Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Pejkovac - Nis timetable

friday, 10.07.2020.
11:54 12:40 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 11:54
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 12:00
dep. 12:00
3 km
Drzanovac
arr. 12:02
dep. 12:02
4 km
Mekis
arr. 12:05
dep. 12:05
6 km
Orljane, Majdan
arr. 12:08
dep. 12:08
8 km
Orljane, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 12:14
dep. 12:14
12 km
Malosiste, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
13 km
Malosiste, Anče
arr. 12:18
dep. 12:18
14 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
16 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
20 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
21 km
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Nis, Biljur
arr. 12:37
dep. 12:37
23 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
25 km
13:25 14:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 13:25
Pejkovac, Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
1.5 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 13:31
dep. 13:31
2.9 km
Drzanovac
arr. 13:33
dep. 13:33
4.2 km
Mekis
arr. 13:37
dep. 13:37
6.2 km
Orljane
arr. 13:41
dep. 13:41
8.5 km
Orljane, Majdan
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:45
dep. 13:45
10.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:47
dep. 13:47
12 km
Malosiste, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
12.8 km
Malosiste, Anče
arr. 13:49
dep. 13:49
13.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
15.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
15.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:58
dep. 13:58
19.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
21.5 km
arr. 14:03
dep. 14:03
22.5 km
Nis, Biljur
arr. 14:05
dep. 14:05
23.3 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
24.8 km
Pejkovac - Nis timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
15:45 16:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 15:45
Pejkovac, Ulaz
arr. 15:48
dep. 15:48
1.5 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 15:51
dep. 15:51
2.9 km
Drzanovac
arr. 15:53
dep. 15:53
4.2 km
Mekis
arr. 15:57
dep. 15:57
6.2 km
Orljane
arr. 16:01
dep. 16:01
8.5 km
Orljane, Majdan
arr. 16:03
dep. 16:03
9.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:05
dep. 16:05
10.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:07
dep. 16:07
12 km
Malosiste, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
12.8 km
Malosiste, Anče
arr. 16:09
dep. 16:09
13.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
15.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:18
dep. 16:18
19.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
21.5 km
arr. 16:23
dep. 16:23
22.5 km
Nis, Biljur
arr. 16:25
dep. 16:25
23.3 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
24.8 km
Pejkovac - Nis timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
11:54 12:40 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 11:54
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 12:00
dep. 12:00
3 km
Drzanovac
arr. 12:02
dep. 12:02
4 km
Mekis
arr. 12:05
dep. 12:05
6 km
Orljane, Majdan
arr. 12:08
dep. 12:08
8 km
Orljane, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 12:14
dep. 12:14
12 km
Malosiste, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
13 km
Malosiste, Anče
arr. 12:18
dep. 12:18
14 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
16 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
20 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
21 km
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Nis, Biljur
arr. 12:37
dep. 12:37
23 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
25 km
13:25 14:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 13:25
Pejkovac, Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
1.5 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 13:31
dep. 13:31
2.9 km
Drzanovac
arr. 13:33
dep. 13:33
4.2 km
Mekis
arr. 13:37
dep. 13:37
6.2 km
Orljane
arr. 13:41
dep. 13:41
8.5 km
Orljane, Majdan
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:45
dep. 13:45
10.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:47
dep. 13:47
12 km
Malosiste, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
12.8 km
Malosiste, Anče
arr. 13:49
dep. 13:49
13.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
15.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
15.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:58
dep. 13:58
19.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
21.5 km
arr. 14:03
dep. 14:03
22.5 km
Nis, Biljur
arr. 14:05
dep. 14:05
23.3 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
24.8 km
Pejkovac - Nis timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
11:54 12:40 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 11:54
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 12:00
dep. 12:00
3 km
Drzanovac
arr. 12:02
dep. 12:02
4 km
Mekis
arr. 12:05
dep. 12:05
6 km
Orljane, Majdan
arr. 12:08
dep. 12:08
8 km
Orljane, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 12:14
dep. 12:14
12 km
Malosiste, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
13 km
Malosiste, Anče
arr. 12:18
dep. 12:18
14 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
16 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
20 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
21 km
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Nis, Biljur
arr. 12:37
dep. 12:37
23 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
25 km
13:25 14:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 13:25
Pejkovac, Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
1.5 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 13:31
dep. 13:31
2.9 km
Drzanovac
arr. 13:33
dep. 13:33
4.2 km
Mekis
arr. 13:37
dep. 13:37
6.2 km
Orljane
arr. 13:41
dep. 13:41
8.5 km
Orljane, Majdan
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:45
dep. 13:45
10.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:47
dep. 13:47
12 km
Malosiste, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
12.8 km
Malosiste, Anče
arr. 13:49
dep. 13:49
13.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
15.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
15.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:58
dep. 13:58
19.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
21.5 km
arr. 14:03
dep. 14:03
22.5 km
Nis, Biljur
arr. 14:05
dep. 14:05
23.3 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
24.8 km

Naselja Pejkovac i Nis su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pejkovac je u 11:54 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.