Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pecenjevce - Nis timetable

thursday, 18.07.2019.
05:20 06:08 (00:48)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 05:20
Lipovica kod Leskovca
arr. 05:26
dep. 05:26
4.5 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
7.7 km
Pukovac, II
arr. 05:34
dep. 05:34
10.5 km
Pukovac, I
arr. 05:35
dep. 05:35
11.5 km
Kocane
arr. 05:37
dep. 05:37
13.1 km
Kocane, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
14 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 05:41
dep. 05:41
16 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 05:43
dep. 05:43
18 km
Malosiste, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
20.9 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 05:48
dep. 05:48
23.2 km
Belotinac, A.
arr. 05:49
dep. 05:49
24.1 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 05:52
dep. 05:52
27.3 km
arr. 05:57
dep. 05:57
31.8 km
arr. 06:02
dep. 06:02
35.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:08
37.3 km
05:23 06:13 (00:50)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 05:23
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
6 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:35
9 km
Pukovac, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:39
12 km
Kocane, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:43
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
16 km
Malosiste, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:51
22 km
Capljinac, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:54
23 km
Belotinac, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:58
25 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
29 km
arr. 06:13
36 km
05:54 06:40 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 05:54
Lipovica kod Leskovca
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:02
dep. 06:02
8 km
Pukovac
arr. 06:05
dep. 06:05
10 km
Kocane
arr. 06:09
dep. 06:09
12 km
Kocane, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
13 km
Doljevac, P.
arr. 06:13
dep. 06:13
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 06:15
dep. 06:15
16 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 06:16
dep. 06:16
17 km
Malosiste, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
20 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 06:26
dep. 06:26
23 km
Belotinac, A.
arr. 06:29
dep. 06:29
25 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 06:32
dep. 06:32
27 km
arr. 06:38
dep. 06:38
30 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
32 km
06:19 07:18 (00:59)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 06:19
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Pukovac
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Kocane
arr. 06:39
dep. 06:39
9 km
arr. 07:15
dep. 07:15
31 km
Nis, Cele kula
arr. 07:16
dep. 07:16
32 km
Nis, Bus station
arr. 07:18
33 km
06:41 07:37 (00:56)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 06:41
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:47
6 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:51
9 km
Pukovac, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Kocane, Railway station
arr. 06:59
dep. 06:59
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:02
dep. 07:07
16 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
22 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:14
dep. 07:14
23 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:22
25 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:28
29 km
arr. 07:37
36 km
07:09 07:55 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 07:09
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:14
dep. 07:14
5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:17
8 km
Pukovac
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Kocane
arr. 07:24
dep. 07:24
12 km
Kocane, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Doljevac, P.
arr. 07:28
dep. 07:28
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 07:31
dep. 07:31
17 km
Malosiste, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
20 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 07:41
dep. 07:41
23 km
Belotinac, A.
arr. 07:44
dep. 07:44
25 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 07:47
dep. 07:47
27 km
arr. 07:53
dep. 07:53
30 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
32 km
07:47 08:40 (00:53)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 07:47
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:53
dep. 07:53
5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
7 km
arr. 08:36
dep. 08:36
33 km
arr. 08:38
dep. 08:38
35 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
36 km
08:29 09:18 (00:49)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 08:29
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
6 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
9 km
Pukovac, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:44
12 km
Kocane, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
16 km
Malosiste, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
22 km
Capljinac, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
23 km
Belotinac, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:03
25 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
29 km
arr. 09:18
36 km
08:54 09:40 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 08:54
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
8 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
10 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
12 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
13 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
16 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
17 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
21 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
23 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
25 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
27 km
arr. 09:36
dep. 09:36
29 km
arr. 09:38
dep. 09:38
30 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
32 km
10:28 11:15 (00:47)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 10:28
Lipovica kod Leskovca
arr. 10:31
dep. 10:31
3.5 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
6.5 km
Pukovac
arr. 10:40
dep. 10:40
8.5 km
Kocane
arr. 10:45
dep. 10:45
10.5 km
Malosiste, Anče
arr. 10:58
dep. 10:58
19 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 11:00
dep. 11:00
21.5 km
Belotinac, A.
