Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Parcani - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 20.02.2020.
05:15 06:21 (01:06)
Brdani - okretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 05:15
Parcani, Groblje
arr. 05:16
dep. 05:16
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 05:17
dep. 05:17
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 05:18
dep. 05:18
2 km
Parcani, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
2.8 km
Parcani, Most
arr. 05:21
dep. 05:21
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:23
dep. 05:23
5.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 05:24
dep. 05:24
6.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 05:25
dep. 05:25
6.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 05:26
dep. 05:26
7.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 05:28
dep. 05:28
9.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 05:30
dep. 05:30
10.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 05:32
dep. 05:32
11.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 05:34
dep. 05:34
12.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 05:36
dep. 05:36
13.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 05:38
dep. 05:38
14.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 05:41
dep. 05:41
16.2 km
arr. 05:42
dep. 05:42
16.9 km
arr. 05:43
dep. 05:43
17.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 05:46
dep. 05:46
19.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 05:50
dep. 05:50
22.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 05:53
dep. 05:53
24.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 05:56
dep. 05:56
26.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 05:58
dep. 05:58
27.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 06:00
dep. 06:00
28.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 06:02
dep. 06:02
29.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 06:05
dep. 06:05
30.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:06
dep. 06:06
31.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:10
dep. 06:10
33 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:15
dep. 06:15
36.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:19
dep. 06:19
39.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:21
40.5 km
05:15 06:21 (01:06)
Brdani - okretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 05:15
Parcani, Groblje
arr. 05:16
dep. 05:16
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 05:17
dep. 05:17
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 05:18
dep. 05:18
2 km
Parcani, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
2.8 km
Parcani, Most
arr. 05:21
dep. 05:21
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:23
dep. 05:23
5.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 05:24
dep. 05:24
6.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 05:25
dep. 05:25
6.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 05:26
dep. 05:26
7.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 05:28
dep. 05:28
9.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 05:30
dep. 05:30
10.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 05:32
dep. 05:32
11.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 05:34
dep. 05:34
12.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 05:36
dep. 05:36
13.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 05:38
dep. 05:38
14.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 05:41
dep. 05:41
16.2 km
arr. 05:42
dep. 05:42
16.9 km
arr. 05:43
dep. 05:43
17.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 05:46
dep. 05:46
19.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 05:50
dep. 05:50
22.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 05:53
dep. 05:53
24.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 05:56
dep. 05:56
26.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 05:58
dep. 05:58
27.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 06:00
dep. 06:00
28.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 06:02
dep. 06:02
29.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 06:05
dep. 06:05
30.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:06
dep. 06:06
31.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:10
dep. 06:10
33 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:15
dep. 06:15
36.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:19
dep. 06:19
39.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:21
40.5 km
18:00 19:06 (01:06)
Brdani - okretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 18:00
Parcani, Groblje
arr. 18:01
dep. 18:01
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 18:02
dep. 18:02
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 18:03
dep. 18:03
2 km
Parcani, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
2.8 km
Parcani, Most
arr. 18:06
dep. 18:06
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
5.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 18:09
dep. 18:09
6.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 18:10
dep. 18:10
6.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 18:11
dep. 18:11
7.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 18:13
dep. 18:13
9.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 18:15
dep. 18:15
10.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 18:17
dep. 18:17
11.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 18:19
dep. 18:19
12.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 18:21
dep. 18:21
13.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 18:23
dep. 18:23
14.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 18:26
dep. 18:26
16.2 km
arr. 18:27
dep. 18:27
16.9 km
arr. 18:28
dep. 18:28
17.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 18:31
dep. 18:31
19.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 18:35
dep. 18:35
22.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 18:38
dep. 18:38
24.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 18:41
dep. 18:41
26.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 18:43
dep. 18:43
27.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 18:45
dep. 18:45
28.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 18:47
dep. 18:47
29.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 18:50
dep. 18:50
30.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 18:51
dep. 18:51
31.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 18:55
dep. 18:55
33 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 19:00
dep. 19:00
36.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:04
dep. 19:04
39.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:06
40.5 km
