Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pecenjevce - Leskovac timetable

tuesday, 19.02.2019.
04:40 04:53 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 04:40
Zivkovo, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:44
3 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:47
4 km
Leskovac, Railway station
arr. 04:53
13 km
05:01 05:30 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 05:01
Pecenjevce, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Zivkovo
arr. 05:08
dep. 05:08
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Zaluznje
arr. 05:12
dep. 05:12
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:15
dep. 05:15
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 05:22
dep. 05:22
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:26
dep. 05:26
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:30
19 km
05:01 05:30 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 05:01
Pecenjevce, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Zivkovo
arr. 05:08
dep. 05:08
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Zaluznje
arr. 05:12
dep. 05:12
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:15
dep. 05:15
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:26
dep. 05:26
17 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:30
19 km
05:01 05:30 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 05:01
Pecenjevce, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Zivkovo
arr. 05:08
dep. 05:08
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Zaluznje
arr. 05:12
dep. 05:12
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:15
dep. 05:15
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:26
dep. 05:26
17 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:30
19 km
05:01 05:30 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 05:01
Pecenjevce, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Zivkovo
arr. 05:08
dep. 05:08
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Zaluznje
arr. 05:12
dep. 05:12
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:15
dep. 05:15
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 05:22
dep. 05:22
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:26
dep. 05:26
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:30
19 km
05:15 05:35 (00:20)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 05:15
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:17
dep. 05:17
1 km
Zivkovo
arr. 05:18
dep. 05:18
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:19
dep. 05:19
4 km
Zaluznje
arr. 05:21
dep. 05:21
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:24
dep. 05:24
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:26
dep. 05:26
12 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:32
dep. 05:32
14 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:35
16 km
05:15 05:35 (00:20)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 05:15
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:17
dep. 05:17
1 km
Zivkovo
arr. 05:18
dep. 05:18
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:19
dep. 05:19
4 km
Zaluznje
arr. 05:21
dep. 05:21
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:24
dep. 05:24
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:26
dep. 05:26
12 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:32
dep. 05:32
14 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:35
16 km
05:56 06:25 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 05:56
Pecenjevce, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Zivkovo
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Zaluznje
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:10
dep. 06:10
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:13
dep. 06:13
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:17
dep. 06:17
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:21
dep. 06:21
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:25
19 km
05:56 06:25 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 05:56
Pecenjevce, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Zivkovo
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Zaluznje
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:10
dep. 06:10
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:13
dep. 06:13
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:17
dep. 06:17
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:21
dep. 06:21
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:25
19 km
06:25 06:45 (00:20)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 06:25
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:27
dep. 06:27
1 km
Zivkovo
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:29
dep. 06:29
4 km
Zaluznje
arr. 06:31
dep. 06:31
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:36
dep. 06:36
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:39
dep. 06:39
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:45
16 km
06:25 06:45 (00:20)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 06:25
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:27
dep. 06:27
1 km
Zivkovo
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:29
dep. 06:29
4 km
Zaluznje
arr. 06:31
dep. 06:31
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:36
dep. 06:36
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:39
dep. 06:39
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:45
16 km
06:43 07:10 (00:27)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 06:43
Pecenjevce, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Pecenjevce
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Zivkovo
arr. 06:53
dep. 06:53
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:57
dep. 06:57
7 km
Zaluznje
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:03
dep. 07:03
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 07:06
dep. 07:06
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:08
dep. 07:08
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:10
19 km
06:43 07:10 (00:27)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 06:43
Pecenjevce, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Pecenjevce
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Zivkovo
arr. 06:53
dep. 06:53
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:57
dep. 06:57
7 km
Zaluznje
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:03
dep. 07:03
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 07:06
dep. 07:06
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:08
dep. 07:08
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:10
19 km
07:01 07:30 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 07:01
Pecenjevce, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Zivkovo
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Zaluznje
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 07:18
dep. 07:18
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 07:22
dep. 07:22
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:26
dep. 07:26
