Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Perlez - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 22.11.2018.
05:38 06:42 (01:04)
Kanal DTD
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Kanal DTD
dep. 05:38
Perlez
arr. 05:43
dep. 05:43
5 km
Centa
arr. 05:56
dep. 05:56
17 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:42
60 km
06:57 08:03 (01:06)
Kanal DTD
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Kanal DTD
dep. 06:57
Perlez, Pijaca
arr. 07:00
dep. 07:00
3.3 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:10
dep. 07:10
16.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:47
dep. 07:47
50.5 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:51
dep. 07:51
53.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:03
56.9 km
07:54 08:52 (00:58)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Pijaca
dep. 07:54
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
12 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
55 km
09:12 10:17 (01:05)
Kanal DTD
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Kanal DTD
dep. 09:12
Perlez
arr. 09:15
dep. 09:15
3.3 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 09:25
dep. 09:25
16.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:01
dep. 10:01
50.5 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 10:05
dep. 10:05
53.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:17
56.9 km
10:18 11:22 (01:04)
Kanal DTD
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Kanal DTD
dep. 10:18
Perlez
arr. 10:23
dep. 10:23
5 km
Centa
arr. 10:36
dep. 10:36
17 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:11
dep. 11:11
53 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 11:13
dep. 11:13
54 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:22
60 km
11:28 13:00 (01:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez
dep. 11:28
Centa
arr. 11:38
dep. 11:38
12 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:46
dep. 11:46
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
32 km
Borca, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
40 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:13
dep. 12:13
45 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
55 km
12:54 13:52 (00:58)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Pijaca
dep. 12:54
Centa, Nusuceva 9
arr. 13:06
dep. 13:06
12 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:52
55 km
16:05 17:10 (01:05)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Pijaca
dep. 16:05
Centa, Zrenjaninski put
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
32 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:50
dep. 16:50
45 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 16:54
dep. 16:54
50 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 16:56
dep. 16:56
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:10
55 km
16:47 17:52 (01:05)
Kanal DTD
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Kanal DTD
dep. 16:47
Perlez
arr. 16:50
dep. 16:50
3.3 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 17:00
dep. 17:00
16.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:36
dep. 17:36
50.5 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:40
dep. 17:40
53.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:52
56.9 km
17:19 18:17 (00:58)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Pijaca
dep. 17:19
Centa, Nusuceva 9
arr. 17:31
dep. 17:31
12 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:17
55 km
20:18 21:22 (01:04)
Kanal DTD
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Kanal DTD
dep. 20:18
Perlez
arr. 20:23
dep. 20:23
5 km
Centa
arr. 20:36
dep. 20:36
17 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 21:11
dep. 21:11
53 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 21:13
dep. 21:13
54 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:22
60 km

Naselja Perlez i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Perlez je u 05:38 h, dok je poslednji polazak u 20:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.