Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pear - Uzice timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:50 05:40 (00:50)
AcimoviciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pear, Acimovici
dep. 04:50
Pear, Kostici
arr. 04:51
dep. 04:51
0.6 km
Pear, Jarkovici
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Pear, Janjici
arr. 04:54
dep. 04:54
2.4 km
Stapari, Durici
arr. 04:57
dep. 04:57
4.5 km
Stapari, Ponikve
arr. 04:59
dep. 04:59
5.9 km
Stapari, Papici 2
arr. 05:02
dep. 05:02
8.3 km
Stapari, Papici
arr. 05:04
dep. 05:04
9.2 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 05:07
dep. 05:07
10.8 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 05:08
dep. 05:08
11.5 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 05:10
dep. 05:10
12.9 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 05:11
dep. 05:11
13.9 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 05:12
dep. 05:12
14.5 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 05:13
dep. 05:13
15 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
15.6 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
16.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:18
dep. 05:18
18.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:20
dep. 05:20
19.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:22
dep. 05:22
20.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:23
dep. 05:23
21.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:25
dep. 05:25
22.3 km
Uzice, Terazije
arr. 05:27
dep. 05:27
23.1 km
Uzice, Kostica
arr. 05:29
dep. 05:29
23.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:31
dep. 05:31
24.2 km
Uzice, Treska
arr. 05:32
dep. 05:32
24.9 km
Uzice, Hotel
arr. 05:35
dep. 05:35
25.2 km
arr. 05:38
dep. 05:38
25.8 km
Uzice, Bus station
arr. 05:40
26.2 km
06:05 06:55 (00:50)
AcimoviciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pear, Acimovici
dep. 06:05
Pear, Kostici
arr. 06:06
dep. 06:06
0.6 km
Pear, Jarkovici
arr. 06:07
dep. 06:07
1 km
Pear, Janjici
arr. 06:09
dep. 06:09
2.4 km
Stapari, Durici
arr. 06:12
dep. 06:12
4.5 km
Stapari, Ponikve
arr. 06:14
dep. 06:14
5.9 km
Stapari, Papici 2
arr. 06:17
dep. 06:17
8.3 km
Stapari, Papici
arr. 06:19
dep. 06:19
9.2 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 06:22
dep. 06:22
10.8 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 06:23
dep. 06:23
11.5 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 06:25
dep. 06:25
12.9 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 06:26
dep. 06:26
13.9 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 06:27
dep. 06:27
14.5 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 06:28
dep. 06:28
15 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
15.6 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
16.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:33
dep. 06:33
18.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:35
dep. 06:35
19.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:37
dep. 06:37
20.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:38
dep. 06:38
21.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:40
dep. 06:40
22.3 km
Uzice, Terazije
arr. 06:42
dep. 06:42
23.1 km
Uzice, Kostica
arr. 06:44
dep. 06:44
23.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:46
dep. 06:46
24.2 km
Uzice, Treska
arr. 06:47
dep. 06:47
24.9 km
Uzice, Hotel
arr. 06:50
dep. 06:50
25.2 km
arr. 06:53
dep. 06:53
25.8 km
Uzice, Bus station
arr. 06:55
26.2 km
12:20 13:10 (00:50)
AcimoviciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pear, Acimovici
dep. 12:20
Pear, Kostici
arr. 12:21
dep. 12:21
0.6 km
Pear, Jarkovici
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Pear, Janjici
arr. 12:24
dep. 12:24
2.4 km
Stapari, Durici
arr. 12:27
dep. 12:27
4.5 km
Stapari, Ponikve
arr. 12:29
dep. 12:29
5.9 km
Stapari, Papici 2
arr. 12:32
dep. 12:32
8.3 km
Stapari, Papici
arr. 12:34
dep. 12:34
9.2 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 12:37
dep. 12:37
10.8 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 12:38
dep. 12:38
11.5 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 12:40
dep. 12:40
12.9 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 12:41
dep. 12:41
13.9 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 12:42
dep. 12:42