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
19 km
07:01 07:30 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 07:01
Pecenjevce, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Zivkovo
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Zaluznje
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 07:18
dep. 07:18
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 07:22
dep. 07:22
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:26
dep. 07:26
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
19 km
07:02 07:25 (00:23)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 07:02
Zivkovo
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Zaluznje
arr. 07:11
dep. 07:11
6 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:22
dep. 07:22
10 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:23
dep. 07:23
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:25
13 km
07:16 07:40 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 07:16
Zivkovo, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Zaluznje
arr. 07:27
dep. 07:27
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:31
dep. 07:31
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:36
dep. 07:36
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:40
19 km
07:29 07:42 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 07:29
Zivkovo, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Leskovac, Railway station
arr. 07:42
13 km
07:33 08:10 (00:37)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 07:33
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:34
dep. 07:34
1 km
Zivkovo
arr. 07:39
dep. 07:39
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:45
dep. 07:45
4 km
Zaluznje
arr. 07:50
dep. 07:50
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:53
dep. 07:53
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 07:56
dep. 07:56
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 07:58
dep. 07:58
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:04
dep. 08:04
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:10
16 km
07:33 08:10 (00:37)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 07:33
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:34
dep. 07:34
1 km
Zivkovo
arr. 07:39
dep. 07:39
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:45
dep. 07:45
4 km
Zaluznje
arr. 07:50
dep. 07:50
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:53
dep. 07:53
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 07:56
dep. 07:56
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 07:58
dep. 07:58
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:04
dep. 08:04
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:10
16 km
07:51 08:20 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 07:51
Pecenjevce, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Zivkovo
arr. 07:58
dep. 07:58
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Zaluznje
arr. 08:02
dep. 08:02
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:05
dep. 08:05
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 08:08
dep. 08:08
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 08:12
dep. 08:12
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:16
dep. 08:16
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:20
19 km
07:51 08:20 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 07:51
Pecenjevce, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Zivkovo
arr. 07:58
dep. 07:58
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Zaluznje
arr. 08:02
dep. 08:02
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:05
dep. 08:05
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 08:08
dep. 08:08
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 08:12
dep. 08:12
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:16
dep. 08:16
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:20
19 km
07:55 08:08 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 07:55
Zivkovo, Railway station
arr. 07:59
dep. 07:59
3 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:02
4 km
Leskovac, Railway station
arr. 08:08
13 km
08:23 08:40 (00:17)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 08:23
Zivkovo
arr. 08:26
dep. 08:26
3 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:28
dep. 08:28
5 km
Zaluznje
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:37
dep. 08:37
11 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:38
dep. 08:38
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:40
14 km
08:46 09:10 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 08:46
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:55
dep. 08:55
9 km
Zaluznje
arr. 08:57
dep. 08:57
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:01
dep. 09:01
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:06
dep. 09:06
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:10
19 km
09:32 09:55 (00:23)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 09:32
Zivkovo
arr. 09:37
dep. 09:37
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:38
dep. 09:38
7 km
Zaluznje
arr. 09:41
dep. 09:41
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:52
dep. 09:52
11 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:53
dep. 09:53
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:55
14 km
10:28 11:00 (00:32)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 10:28
Zivkovo, Cifluk
arr. 10:31
dep. 10:31
1 km
Zivkovo
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:40
dep. 10:40
4 km
Zaluznje
arr. 10:45
dep. 10:45
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 10:48
dep. 10:48
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 10:51
dep. 10:51
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 10:53
dep. 10:53
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:55
dep. 10:55
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
16 km
10:28 11:00 (00:32)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 10:28
Zivkovo, Cifluk
arr. 10:31
dep. 10:31
1 km
Zivkovo
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:40
dep. 10:40
4 km
Zaluznje
arr. 10:45
dep. 10:45
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 10:48
dep. 10:48
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 10:51
dep. 10:51
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 10:53
dep. 10:53
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:55
dep. 10:55
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
16 km
10:40 10:53 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 10:40
Zivkovo, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:44
3 km
Leskovac, Railway station
arr. 10:53
13 km
10:41 11:10 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 10:41
Pecenjevce, 1
arr. 10:43
dep. 10:43
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 10:45
dep. 10:45
4 km
Zivkovo
arr. 10:48
dep. 10:48
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:50
dep. 10:50
7 km
Zaluznje
arr. 10:52
dep. 10:52
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 10:55
dep. 10:55