Parcani - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:15 06:21 (01:06)
Brdani - okretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 05:15
Parcani, Groblje
arr. 05:16
dep. 05:16
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 05:17
dep. 05:17
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 05:18
dep. 05:18
2 km
Parcani, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
2.8 km
Parcani, Most
arr. 05:21
dep. 05:21
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:23
dep. 05:23
5.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 05:24
dep. 05:24
6.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 05:25
dep. 05:25
6.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 05:26
dep. 05:26
7.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 05:28
dep. 05:28
9.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 05:30
dep. 05:30
10.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 05:32
dep. 05:32
11.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 05:34
dep. 05:34
12.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 05:36
dep. 05:36
13.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 05:38
dep. 05:38
14.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 05:41
dep. 05:41
16.2 km
arr. 05:42
dep. 05:42
16.9 km
arr. 05:43
dep. 05:43
17.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 05:46
dep. 05:46
19.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 05:50
dep. 05:50
22.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 05:53
dep. 05:53
24.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 05:56
dep. 05:56
26.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 05:58
dep. 05:58
27.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 06:00
dep. 06:00
28.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 06:02
dep. 06:02
29.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 06:05
dep. 06:05
30.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:06
dep. 06:06
31.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:10
dep. 06:10
33 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:15
dep. 06:15
36.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:19
dep. 06:19
39.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:21
40.5 km
05:15 06:21 (01:06)
Brdani - okretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 05:15
Parcani, Groblje
arr. 05:16
dep. 05:16
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 05:17
dep. 05:17
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 05:18
dep. 05:18
2 km
Parcani, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
2.8 km
Parcani, Most
arr. 05:21
dep. 05:21
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:23
dep. 05:23
5.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 05:24
dep. 05:24
6.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 05:25
dep. 05:25
6.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 05:26
dep. 05:26
7.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 05:28
dep. 05:28
9.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 05:30
dep. 05:30
10.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 05:32
dep. 05:32
11.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 05:34
dep. 05:34
12.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 05:36
dep. 05:36
13.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 05:38
dep. 05:38
14.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 05:41
dep. 05:41
16.2 km
arr. 05:42
dep. 05:42
16.9 km
arr. 05:43
dep. 05:43
17.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 05:46
dep. 05:46
19.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 05:50
dep. 05:50
22.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 05:53
dep. 05:53
24.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 05:56
dep. 05:56
26.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 05:58
dep. 05:58
27.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 06:00
dep. 06:00
28.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 06:02
dep. 06:02
29.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 06:05
dep. 06:05
30.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:06
dep. 06:06
31.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:10
dep. 06:10
33 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:15
dep. 06:15
36.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:19
dep. 06:19
39.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:21
40.5 km
18:00 19:06 (01:06)
Brdani - okretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 18:00
Parcani, Groblje
arr. 18:01
dep. 18:01
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 18:02
dep. 18:02
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 18:03
dep. 18:03
2 km
Parcani, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
2.8 km
Parcani, Most
arr. 18:06
dep. 18:06
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
5.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 18:09
dep. 18:09
6.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 18:10
dep. 18:10
6.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 18:11
dep. 18:11
7.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 18:13
dep. 18:13
9.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 18:15
dep. 18:15
10.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 18:17
dep. 18:17
11.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 18:19
dep. 18:19
12.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 18:21
dep. 18:21
13.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 18:23
dep. 18:23
14.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 18:26
dep. 18:26
16.2 km
arr. 18:27
dep. 18:27
16.9 km
arr. 18:28
dep. 18:28
17.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 18:31
dep. 18:31
19.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 18:35
dep. 18:35
22.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 18:38
dep. 18:38
24.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 18:41
dep. 18:41
26.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 18:43
dep. 18:43
27.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 18:45
dep. 18:45
28.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 18:47
dep. 18:47
29.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 18:50
dep. 18:50
30.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 18:51
dep. 18:51
31.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 18:55
dep. 18:55
33 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 19:00
dep. 19:00
36.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:04
dep. 19:04
39.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:06
40.5 km
Parcani - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
05:15 06:21 (01:06)
