Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pejkovac - Nis timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:12 06:00 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 05:12
Pejkovac, Ulaz
arr. 05:16
dep. 05:16
2.2 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 05:18
dep. 05:18
3.6 km
Drzanovac
arr. 05:20
dep. 05:20
4.9 km
Mekis
arr. 05:24
dep. 05:24
6.9 km
Orljane
arr. 05:28
dep. 05:28
9.2 km
Orljane, Majdan
arr. 05:30
dep. 05:30
10.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 05:32
dep. 05:32
11.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 05:34
dep. 05:34
12.7 km
Malosiste, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
13.5 km
Malosiste, Anče
arr. 05:37
dep. 05:37
14.2 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
15.9 km
Belotinac, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
16.6 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 05:46
dep. 05:46
20.5 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
22.2 km
arr. 05:51
dep. 05:51
23.2 km
arr. 05:54
dep. 05:54
24 km
Nis, Bus station
arr. 06:00
25.5 km
05:38 06:30 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 05:38
Pejkovac, Ulaz
arr. 05:41
dep. 05:41
1.5 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 05:43
dep. 05:43
2.9 km
Drzanovac
arr. 05:45
dep. 05:45
4.2 km
Mekis
arr. 05:49
dep. 05:49
6.2 km
Orljane
arr. 05:53
dep. 05:53
8.5 km
Orljane, Majdan
arr. 05:55
dep. 05:55
9.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 05:57
dep. 05:57
10.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Malosiste, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
12.8 km
Capljinac
arr. 06:05
dep. 06:05
14.3 km
Belotinac
arr. 06:09
dep. 06:09
16 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 06:12
dep. 06:12
17.5 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
21.7 km
arr. 06:21
dep. 06:21
22.7 km
arr. 06:24
dep. 06:24
23.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:30
25 km
06:05 06:55 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 06:05
Pejkovac, Ulaz
arr. 06:08
dep. 06:08
1.5 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 06:11
dep. 06:11
2.9 km
Drzanovac
arr. 06:13
dep. 06:13
4.2 km
Mekis
arr. 06:17
dep. 06:17
6.2 km
Orljane
arr. 06:21
dep. 06:21
8.5 km
Orljane, Majdan
arr. 06:23
dep. 06:23
9.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:25
dep. 06:25
10.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:27
dep. 06:27
12 km
Malosiste, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
12.8 km
Capljinac
arr. 06:32
dep. 06:32
14.3 km
Belotinac
arr. 06:36
dep. 06:36
16 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 06:39
dep. 06:39
17.5 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
21.7 km
arr. 06:48
dep. 06:48
22.7 km
Nis, Biljur
arr. 06:50
dep. 06:50
23.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
25 km
07:30 08:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 07:30
Pejkovac, Ulaz
arr. 07:33
dep. 07:33
1.5 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 07:36
dep. 07:36
2.9 km
Drzanovac
arr. 07:38
dep. 07:38
4.2 km
Mekis
arr. 07:42
dep. 07:42
6.2 km
Orljane
arr. 07:46
dep. 07:46
8.5 km
Orljane, Majdan
arr. 07:48
dep. 07:48
9.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 07:50
dep. 07:50
10.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Malosiste, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
12.8 km
Malosiste, Anče
arr. 07:54
dep. 07:54
13.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
15.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
15.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 08:03
dep. 08:03
19.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
21.5 km
arr. 08:08
dep. 08:08
22.5 km
Nis, Biljur
arr. 08:10
dep. 08:10
23.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:15
24.8 km
09:35 10:20 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 09:35
Pejkovac, Ulaz
arr. 09:38
dep. 09:38
1.5 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 09:41
dep. 09:41
2.9 km
Drzanovac
arr. 09:43
dep. 09:43
4.2 km
Mekis
arr. 09:47
dep. 09:47
6.2 km
Orljane
arr. 09:51
dep. 09:51
8.5 km
Orljane, Majdan
arr. 09:53
dep. 09:53
9.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 09:55
dep. 09:55
10.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 09:57
dep. 09:57
12 km
Malosiste, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
12.8 km
Malosiste, Anče
arr. 09:59
dep. 09:59
13.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 10:02
dep. 10:02
15.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
15.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 10:08
dep. 10:08
19.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
21.5 km
arr. 10:13
dep. 10:13
22.5 km
Nis, Biljur
arr. 10:15
dep. 10:15
23.3 km
Nis, Bus station
arr. 10:20
24.8 km
11:54 12:40 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 11:54
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 12:00
dep. 12:00
3 km
Drzanovac
arr. 12:02
dep. 12:02
4 km
Mekis
arr. 12:05
dep. 12:05
6 km
Orljane, Majdan
arr. 12:08
dep. 12:08
8 km
Orljane, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 12:14
dep. 12:14
12 km
Malosiste, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
13 km
Malosiste, Anče
arr. 12:18
dep. 12:18
14 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
16 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
20 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
21 km
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Nis, Biljur
arr. 12:37
dep. 12:37
23 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
25 km
13:25 14:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 13:25
Pejkovac, Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