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 10:58
dep. 10:58
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 11:02
dep. 11:02
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 11:06
dep. 11:06
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:10
19 km
10:41 11:10 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 10:41
Pecenjevce, 1
arr. 10:43
dep. 10:43
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 10:45
dep. 10:45
4 km
Zivkovo
arr. 10:48
dep. 10:48
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:50
dep. 10:50
7 km
Zaluznje
arr. 10:52
dep. 10:52
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 10:55
dep. 10:55
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 10:58
dep. 10:58
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 11:02
dep. 11:02
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 11:06
dep. 11:06
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:10
19 km
10:46 11:10 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 10:46
Zivkovo, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:55
dep. 10:55
9 km
Zaluznje
arr. 10:57
dep. 10:57
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:01
dep. 11:01
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:06
dep. 11:06
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:10
19 km
11:32 11:55 (00:23)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 11:32
Zivkovo
arr. 11:37
dep. 11:37
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:38
dep. 11:38
7 km
Zaluznje
arr. 11:41
dep. 11:41
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:52
dep. 11:52
11 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:53
dep. 11:53
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:55
14 km
11:46 12:10 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 11:46
Zivkovo, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:55
dep. 11:55
9 km
Zaluznje
arr. 11:57
dep. 11:57
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:01
dep. 12:01
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:06
dep. 12:06
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:10
19 km
12:02 12:25 (00:23)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 12:02
Zivkovo
arr. 12:07
dep. 12:07
6.5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:08
dep. 12:08
7.5 km
Zaluznje
arr. 12:11
dep. 12:11
10.5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:22
dep. 12:22
13.5 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:23
dep. 12:23
14.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:25
16.5 km
12:18 12:50 (00:32)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 12:18
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:20
dep. 12:20
1 km
Zivkovo
arr. 12:22
dep. 12:22
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Zaluznje
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:35
dep. 12:35
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:50
16 km
12:18 12:50 (00:32)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 12:18
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:20
dep. 12:20
1 km
Zivkovo
arr. 12:22
dep. 12:22
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Zaluznje
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:35
dep. 12:35
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:50
16 km
12:18 12:50 (00:32)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 12:18
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:20
dep. 12:20
1 km
Zivkovo
arr. 12:22
dep. 12:22
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Zaluznje
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:35
dep. 12:35
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:41
dep. 12:41
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:50
16 km
12:18 12:50 (00:32)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 12:18
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:20
dep. 12:20
1 km
Zivkovo
arr. 12:22
dep. 12:22
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Zaluznje
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:35
dep. 12:35
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:41
dep. 12:41
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:50
16 km
12:21 12:50 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 12:21
Pecenjevce, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Zivkovo
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Zaluznje
arr. 12:32
dep. 12:32
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:38
dep. 12:38
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:46
dep. 12:46
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:50
19 km
12:21 12:50 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 12:21
Pecenjevce, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Zivkovo
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Zaluznje
arr. 12:32
dep. 12:32
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:38
dep. 12:38
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:46
dep. 12:46
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:50
19 km
12:46 13:10 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 12:46
Zivkovo, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:55
dep. 12:55
9 km
Zaluznje
arr. 12:57
dep. 12:57
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:01
dep. 13:01
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:06
dep. 13:06
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:10
19 km
12:51 13:20 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 12:51
Pecenjevce, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:55
dep. 12:55
4 km
Zivkovo
arr. 12:58
dep. 12:58
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Zaluznje
arr. 13:02
dep. 13:02
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:08
dep. 13:08
15 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 13:16
dep. 13:16
17 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:20
19 km
12:51 13:20 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 12:51
Pecenjevce, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:55
dep. 12:55
4 km
Zivkovo
arr. 12:58
dep. 12:58
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Zaluznje
arr. 13:02
dep. 13:02
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:08
dep. 13:08
15 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 13:16
dep. 13:16
17 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:20
19 km
13:32 13:55 (00:23)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 13:32
Zivkovo
arr. 13:37
dep. 13:37
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:38
dep. 13:38
4 km
Zaluznje
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:53
dep. 13:53
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:55
14 km
13:46 14:10 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 13:46
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:55
dep. 13:55
9 km
Zaluznje
arr. 13:57
dep. 13:57
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:01
dep. 14:01
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:06
dep. 14:06