Brdani - okretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 05:15
Parcani, Groblje
arr. 05:16
dep. 05:16
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 05:17
dep. 05:17
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 05:18
dep. 05:18
2 km
Parcani, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
2.8 km
Parcani, Most
arr. 05:21
dep. 05:21
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:23
dep. 05:23
5.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 05:24
dep. 05:24
6.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 05:25
dep. 05:25
6.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 05:26
dep. 05:26
7.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 05:28
dep. 05:28
9.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 05:30
dep. 05:30
10.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 05:32
dep. 05:32
11.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 05:34
dep. 05:34
12.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 05:36
dep. 05:36
13.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 05:38
dep. 05:38
14.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 05:41
dep. 05:41
16.2 km
arr. 05:42
dep. 05:42
16.9 km
arr. 05:43
dep. 05:43
17.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 05:46
dep. 05:46
19.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 05:50
dep. 05:50
22.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 05:53
dep. 05:53
24.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 05:56
dep. 05:56
26.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 05:58
dep. 05:58
27.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 06:00
dep. 06:00
28.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 06:02
dep. 06:02
29.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 06:05
dep. 06:05
30.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:06
dep. 06:06
31.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:10
dep. 06:10
33 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:15
dep. 06:15
36.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:19
dep. 06:19
39.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:21
40.5 km
12:00 13:06 (01:06)
Brdani - okretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 12:00
Parcani, Groblje
arr. 12:01
dep. 12:01
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 12:02
dep. 12:02
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Parcani, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
2.8 km
Parcani, Most
arr. 12:06
dep. 12:06
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
5.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 12:09
dep. 12:09
6.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 12:10
dep. 12:10
6.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 12:11
dep. 12:11
7.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 12:13
dep. 12:13
9.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 12:15
dep. 12:15
10.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 12:17
dep. 12:17
11.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 12:19
dep. 12:19
12.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 12:21
dep. 12:21
13.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 12:23
dep. 12:23
14.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 12:26
dep. 12:26
16.2 km
arr. 12:27
dep. 12:27
16.9 km
arr. 12:28
dep. 12:28
17.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 12:31
dep. 12:31
19.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 12:35
dep. 12:35
22.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 12:38
dep. 12:38
24.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 12:41
dep. 12:41
26.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 12:43
dep. 12:43
27.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 12:45
dep. 12:45
28.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 12:47
dep. 12:47
29.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 12:50
dep. 12:50
30.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 12:51
dep. 12:51
31.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 12:55
dep. 12:55
33 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 13:00
dep. 13:00
36.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:04
dep. 13:04
39.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:06
40.5 km
18:00 19:06 (01:06)
Brdani - okretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 18:00
Parcani, Groblje
arr. 18:01
dep. 18:01
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 18:02
dep. 18:02
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 18:03
dep. 18:03
2 km
Parcani, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
2.8 km
Parcani, Most
arr. 18:06
dep. 18:06
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
5.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 18:09
dep. 18:09
6.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 18:10
dep. 18:10
6.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 18:11
dep. 18:11
7.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 18:13
dep. 18:13
9.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 18:15
dep. 18:15
10.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 18:17
dep. 18:17
11.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 18:19
dep. 18:19
12.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 18:21
dep. 18:21
13.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 18:23
dep. 18:23
14.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 18:26
dep. 18:26
16.2 km
arr. 18:27
dep. 18:27
16.9 km
arr. 18:28
dep. 18:28
17.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 18:31
dep. 18:31
19.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 18:35
dep. 18:35
22.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 18:38
dep. 18:38
24.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 18:41
dep. 18:41
26.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 18:43
dep. 18:43
27.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 18:45
dep. 18:45
28.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 18:47
dep. 18:47
29.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 18:50
dep. 18:50
30.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 18:51
dep. 18:51
31.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 18:55
dep. 18:55
33 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 19:00
dep. 19:00
36.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:04
dep. 19:04
39.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:06
40.5 km

Naselja Parcani i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 06min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Parcani je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.