14.5 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 12:43
dep. 12:43
15 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
15.6 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
16.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 12:48
dep. 12:48
18.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 12:50
dep. 12:50
19.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 12:52
dep. 12:52
20.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 12:53
dep. 12:53
21.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 12:55
dep. 12:55
22.3 km
Uzice, Terazije
arr. 12:57
dep. 12:57
23.1 km
Uzice, Kostica
arr. 12:59
dep. 12:59
23.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 13:01
dep. 13:01
24.2 km
Uzice, Treska
arr. 13:02
dep. 13:02
24.9 km
Uzice, Hotel
arr. 13:05
dep. 13:05
25.2 km
arr. 13:08
dep. 13:08
25.8 km
Uzice, Bus station
arr. 13:10
26.2 km
16:15 17:05 (00:50)
AcimoviciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pear, Acimovici
dep. 16:15
Pear, Kostici
arr. 16:16
dep. 16:16
0.6 km
Pear, Jarkovici
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Pear, Janjici
arr. 16:19
dep. 16:19
2.4 km
Stapari, Durici
arr. 16:22
dep. 16:22
4.5 km
Stapari, Ponikve
arr. 16:24
dep. 16:24
5.9 km
Stapari, Papici 2
arr. 16:27
dep. 16:27
8.3 km
Stapari, Papici
arr. 16:29
dep. 16:29
9.2 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 16:32
dep. 16:32
10.8 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 16:33
dep. 16:33
11.5 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 16:35
dep. 16:35
12.9 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 16:36
dep. 16:36
13.9 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 16:37
dep. 16:37
14.5 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 16:38
dep. 16:38
15 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
15.6 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
16.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 16:43
dep. 16:43
18.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 16:45
dep. 16:45
19.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 16:47
dep. 16:47
20.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 16:48
dep. 16:48
21.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 16:50
dep. 16:50
22.3 km
Uzice, Terazije
arr. 16:52
dep. 16:52
23.1 km
Uzice, Kostica
arr. 16:54
dep. 16:54
23.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 16:56
dep. 16:56
24.2 km
Uzice, Treska
arr. 16:57
dep. 16:57
24.9 km
Uzice, Hotel
arr. 17:00
dep. 17:00
25.2 km
arr. 17:03
dep. 17:03
25.8 km
Uzice, Bus station
arr. 17:05
26.2 km
21:10 22:00 (00:50)
AcimoviciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pear, Acimovici
dep. 21:10
Pear, Kostici
arr. 21:11
dep. 21:11
0.6 km
Pear, Jarkovici
arr. 21:12
dep. 21:12
1 km
Pear, Janjici
arr. 21:14
dep. 21:14
2.4 km
Stapari, Durici
arr. 21:17
dep. 21:17
4.5 km
Stapari, Ponikve
arr. 21:19
dep. 21:19
5.9 km
Stapari, Papici 2
arr. 21:22
dep. 21:22
8.3 km
Stapari, Papici
arr. 21:24
dep. 21:24
9.2 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 21:27
dep. 21:27
10.8 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 21:28
dep. 21:28
11.5 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 21:30
dep. 21:30
12.9 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 21:31
dep. 21:31
13.9 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 21:32
dep. 21:32
14.5 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 21:33
dep. 21:33
15 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 21:34
dep. 21:34
15.6 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
16.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 21:38
dep. 21:38
18.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 21:40
dep. 21:40
19.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 21:42
dep. 21:42
20.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 21:43
dep. 21:43
21.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 21:45
dep. 21:45
22.3 km
Uzice, Terazije
arr. 21:47
dep. 21:47
23.1 km
Uzice, Kostica
arr. 21:49
dep. 21:49
23.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 21:51
dep. 21:51
24.2 km
Uzice, Treska
arr. 21:52
dep. 21:52
24.9 km
Uzice, Hotel
arr. 21:55
dep. 21:55
25.2 km
arr. 21:58
dep. 21:58
25.8 km
Uzice, Bus station
arr. 22:00
26.2 km
Pear - Uzice timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