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:10
19 km
13:51 14:25 (00:34)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 3
dep. 13:51
Pecenjevce, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:58
dep. 13:58
6 km
Zivkovo
arr. 14:00
dep. 14:00
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:02
dep. 14:02
9 km
Zaluznje
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:08
dep. 14:08
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:12
dep. 14:12
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 14:16
dep. 14:16
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:20
dep. 14:20
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:25
21 km
13:51 14:25 (00:34)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 3
dep. 13:51
Pecenjevce, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:58
dep. 13:58
6 km
Zivkovo
arr. 14:00
dep. 14:00
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:02
dep. 14:02
9 km
Zaluznje
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:08
dep. 14:08
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:12
dep. 14:12
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 14:16
dep. 14:16
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:20
dep. 14:20
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:25
21 km
14:39 15:10 (00:31)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 3
dep. 14:39
Pecenjevce, 2
arr. 14:41
dep. 14:41
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 14:43
dep. 14:43
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Zivkovo
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:50
dep. 14:50
9 km
Zaluznje
arr. 14:52
dep. 14:52
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:58
dep. 14:58
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:02
dep. 15:02
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
21 km
14:39 15:10 (00:31)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 3
dep. 14:39
Pecenjevce, 2
arr. 14:41
dep. 14:41
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 14:43
dep. 14:43
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Zivkovo
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:50
dep. 14:50
9 km
Zaluznje
arr. 14:52
dep. 14:52
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:58
dep. 14:58
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:02
dep. 15:02
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
21 km
14:46 15:10 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 14:46
Zivkovo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:55
dep. 14:55
9 km
Zaluznje
arr. 14:57
dep. 14:57
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:01
dep. 15:01
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:06
dep. 15:06
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
19 km
14:53 15:15 (00:22)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 14:53
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:55
dep. 14:55
1 km
Zivkovo
arr. 14:57
dep. 14:57
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:59
dep. 14:59
4 km
Zaluznje
arr. 15:01
dep. 15:01
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:06
dep. 15:06
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:09
dep. 15:09
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:11
dep. 15:11
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:14
dep. 15:14
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:15
16 km
14:53 15:15 (00:22)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 14:53
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:55
dep. 14:55
1 km
Zivkovo
arr. 14:57
dep. 14:57
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:59
dep. 14:59
4 km
Zaluznje
arr. 15:01
dep. 15:01
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:06
dep. 15:06
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:09
dep. 15:09
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:11
dep. 15:11
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:14
dep. 15:14
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:15
16 km
15:17 15:40 (00:23)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 15:17
Zivkovo
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:23
dep. 15:23
7 km
Zaluznje
arr. 15:26
dep. 15:26
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:28
dep. 15:28
8.9 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:32
dep. 15:32
11.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:40
14 km
15:18 15:40 (00:22)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 15:18
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Zivkovo
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Zaluznje
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:34
dep. 15:34
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:37
dep. 15:37
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:40
16 km
15:18 15:40 (00:22)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 15:18
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Zivkovo
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Zaluznje
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:34
dep. 15:34
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:37
dep. 15:37
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:40
16 km
15:50 16:20 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 3
dep. 15:50
Pecenjevce, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Zivkovo
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:01
dep. 16:01
9 km
Zaluznje
arr. 16:03
dep. 16:03
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:06
dep. 16:06
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 16:09
dep. 16:09
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 16:13
dep. 16:13
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:17
dep. 16:17
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:20
21 km
15:50 16:20 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 3
dep. 15:50
Pecenjevce, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Zivkovo
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:01
dep. 16:01
9 km
Zaluznje
arr. 16:03
dep. 16:03
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:06
dep. 16:06
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 16:09
dep. 16:09
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 16:13
dep. 16:13
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:17
dep. 16:17
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:20
21 km
16:01 16:25 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 16:01
Zivkovo, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Zaluznje
arr. 16:12
dep. 16:12
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:16
dep. 16:16
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:21
dep. 16:21
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:25
19 km
16:18 16:40 (00:22)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 16:18
Zivkovo, Cifluk
arr. 16:21
dep. 16:21
1 km
Zivkovo
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:25
dep. 16:25
4 km
Zaluznje
arr. 16:27
dep. 16:27