arr. 11:05
dep. 11:05
23.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 11:07
dep. 11:07
25.5 km
Nis, K. Dom
arr. 11:09
dep. 11:09
27.5 km
Nis, Pumpa
arr. 11:11
dep. 11:11
28.5 km
arr. 11:13
dep. 11:13
29.5 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
30.5 km
11:29 12:18 (00:49)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 11:29
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 11:35
dep. 11:35
6 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 11:39
dep. 11:40
9 km
Pukovac, Railway station
arr. 11:44
dep. 11:44
12 km
Kocane, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:48
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
16 km
Malosiste, Railway station
arr. 11:56
dep. 11:56
22 km
Capljinac, Railway station
arr. 11:59
dep. 11:59
23 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:03
25 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
29 km
arr. 12:18
36 km
11:38 12:25 (00:47)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 11:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:41
dep. 11:41
3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:54
dep. 11:54
10 km
Doljevac, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
14 km
Malosiste, Anče
arr. 12:08
dep. 12:08
21 km
Belotinac, A.
arr. 12:15
dep. 12:15
27 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 12:17
dep. 12:17
29 km
Nis, K. Dom
arr. 12:19
dep. 12:19
31 km
Nis, Pumpa
arr. 12:21
dep. 12:21
33 km
arr. 12:23
dep. 12:23
35 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
37 km
11:54 12:40 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 11:54
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:59
dep. 11:59
5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:02
dep. 12:02
8 km
Pukovac
arr. 12:05
dep. 12:05
10 km
Kocane
arr. 12:09
dep. 12:09
12 km
Kocane, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
13 km
Doljevac, P.
arr. 12:13
dep. 12:13
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 12:15
dep. 12:15
16 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 12:16
dep. 12:16
17 km
Malosiste, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 12:26
dep. 12:26
23 km
Belotinac, A.
arr. 12:29
dep. 12:29
25 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 12:32
dep. 12:32
27 km
arr. 12:38
dep. 12:38
30 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
32 km
12:24 13:15 (00:51)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 12:24
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:34
dep. 12:34
8 km
Pukovac
arr. 12:38
dep. 12:38
10 km
Kocane
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Kocane, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
14 km
Orljane, Majdan
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Malosiste, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
20 km
Malosiste, Anče
arr. 12:56
dep. 12:56
20.7 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
22.4 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
23.1 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:03
dep. 13:03
27 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
28.7 km
arr. 13:08
dep. 13:08
29.7 km
Nis, Biljur
arr. 13:10
dep. 13:10
30.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
32 km
12:33 13:20 (00:47)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 12:33
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:42
dep. 12:42
8 km
Pukovac
arr. 12:45
dep. 12:45
11 km
Kocane
arr. 12:50
dep. 12:50
13 km
Doljevac, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
14 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 12:58
dep. 12:58
17 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Malosiste, Anče
arr. 13:03
dep. 13:03
21 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:06
dep. 13:06
23.5 km
Belotinac, A.
arr. 13:10
dep. 13:10
26 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:12
dep. 13:12
28 km
Nis, K. Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
30 km
Nis, Pumpa
arr. 13:16
dep. 13:16
31 km
arr. 13:18
dep. 13:18
32 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
33 km
12:54 13:40 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 12:54
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:02
8 km
Pukovac
arr. 13:05
dep. 13:05
10 km
Kocane
arr. 13:09
dep. 13:09
12 km
Kocane, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
13 km
Doljevac, P.
arr. 13:13
dep. 13:13
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:15
dep. 13:15
16 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:16
dep. 13:16
17 km
Malosiste, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
20 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:26
dep. 13:26
23 km
Belotinac, A.
arr. 13:29
dep. 13:29
25 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:32
dep. 13:32
27 km
arr. 13:38
dep. 13:38
30 km
Nis, Bus station
arr. 13:40
32 km
13:54 14:40 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 13:54
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:59
dep. 13:59
5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:02
8 km
Pukovac
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Kocane
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Kocane, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
13 km
Doljevac, P.