04:50 05:40 (00:50)
AcimoviciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pear, Acimovici
dep. 04:50
Pear, Kostici
arr. 04:51
dep. 04:51
0.6 km
Pear, Jarkovici
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Pear, Janjici
arr. 04:54
dep. 04:54
2.4 km
Stapari, Durici
arr. 04:57
dep. 04:57
4.5 km
Stapari, Ponikve
arr. 04:59
dep. 04:59
5.9 km
Stapari, Papici 2
arr. 05:02
dep. 05:02
8.3 km
Stapari, Papici
arr. 05:04
dep. 05:04
9.2 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 05:07
dep. 05:07
10.8 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 05:08
dep. 05:08
11.5 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 05:10
dep. 05:10
12.9 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 05:11
dep. 05:11
13.9 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 05:12
dep. 05:12
14.5 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 05:13
dep. 05:13
15 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
15.6 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
16.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:18
dep. 05:18
18.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:20
dep. 05:20
19.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:22
dep. 05:22
20.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:23
dep. 05:23
21.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:25
dep. 05:25
22.3 km
Uzice, Terazije
arr. 05:27
dep. 05:27
23.1 km
Uzice, Kostica
arr. 05:29
dep. 05:29
23.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:31
dep. 05:31
24.2 km
Uzice, Treska
arr. 05:32
dep. 05:32
24.9 km
Uzice, Hotel
arr. 05:35
dep. 05:35
25.2 km
arr. 05:38
dep. 05:38
25.8 km
Uzice, Bus station
arr. 05:40
26.2 km
06:05 06:55 (00:50)
AcimoviciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pear, Acimovici
dep. 06:05
Pear, Kostici
arr. 06:06
dep. 06:06
0.6 km
Pear, Jarkovici
arr. 06:07
dep. 06:07
1 km
Pear, Janjici
arr. 06:09
dep. 06:09
2.4 km
Stapari, Durici
arr. 06:12
dep. 06:12
4.5 km
Stapari, Ponikve
arr. 06:14
dep. 06:14
5.9 km
Stapari, Papici 2
arr. 06:17
dep. 06:17
8.3 km
Stapari, Papici
arr. 06:19
dep. 06:19
9.2 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 06:22
dep. 06:22
10.8 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 06:23
dep. 06:23
11.5 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 06:25
dep. 06:25
12.9 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 06:26
dep. 06:26
13.9 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 06:27
dep. 06:27
14.5 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 06:28
dep. 06:28
15 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
15.6 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
16.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:33
dep. 06:33
18.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:35
dep. 06:35
19.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:37
dep. 06:37
20.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:38
dep. 06:38
21.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:40
dep. 06:40
22.3 km
Uzice, Terazije
arr. 06:42
dep. 06:42
23.1 km
Uzice, Kostica
arr. 06:44
dep. 06:44
23.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:46
dep. 06:46
24.2 km
Uzice, Treska
arr. 06:47
dep. 06:47
24.9 km
Uzice, Hotel
arr. 06:50
dep. 06:50
25.2 km
arr. 06:53
dep. 06:53
25.8 km
Uzice, Bus station
arr. 06:55
26.2 km
12:20 13:10 (00:50)
AcimoviciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pear, Acimovici
dep. 12:20
Pear, Kostici
arr. 12:21
dep. 12:21
0.6 km
Pear, Jarkovici
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Pear, Janjici
arr. 12:24
dep. 12:24
2.4 km
Stapari, Durici
arr. 12:27
dep. 12:27
4.5 km
Stapari, Ponikve
arr. 12:29
dep. 12:29
5.9 km
Stapari, Papici 2
arr. 12:32
dep. 12:32
8.3 km
Stapari, Papici
arr. 12:34
dep. 12:34
9.2 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 12:37
dep. 12:37
10.8 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 12:38
dep. 12:38
11.5 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 12:40
dep. 12:40
12.9 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 12:41
dep. 12:41
13.9 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 12:42
dep. 12:42
14.5 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 12:43
dep. 12:43
15 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