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:30
dep. 16:30
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 16:32
dep. 16:32
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 16:34
dep. 16:34
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:37
dep. 16:37
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:40
16 km
16:18 16:40 (00:22)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 16:18
Zivkovo, Cifluk
arr. 16:21
dep. 16:21
1 km
Zivkovo
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:25
dep. 16:25
4 km
Zaluznje
arr. 16:27
dep. 16:27
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:30
dep. 16:30
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 16:32
dep. 16:32
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 16:34
dep. 16:34
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:37
dep. 16:37
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:40
16 km
16:46 17:10 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 16:46
Zivkovo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:55
dep. 16:55
9 km
Zaluznje
arr. 16:57
dep. 16:57
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:01
dep. 17:01
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:06
dep. 17:06
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:10
19 km
16:50 17:20 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 3
dep. 16:50
Pecenjevce, 2
arr. 16:52
dep. 16:52
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 16:56
dep. 16:56
6 km
Zivkovo
arr. 16:59
dep. 16:59
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:01
dep. 17:01
9 km
Zaluznje
arr. 17:03
dep. 17:03
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:06
dep. 17:06
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 17:09
dep. 17:09
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 17:17
dep. 17:17
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:20
21 km
16:50 17:20 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 3
dep. 16:50
Pecenjevce, 2
arr. 16:52
dep. 16:52
2 km
Pecenjevce, 1
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 16:56
dep. 16:56
6 km
Zivkovo
arr. 16:59
dep. 16:59
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:01
dep. 17:01
9 km
Zaluznje
arr. 17:03
dep. 17:03
10 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:06
dep. 17:06
15 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 17:09
dep. 17:09
17 km
Leskovac, Suva reka
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 17:17
dep. 17:17
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:20
21 km
16:59 17:12 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 16:59
Zivkovo, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Leskovac, Railway station
arr. 17:12
13 km
17:21 17:40 (00:19)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 17:21
Zivkovo
arr. 17:25
dep. 17:25
3 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:28
dep. 17:28
5 km
Zaluznje
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:37
dep. 17:37
11 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:38
dep. 17:38
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:40
14 km
17:46 18:10 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 17:46
Zivkovo, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:55
dep. 17:55
9 km
Zaluznje
arr. 17:57
dep. 17:57
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:01
dep. 18:01
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:06
dep. 18:06
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:10
19 km
17:51 18:20 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 17:51
Pecenjevce, 1
arr. 17:53
dep. 17:53
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Zivkovo
arr. 17:58
dep. 17:58
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Zaluznje
arr. 18:02
dep. 18:02
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:05
dep. 18:05
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 18:08
dep. 18:08
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:13
dep. 18:13
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:16
dep. 18:16
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:20
19 km
17:51 18:20 (00:29)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 17:51
Pecenjevce, 1
arr. 17:53
dep. 17:53
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Zivkovo
arr. 17:58
dep. 17:58
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Zaluznje
arr. 18:02
dep. 18:02
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:05
dep. 18:05
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 18:08
dep. 18:08
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:13
dep. 18:13
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:16
dep. 18:16
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:20
19 km
17:58 18:20 (00:22)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 17:58
Zivkovo, Cifluk
arr. 18:01
dep. 18:01
1 km
Zivkovo
arr. 18:03
dep. 18:03
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
4 km
Zaluznje
arr. 18:07
dep. 18:07
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:10
dep. 18:10
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 18:12
dep. 18:12
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:14
dep. 18:14
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:17
dep. 18:17
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:20
16 km
17:58 18:20 (00:22)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 17:58
Zivkovo, Cifluk
arr. 18:01
dep. 18:01
1 km
Zivkovo
arr. 18:03
dep. 18:03
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
4 km
Zaluznje
arr. 18:07
dep. 18:07
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:10
dep. 18:10
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 18:12
dep. 18:12
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:14
dep. 18:14
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:17
dep. 18:17
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:20
16 km
18:32 18:55 (00:23)
The timetable is valid until: 14.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 18:32
Zivkovo
arr. 18:37
dep. 18:37
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:38
dep. 18:38
4 km
Zaluznje
arr. 18:41
dep. 18:41
6 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:52
dep. 18:52
11 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:53
dep. 18:53
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:55
14 km
18:46 19:10 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 18:46
Zivkovo, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:55
dep. 18:55
9 km
Zaluznje
arr. 18:57
dep. 18:57
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:01
dep. 19:01
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:06
dep. 19:06
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:10
19 km
19:46 20:10 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 19:46
Zivkovo, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:55
dep. 19:55
9 km
Zaluznje
arr. 19:57
dep. 19:57
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:01
dep. 20:01
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:06
dep. 20:06
