Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Pecinci - Stara Pazova timetable

tuesday, 07.07.2020.
06:50 07:16 (00:26)
9Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, 9
dep. 06:50
Popinci, 4
arr. 06:56
dep. 06:56
5 km
Golubinci, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:16
21 km
12:30 12:56 (00:26)
9Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, 9
dep. 12:30
Popinci, 4
arr. 12:36
dep. 12:36
5 km
Golubinci, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
13 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:56
21 km
13:30 14:20 (00:50)
Slobodana Bajica 8Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 13:30
Prhovo, Sremska 73
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Simanovci, Dom kulture
arr. 13:50
dep. 13:50
13 km
Krnjesevci, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
18 km
Vojka, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
23 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:20
28 km
14:00 14:26 (00:26)
9Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, 9
dep. 14:00
Popinci, 4
arr. 14:06
dep. 14:06
5 km
Golubinci, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
13 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:26
21 km
16:00 16:26 (00:26)
9Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, 9
dep. 16:00
Popinci, 4
arr. 16:06
dep. 16:06
5 km
Golubinci, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
13 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:26
21 km
19:20 19:46 (00:26)
9Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, 9
dep. 19:20
Popinci, 4
arr. 19:26
dep. 19:26
5 km
Golubinci, Center
arr. 19:36
dep. 19:36
13 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:46
21 km
20:15 20:41 (00:26)
9Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, 9
dep. 20:15
Popinci, 4
arr. 20:21
dep. 20:21
5 km
Golubinci, Center
arr. 20:31
dep. 20:31
13 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:41
21 km

Naselja Pecinci i Stara Pazova su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pecinci je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.