1.5 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 13:31
dep. 13:31
2.9 km
Drzanovac
arr. 13:33
dep. 13:33
4.2 km
Mekis
arr. 13:37
dep. 13:37
6.2 km
Orljane
arr. 13:41
dep. 13:41
8.5 km
Orljane, Majdan
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:45
dep. 13:45
10.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:47
dep. 13:47
12 km
Malosiste, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
12.8 km
Malosiste, Anče
arr. 13:49
dep. 13:49
13.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
15.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
15.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:58
dep. 13:58
19.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
21.5 km
arr. 14:03
dep. 14:03
22.5 km
Nis, Biljur
arr. 14:05
dep. 14:05
23.3 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
24.8 km
14:51 15:40 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 14:51
Pejkovac, Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 14:58
dep. 14:58
4 km
Drzanovac
arr. 15:00
dep. 15:00
5 km
Mekis
arr. 15:04
dep. 15:04
7 km
Orljane
arr. 15:08
dep. 15:08
9 km
Orljane, Majdan
arr. 15:10
dep. 15:10
10 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:12
dep. 15:12
11 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:14
dep. 15:14
13 km
Malosiste, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
14 km
Malosiste, Anče
arr. 15:18
dep. 15:18
15 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
16 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
17 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:28
dep. 15:28
21 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
arr. 15:35
dep. 15:35
23 km
Nis, Biljur
arr. 15:37
dep. 15:37
24 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
26 km
15:50 16:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 15:50
Pejkovac, Ulaz
arr. 15:53
dep. 15:53
1.5 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 15:56
dep. 15:56
2.9 km
Drzanovac
arr. 15:58
dep. 15:58
4.2 km
Mekis
arr. 16:02
dep. 16:02
6.2 km
Orljane
arr. 16:06
dep. 16:06
8.5 km
Orljane, Majdan
arr. 16:08
dep. 16:08
9.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:10
dep. 16:10
10.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:12
dep. 16:12
12 km
Malosiste, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
12.8 km
Malosiste, Anče
arr. 16:14
dep. 16:14
13.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
15.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
15.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 16:23
dep. 16:23
19.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
21.5 km
arr. 16:28
dep. 16:28
22.5 km
Nis, Biljur
arr. 16:30
dep. 16:30
23.3 km
Nis, Bus station
arr. 16:35
24.8 km
18:05 18:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 18:05
Pejkovac, Ulaz
arr. 18:08
dep. 18:08
1.5 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 18:11
dep. 18:11
2.9 km
Drzanovac
arr. 18:13
dep. 18:13
4.2 km
Mekis
arr. 18:17
dep. 18:17
6.2 km
Orljane
arr. 18:21
dep. 18:21
8.5 km
Orljane, Majdan
arr. 18:23
dep. 18:23
9.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 18:25
dep. 18:25
10.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 18:27
dep. 18:27
12 km
Malosiste, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
12.8 km
Malosiste, Anče
arr. 18:29
dep. 18:29
13.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
15.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
15.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 18:38
dep. 18:38
19.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
21.5 km
arr. 18:43
dep. 18:43
22.5 km
Nis, Biljur
arr. 18:45
dep. 18:45
23.3 km
Nis, Bus station
arr. 18:50
24.8 km
20:00 20:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 20:00
Pejkovac, Ulaz
arr. 20:03
dep. 20:03
1.5 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 20:06
dep. 20:06
2.9 km
Drzanovac
arr. 20:08
dep. 20:08
4.2 km
Mekis
arr. 20:12
dep. 20:12
6.2 km
Orljane
arr. 20:16
dep. 20:16
8.5 km
Orljane, Majdan
arr. 20:18
dep. 20:18
9.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 20:20
dep. 20:20
10.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 20:22
dep. 20:22
12 km
Malosiste, Center
arr. 20:23
dep. 20:23
12.8 km
Malosiste, Anče
arr. 20:24
dep. 20:24
13.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 20:27
dep. 20:27
15.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
15.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 20:33
dep. 20:33
19.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
21.5 km
arr. 20:38
dep. 20:38
22.5 km
Nis, Biljur
arr. 20:40
dep. 20:40
23.3 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
24.8 km
21:50 22:40 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pejkovac
dep. 21:50
Pejkovac, Ulaz
arr. 21:53
dep. 21:53
1.5 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 21:55
dep. 21:55
2.9 km
Drzanovac
arr. 21:57
dep. 21:57
4.2 km
Mekis
arr. 22:01
dep. 22:01
6.2 km
Orljane
arr. 22:05
dep. 22:05
8.5 km
Orljane, Majdan
arr. 22:07
dep. 22:07
9.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 22:09
dep. 22:09
10.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 22:11
dep. 22:11
12 km
Malosiste, Center
arr. 22:13
dep. 22:13
12.8 km
Capljinac
arr. 22:16
dep. 22:16
14.3 km
Belotinac
arr. 22:20
dep. 22:20
16 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 22:23
dep. 22:23
17.5 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 22:30
dep. 22:30
21.7 km
arr. 22:32
dep. 22:32
22.7 km
Nis, Biljur
arr. 22:34
dep. 22:34
23.5 km
Nis, Bus station
arr. 22:40
25 km

Naselja Pejkovac i Nis su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pejkovac je u 05:12 h, dok je poslednji polazak u 21:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.