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:10
19 km
19:50 20:03 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 19:50
Zivkovo, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:57
4 km
Leskovac, Railway station
arr. 20:03
13 km
20:12 20:40 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 20:12
Pecenjevce, 1
arr. 20:14
dep. 20:14
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:16
dep. 20:16
4 km
Zivkovo
arr. 20:18
dep. 20:18
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:20
dep. 20:20
7 km
Zaluznje
arr. 20:22
dep. 20:22
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:25
dep. 20:25
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 20:28
dep. 20:28
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 20:33
dep. 20:33
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:36
dep. 20:36
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:40
19 km
20:12 20:40 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 20:12
Pecenjevce, 1
arr. 20:14
dep. 20:14
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:16
dep. 20:16
4 km
Zivkovo
arr. 20:18
dep. 20:18
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:20
dep. 20:20
7 km
Zaluznje
arr. 20:22
dep. 20:22
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:25
dep. 20:25
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 20:28
dep. 20:28
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 20:33
dep. 20:33
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:36
dep. 20:36
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:40
19 km
20:32 20:55 (00:23)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce
dep. 20:32
Zivkovo
arr. 20:37
dep. 20:37
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:38
dep. 20:38
7 km
Zaluznje
arr. 20:41
dep. 20:41
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:52
dep. 20:52
11 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:53
dep. 20:53
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:55
14 km
20:33 21:00 (00:27)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 20:33
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:36
dep. 20:36
1 km
Zivkovo
arr. 20:38
dep. 20:38
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:40
dep. 20:40
4 km
Zaluznje
arr. 20:42
dep. 20:42
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:45
dep. 20:45
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 20:49
dep. 20:49
12 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 20:55
dep. 20:55
14 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 21:00
16 km
20:33 21:00 (00:27)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 20:33
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:36
dep. 20:36
1 km
Zivkovo
arr. 20:38
dep. 20:38
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:40
dep. 20:40
4 km
Zaluznje
arr. 20:42
dep. 20:42
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:45
dep. 20:45
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 20:49
dep. 20:49
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 20:52
dep. 20:52
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:55
dep. 20:55
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:00
16 km
20:33 21:00 (00:27)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 20:33
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:36
dep. 20:36
1 km
Zivkovo
arr. 20:38
dep. 20:38
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:40
dep. 20:40
4 km
Zaluznje
arr. 20:42
dep. 20:42
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:45
dep. 20:45
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 20:49
dep. 20:49
12 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 20:55
dep. 20:55
14 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 21:00
16 km
20:33 21:00 (00:27)
Nadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Nadvoznjak
dep. 20:33
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:36
dep. 20:36
1 km
Zivkovo
arr. 20:38
dep. 20:38
2 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:40
dep. 20:40
4 km
Zaluznje
arr. 20:42
dep. 20:42
5 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:45
dep. 20:45
10 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 20:49
dep. 20:49
12 km
Leskovac, Suva reka
arr. 20:52
dep. 20:52
13 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:55
dep. 20:55
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:00
16 km
20:46 21:10 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 20:46
Zivkovo, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:55
dep. 20:55
9 km
Zaluznje
arr. 20:57
dep. 20:57
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 21:01
dep. 21:01
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 21:06
dep. 21:06
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:10
19 km
20:51 21:04 (00:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Railway station
dep. 20:51
Zivkovo, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:55
3 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 20:58
dep. 20:58
4 km
Leskovac, Railway station
arr. 21:04
13 km
21:17 21:40 (00:23)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 21:17
Pecenjevce, 1
arr. 21:19
dep. 21:19
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 21:21
dep. 21:21
4 km
Zivkovo
arr. 21:23
dep. 21:23
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 21:25
dep. 21:25
7 km
Zaluznje
arr. 21:27
dep. 21:27
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 21:29
dep. 21:29
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 21:32
dep. 21:32
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 21:34
dep. 21:34
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 21:37
dep. 21:37
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:40
19 km
21:17 21:40 (00:23)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, 2
dep. 21:17
Pecenjevce, 1
arr. 21:19
dep. 21:19
1 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 21:21
dep. 21:21
4 km
Zivkovo
arr. 21:23
dep. 21:23
5 km
Priboj kod Leskovca
arr. 21:25
dep. 21:25
7 km
Zaluznje
arr. 21:27
dep. 21:27
8 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 21:29
dep. 21:29
13 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 21:32
dep. 21:32
15 km
Leskovac, Suva reka
arr. 21:34
dep. 21:34
16 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 21:37
dep. 21:37
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:40
19 km
22:16 22:40 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pecenjevce, Center
dep. 22:16
Zivkovo, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
4 km
Priboj kod Leskovca
arr. 22:25
dep. 22:25
9 km
Zaluznje
arr. 22:27
dep. 22:27
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 22:31
dep. 22:31
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:36
dep. 22:36
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 22:40
19 km

Naselja Pecenjevce i Leskovac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pecenjevce je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 22:16 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.