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 14:15
dep. 14:15
16 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 14:16
dep. 14:16
17 km
Malosiste, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
20 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 14:26
dep. 14:26
23 km
Belotinac, A.
arr. 14:29
dep. 14:29
25 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 14:32
dep. 14:32
27 km
arr. 14:38
dep. 14:38
30 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
32 km
14:54 15:40 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 14:54
Lipovica kod Leskovca
arr. 14:59
dep. 14:59
5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Pukovac
arr. 15:05
dep. 15:05
10 km
Kocane
arr. 15:09
dep. 15:09
12 km
Kocane, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
13 km
Doljevac, P.
arr. 15:13
dep. 15:13
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 15:15
dep. 15:15
16 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 15:16
dep. 15:16
17 km
Malosiste, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
20 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:26
dep. 15:26
23 km
Belotinac, A.
arr. 15:29
dep. 15:29
25 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 15:32
dep. 15:32
27 km
arr. 15:38
dep. 15:38
30 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
32 km
15:12 16:05 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 15:12
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:18
6 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:23
9 km
Pukovac, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:27
12 km
Kocane, Railway station
arr. 15:31
dep. 15:31
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:35
16 km
Malosiste, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:39
22 km
Capljinac, Railway station
arr. 15:42
dep. 15:42
23 km
Belotinac, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:46
25 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:56
29 km
arr. 16:05
36 km
15:23 16:10 (00:47)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 15:23
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:26
dep. 15:26
3.5 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
6.5 km
Pukovac
arr. 15:35
dep. 15:35
8.5 km
Kocane
arr. 15:40
dep. 15:40
10.5 km
Malosiste, Anče
arr. 15:53
dep. 15:53
19 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:55
dep. 15:55
21.5 km
Belotinac, A.
arr. 16:00
dep. 16:00
23.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:02
dep. 16:02
25.5 km
Nis, K. Dom
arr. 16:04
dep. 16:04
27.5 km
Nis, Pumpa
arr. 16:06
dep. 16:06
28.5 km
arr. 16:08
dep. 16:08
29.5 km
Nis, Bus station
arr. 16:10
30.5 km
15:39 16:25 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 15:39
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:44
dep. 15:44
5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Pukovac
arr. 15:50
dep. 15:50
10 km
Kocane
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Kocane, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
13 km
Doljevac, P.
arr. 15:58
dep. 15:58
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:00
dep. 16:00
16 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:01
dep. 16:01
17 km
Malosiste, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
20 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 16:11
dep. 16:11
23 km
Belotinac, A.
arr. 16:14
dep. 16:14
25 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:17
dep. 16:17
27 km
arr. 16:23
dep. 16:23
30 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
32 km
16:54 17:40 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 16:54
Lipovica kod Leskovca
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:02
8 km
Pukovac
arr. 17:05
dep. 17:05
10 km
Kocane
arr. 17:09
dep. 17:09
12 km
Kocane, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
13 km
Doljevac, P.
arr. 17:13
dep. 17:13
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 17:15
dep. 17:15
16 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 17:16
dep. 17:16
17 km
Malosiste, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
20 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 17:26
dep. 17:26
23 km
Belotinac, A.
