka, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
17 km
Ecka
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Ecka, Kastel
arr. 07:21
dep. 07:21
18.5 km
Ecka, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
19 km
Zrenjanin, Farma
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 07:28
dep. 07:28
24 km
Zrenjanin, BEK
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:32
26 km
08:59 09:22 (00:23)
Centar - crkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Centar - crkva
dep. 08:59
Perlez, Kanal DTD
arr. 09:04
dep. 09:04
5 km
arr. 09:11
dep. 09:11
12 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:15
dep. 09:15
15 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:22
24 km
10:02 10:30 (00:28)
Centar - crkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Centar - crkva
dep. 10:02
arr. 10:17
dep. 10:17
0 km
Ecka, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
0 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
200 km
11:35 12:15 (00:40)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Pijaca
dep. 11:35
arr. 11:47
dep. 11:47
12 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:51
dep. 11:51
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
23 km
arr. 12:10
dep. 12:10
26 km
arr. 12:15
27 km
12:55 13:35 (00:40)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Pijaca
dep. 12:55
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:35
22 km
12:57 13:32 (00:35)
3
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 3
dep. 12:57
Perlez, Centar - crkva
arr. 12:59
dep. 12:59
1 km
Perlez, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
2 km
Perlez, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 13:09
dep. 13:09
9 km
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Ecka, 4
arr. 13:16
dep. 13:16
15 km
Ecka, 3
arr. 13:18
dep. 13:18
16 km
Ecka, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
17 km
Ecka
arr. 13:20
dep. 13:20
18 km
Ecka, Kastel
arr. 13:21
dep. 13:21
18.5 km
Ecka, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
19 km
Zrenjanin, Farma
arr. 13:24
dep. 13:24
20 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 13:28
dep. 13:28
24 km
Zrenjanin, BEK
arr. 13:30
dep. 13:30
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:32
26 km
12:59 13:32 (00:33)
3
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 3
dep. 12:59
Perlez, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
2 km
Perlez, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 13:09
dep. 13:09
9 km
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Ecka, 4
arr. 13:16
dep. 13:16
15 km
Ecka, 3
arr. 13:18
dep. 13:18
16 km
Ecka, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
17 km
Ecka
arr. 13:20
dep. 13:20
18 km
Ecka, Kastel
arr. 13:21
dep. 13:21
18.5 km
Ecka, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
19 km
Zrenjanin, Farma
arr. 13:24
dep. 13:24
20 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 13:28
dep. 13:28
24 km
Zrenjanin, BEK
arr. 13:30
dep. 13:30
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:32
26 km
13:47 14:10 (00:23)
Centar - crkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Centar - crkva
dep. 13:47
Perlez, Kanal DTD
arr. 13:53
dep. 13:53
3.3 km
arr. 13:59
dep. 13:59
9.4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:03
dep. 14:03
13 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:10
19.8 km
14:30 14:50 (00:20)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Pijaca
dep. 14:30
arr. 14:42
dep. 14:42
12 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
24 km
15:27 16:05 (00:38)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Pijaca
dep. 15:27
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:33
dep. 15:33
6.7 km
arr. 15:39
dep. 15:39
12.8 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:43
dep. 15:43
16.3 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
23.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
24.6 km
16:28 16:52 (00:24)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Pijaca
dep. 16:28
arr. 16:40
dep. 16:40
12 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:52
24 km
17:13 17:40 (00:27)
Centar - crkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Centar - crkva
dep. 17:13
arr. 17:25
dep. 17:25
12 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:30
dep. 17:30
17 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:40
24 km
18:59 19:22 (00:23)
Centar - crkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Centar - crkva
dep. 18:59
Perlez, Kanal DTD
arr. 19:04
dep. 19:04
5 km
arr. 19:11
dep. 19:11
12 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 19:15
dep. 19:15
15 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:22
24 km
18:59 19:32 (00:33)
3
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 3
dep. 18:59
Perlez, 2
arr. 19:01
dep. 19:01
2 km
Perlez, 1
arr. 19:03
dep. 19:03
4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 19:09
dep. 19:09
9 km
arr. 19:13
dep. 19:13
12 km
arr. 19:15
dep. 19:15
14 km
Ecka, 4
arr. 19:16
dep. 19:16
15 km
Ecka, 3
arr. 19:18
dep. 19:18
16 km
Ecka, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
17 km
Ecka
arr. 19:20
dep. 19:20
18 km
Ecka, Kastel
arr. 19:21
dep. 19:21
18.5 km
Ecka, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
19 km
Zrenjanin, Farma
arr. 19:24
dep. 19:24
20 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 19:28
dep. 19:28
24 km
Zrenjanin, BEK
arr. 19:30
dep. 19:30
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:32
26 km
19:28 19:52 (00:24)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Pijaca
dep. 19:28
arr. 19:40
dep. 19:40
12 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:52
24 km
20:12 20:40 (00:28)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Pijaca
dep. 20:12
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:18
dep. 20:18
6.7 km
arr. 20:24
dep. 20:24
12.8 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 20:28
dep. 20:28
16.3 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
23.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
24.6 km
21:24 21:57 (00:33)
3
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 3
dep. 21:24
Perlez, 2
arr. 21:26
dep. 21:26
2 km
Perlez, 1
arr. 21:28
dep. 21:28
4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 21:34
dep. 21:34
9 km
arr. 21:38
dep. 21:38
12 km
arr. 21:40
dep. 21:40
14 km
Ecka, 4
arr. 21:41
dep. 21:41
15 km
Ecka, 3
arr. 21:43
dep. 21:43
16 km
Ecka, 2
arr. 21:44
dep. 21:44
17 km
Ecka
arr. 21:45
dep. 21:45
18 km
Ecka, Kastel
arr. 21:46
dep. 21:46
18.5 km
Ecka, 1
arr. 21:47
dep. 21:47
19 km
Zrenjanin, Farma
arr. 21:49
dep. 21:49
20 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 21:53
dep. 21:53
24 km
Zrenjanin, BEK
arr. 21:55
dep. 21:55
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:57
26 km

Naselja Perlez i Zrenjanin su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Perlez je u 04:54 h, dok je poslednji polazak u 21:24 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.