Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pecinci - Zemun (Beograd) timetable

monday, 24.02.2020.
04:43 05:59 (01:16)
ŠećeranaBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Šećerana
dep. 04:43
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 04:48
dep. 04:48
4 km
Prhovo, Prhovacka br. 1
arr. 04:49
dep. 04:49
5 km
Prhovo, Raskrsnica prema Sremskim Mihaljevcima
arr. 04:53
dep. 04:53
8.5 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 60
arr. 04:57
dep. 04:57
12.2 km
Sremski Mihaljevci
arr. 04:58
dep. 04:58
12.8 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 04:59
dep. 04:59
13.6 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 05:02
dep. 05:02
17 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 05:03
dep. 05:03
17.8 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 05:04
dep. 05:04
18.7 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 05:08
dep. 05:08
22.7 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 05:10
dep. 05:10
24.2 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 05:11
dep. 05:11
25 km
Dec, I
arr. 05:12
dep. 05:12
25.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 05:13
dep. 05:13
26.2 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 05:14
dep. 05:14
27.1 km
Simanovci, Vikend Naselje
arr. 05:16
dep. 05:16
29.1 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 05:17
dep. 05:17
29.9 km
Simanovci, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
31.7 km
Simanovci, Deč R
arr. 05:21
dep. 05:21
32.2 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 05:23
dep. 05:23
33.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 05:48
dep. 05:48
55.3 km
arr. 05:53
dep. 05:53
59.4 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 05:59
61.4 km
05:15 06:05 (00:50)
Slobodana Bajica 8Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 05:15
Prhovo, Sremska 58
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 05:25
dep. 05:25
10 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 05:30
dep. 05:30
15 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 06:05
50 km
05:45 06:35 (00:50)
Slobodana Bajica 8Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 05:45
Prhovo, Sremska 58
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 06:35
50 km
06:20 07:30 (01:10)
Slobodana Bajica 8Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 06:20
Prhovo, Sremska 58
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 07:30
50 km
06:44 08:00 (01:16)
Brace Vidakovic 6Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Brace Vidakovic 6
dep. 06:44
Pecinci, Prhovacka br. 1
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Prhovo, Raskrsnica prema Sremskim Mihaljevcima
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 60
arr. 06:54
dep. 06:54
8 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 06:55
dep. 06:55
9 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 06:57
dep. 06:57
10 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 07:02
dep. 07:02
13.4 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 07:03
dep. 07:03
14 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 07:11
dep. 07:11
19.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 07:13
dep. 07:13
20.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 07:15
dep. 07:15
21.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 07:16
dep. 07:16
22 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 07:17
dep. 07:17
23 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 07:19
dep. 07:19
24 km
Simanovci, Prhovacka br. 152
arr. 07:21
dep. 07:21
25.5 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 07:23
dep. 07:23
27 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 07:25
dep. 07:25
28 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 07:26
dep. 07:26
29 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 07:28
dep. 07:28
30 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 07:43
dep. 07:43
46 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 07:50
dep. 07:50
51 km
arr. 07:55
dep. 07:55
55 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 08:00
57 km
12:00 12:50 (00:50)
Slobodana Bajica 8Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 12:00
Prhovo, Sremska 58
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 12:10
dep. 12:10
10 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 12:15
dep. 12:15
15 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 12:50
50 km
13:00 13:50 (00:50)
Slobodana Bajica 8Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 13:00
Prhovo, Sremska 58
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 13:50
50 km
17:12 19:00 (01:48)
ŠećeranaBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Šećerana
dep. 17:12
Pecinci, AS
arr. 17:07
dep. 17:07
-3 km
Subotiste, Kamenova 17
arr. 17:17
dep. 17:17
3 km
Subotiste, Partizanska br. 98
arr. 17:20
dep. 17:20
5.5 km
Donji Tovarnik, Mila Kojica bb
arr. 17:26
dep. 17:26
9.5 km
Ogar, Skolska 1
arr. 17:29
dep. 17:29
11.5 km
Ogar, Sumska br. 102
arr. 17:36
dep. 17:36
17.5 km
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 17:38
dep. 17:38
19.5 km
Obrez kod Pecinaca, Hotel
arr. 17:40
dep. 17:40
21 km
Asanja, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
33 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 17:49
dep. 17:49
27.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 17:51
dep. 17:51
28.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica br. 57
arr. 17:53
dep. 17:53
29.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 17:55
dep. 17:55
30.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 17:57
dep. 17:57
31.5 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 18:03
dep. 18:03
35.5 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 18:05
dep. 18:05
36.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 18:06
dep. 18:06
37.5 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 18:11
dep. 18:11
43 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 18:13
dep. 18:13
44.3 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 18:15
dep. 18:15
44.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 18:16
dep. 18:16
45.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 18:17
dep. 18:17
46.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 18:19
dep. 18:19
47.5 km
Simanovci, Prhovacka br. 152
arr. 18:21
dep. 18:21
49 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 18:23
dep. 18:23
50.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 18:25
dep. 18:25
51.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 18:26
dep. 18:26
52.5 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 18:28
dep. 18:28
53.5 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 18:43
dep. 18:43
69.5 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 18:50
dep. 18:50
74.5 km
arr. 18:55
dep. 18:55
78.5 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 19:00
80.5 km
18:30 19:40 (01:10)
Slobodana Bajica 8Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 18:30
Prhovo, Sremska 58
arr. 18:40
dep. 18:40
5 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 18:50
dep. 18:50
10 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 19:00
dep. 19:00
15 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 19:40
50 km
20:00 20:50 (00:50)
Slobodana Bajica 8Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 20:00
Prhovo, Sremska 58
arr. 20:05
dep. 20:05
5 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 20:10
dep. 20:10
10 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 20:15
dep. 20:15
15 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 20:50
50 km

Naselja Pecinci i Zemun (Beograd) su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pecinci je u 04:43 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.