15.6 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
16.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 12:48
dep. 12:48
18.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 12:50
dep. 12:50
19.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 12:52
dep. 12:52
20.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 12:53
dep. 12:53
21.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 12:55
dep. 12:55
22.3 km
Uzice, Terazije
arr. 12:57
dep. 12:57
23.1 km
Uzice, Kostica
arr. 12:59
dep. 12:59
23.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 13:01
dep. 13:01
24.2 km
Uzice, Treska
arr. 13:02
dep. 13:02
24.9 km
Uzice, Hotel
arr. 13:05
dep. 13:05
25.2 km
arr. 13:08
dep. 13:08
25.8 km
Uzice, Bus station
arr. 13:10
26.2 km
16:15 17:05 (00:50)
AcimoviciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pear, Acimovici
dep. 16:15
Pear, Kostici
arr. 16:16
dep. 16:16
0.6 km
Pear, Jarkovici
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Pear, Janjici
arr. 16:19
dep. 16:19
2.4 km
Stapari, Durici
arr. 16:22
dep. 16:22
4.5 km
Stapari, Ponikve
arr. 16:24
dep. 16:24
5.9 km
Stapari, Papici 2
arr. 16:27
dep. 16:27
8.3 km
Stapari, Papici
arr. 16:29
dep. 16:29
9.2 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 16:32
dep. 16:32
10.8 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 16:33
dep. 16:33
11.5 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 16:35
dep. 16:35
12.9 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 16:36
dep. 16:36
13.9 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 16:37
dep. 16:37
14.5 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 16:38
dep. 16:38
15 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
15.6 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
16.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 16:43
dep. 16:43
18.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 16:45
dep. 16:45
19.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 16:47
dep. 16:47
20.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 16:48
dep. 16:48
21.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 16:50
dep. 16:50
22.3 km
Uzice, Terazije
arr. 16:52
dep. 16:52
23.1 km
Uzice, Kostica
arr. 16:54
dep. 16:54
23.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 16:56
dep. 16:56
24.2 km
Uzice, Treska
arr. 16:57
dep. 16:57
24.9 km
Uzice, Hotel
arr. 17:00
dep. 17:00
25.2 km
arr. 17:03
dep. 17:03
25.8 km
Uzice, Bus station
arr. 17:05
26.2 km
21:10 22:00 (00:50)
AcimoviciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pear, Acimovici
dep. 21:10
Pear, Kostici
arr. 21:11
dep. 21:11
0.6 km
Pear, Jarkovici
arr. 21:12
dep. 21:12
1 km
Pear, Janjici
arr. 21:14
dep. 21:14
2.4 km
Stapari, Durici
arr. 21:17
dep. 21:17
4.5 km
Stapari, Ponikve
arr. 21:19
dep. 21:19
5.9 km
Stapari, Papici 2
arr. 21:22
dep. 21:22
8.3 km
Stapari, Papici
arr. 21:24
dep. 21:24
9.2 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 21:27
dep. 21:27
10.8 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 21:28
dep. 21:28
11.5 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 21:30
dep. 21:30
12.9 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 21:31
dep. 21:31
13.9 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 21:32
dep. 21:32
14.5 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 21:33
dep. 21:33
15 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 21:34
dep. 21:34
15.6 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
16.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 21:38
dep. 21:38
18.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 21:40
dep. 21:40
19.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 21:42
dep. 21:42
20.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 21:43
dep. 21:43
21.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 21:45
dep. 21:45
22.3 km
Uzice, Terazije
arr. 21:47
dep. 21:47
23.1 km
Uzice, Kostica
arr. 21:49
dep. 21:49
23.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 21:51
dep. 21:51
24.2 km
Uzice, Treska
arr. 21:52
dep. 21:52
24.9 km
Uzice, Hotel
arr. 21:55
dep. 21:55
25.2 km
arr. 21:58
dep. 21:58
25.8 km
Uzice, Bus station
arr. 22:00
26.2 km

Naselja Pear i Uzice su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pear je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.