arr. 17:29
dep. 17:29
25 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 17:32
dep. 17:32
27 km
arr. 17:38
dep. 17:38
30 km
Nis, Bus station
arr. 17:40
32 km
17:49 18:38 (00:49)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 17:49
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:55
6 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
9 km
Pukovac, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:04
12 km
Kocane, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
16 km
Malosiste, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
22 km
Capljinac, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:19
23 km
Belotinac, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
25 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
29 km
arr. 18:38
36 km
18:38 19:25 (00:47)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 18:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 18:41
dep. 18:41
3.5 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
6.5 km
Pukovac
arr. 18:50
dep. 18:50
8.5 km
Kocane
arr. 18:55
dep. 18:55
10.5 km
Malosiste, Anče
arr. 19:08
dep. 19:08
19 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 19:10
dep. 19:10
21.5 km
Belotinac, A.
arr. 19:15
dep. 19:15
23.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 19:17
dep. 19:17
25.5 km
Nis, K. Dom
arr. 19:19
dep. 19:19
27.5 km
Nis, Pumpa
arr. 19:21
dep. 19:21
28.5 km
arr. 19:23
dep. 19:23
29.5 km
Nis, Bus station
arr. 19:25
30.5 km
18:54 19:40 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 18:54
Lipovica kod Leskovca
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:02
dep. 19:02
8 km
Pukovac
arr. 19:05
dep. 19:05
10 km
Kocane
arr. 19:09
dep. 19:09
12 km
Kocane, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
13 km
Doljevac, P.
arr. 19:13
dep. 19:13
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 19:15
dep. 19:15
16 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 19:16
dep. 19:16
17 km
Malosiste, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
20 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 19:26
dep. 19:26
23 km
Belotinac, A.
arr. 19:29
dep. 19:29
25 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 19:32
dep. 19:32
27 km
arr. 19:38
dep. 19:38
30 km
Nis, Bus station
arr. 19:40
32 km
20:28 21:15 (00:47)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 20:28
Lipovica kod Vlasotinca
arr. 20:31
dep. 20:31
4 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:38
dep. 20:38
7 km
Pukovac
arr. 20:40
dep. 20:40
10 km
Kocane
arr. 20:45
dep. 20:45
13 km
Doljevac, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
14 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 20:53
dep. 20:53
18 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 20:55
dep. 20:55
19 km
Malosiste, Anče
arr. 20:58
dep. 20:58
21 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 21:01
dep. 21:01
23 km
Belotinac, A.
arr. 21:05
dep. 21:05
28 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 21:07
dep. 21:07
29 km
Nis, K. Dom
arr. 21:09
dep. 21:09
31 km
Nis, Pumpa
arr. 21:11
dep. 21:11
33 km
arr. 21:13
dep. 21:13
35 km
Nis, Bus station
arr. 21:15
36 km
20:44 21:30 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 20:44
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:49
dep. 20:49
5 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:52
dep. 20:52
8 km
Pukovac
arr. 20:55
dep. 20:55
10 km
Kocane
arr. 20:59
dep. 20:59
12 km
Kocane, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
13 km
Doljevac, P.
arr. 21:03
dep. 21:03
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 21:05
dep. 21:05
16 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 21:06
dep. 21:06
17 km
Malosiste, Center
arr. 21:11
dep. 21:11
20 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 21:16
dep. 21:16
23 km
Belotinac, A.
arr. 21:19
dep. 21:19
25 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 21:22
dep. 21:22
27 km
arr. 21:28
dep. 21:28
30 km
Nis, Bus station
arr. 21:30
32 km
21:59 22:48 (00:49)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 21:59
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 22:05
dep. 22:05
6 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 22:09
dep. 22:10
9 km
Pukovac, Railway station
arr. 22:14
dep. 22:14
12 km
Kocane, Railway station
arr. 22:18
dep. 22:18
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
16 km
Malosiste, Railway station
arr. 22:26
dep. 22:26
22 km
Capljinac, Railway station
arr. 22:29
dep. 22:29
23 km
Belotinac, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:33
25 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 22:38
dep. 22:39
29 km
arr. 22:48
36 km

Naselja Pecenjevce i Nis su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pecenjevce je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 21:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.