Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Perlez - Belgrade (Beograd) timetable

friday, 14.08.2020.
05:38 06:42 (01:04)
Kanal DTDBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Kanal DTD
dep. 05:38
Perlez, Centar - crkva
arr. 05:43
dep. 05:43
5 km
arr. 05:56
dep. 05:56
17 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:42
60 km
06:57 08:03 (01:06)
Kanal DTDBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Kanal DTD
dep. 06:57
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 07:00
dep. 07:00
3.3 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 07:10
dep. 07:10
16.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:47
dep. 07:47
50.5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:51
dep. 07:51
53.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:03
56.9 km
07:54 08:52 (00:58)
2 - PijacaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 2 - Pijaca
dep. 07:54
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
12 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:52
55 km
09:12 10:17 (01:05)
Kanal DTDBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Kanal DTD
dep. 09:12
Perlez, Centar - crkva
arr. 09:15
dep. 09:15
3.3 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 09:25
dep. 09:25
16.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:01
dep. 10:01
50.5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 10:05
dep. 10:05
53.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:17
56.9 km
11:28 12:30 (01:02)
Centar - crkvaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perlez, Centar - crkva
dep. 11:28
arr. 11:38
dep. 11:38
12 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:46
dep. 11:46
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
32 km
Borca, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
40 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:13
dep. 12:13
45 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:30
55 km
12:54 13:52 (00:58)
2 - PijacaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 2 - Pijaca
dep. 12:54
Centa, Nusuceva 9
arr. 13:06
dep. 13:06
85 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:52
128 km
16:05 17:10 (01:05)
2 - PijacaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 2 - Pijaca
dep. 16:05
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 16:35
dep. 16:35
32 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:50
dep. 16:50
45 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:54
dep. 16:54
50 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 16:56
dep. 16:56
52 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:10
55 km
17:19 18:17 (00:58)
2 - PijacaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Perlez, 2 - Pijaca
dep. 17:19
Centa, Nusuceva 9
arr. 17:31
dep. 17:31
12 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:17
55 km

Naselja Perlez i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Perlez je u 05:38 h, dok je poslednji polazak u 17:19 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Perlez - Belgrade (Beograd) iznosi od 3,96 EUR do 4,36 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.