Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paralovo kod Novog Pazara - Novi Pazar timetable

monday, 17.05.2021.
06:38 07:10 (00:32)
Servis EdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
dep. 06:38
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 06:40
dep. 06:40
0.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 06:41
dep. 06:41
0.7 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 06:43
dep. 06:43
1.1 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 06:44
dep. 06:44
1.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Hadzet i Ive Andrica
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 06:47
dep. 06:47
2.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Kozaracke i Hadzet
arr. 06:49
dep. 06:49
2.8 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 06:55
dep. 06:55
3.7 km
Novi Pazar, OS Rifat Burdzevic Trso
arr. 06:57
dep. 06:57
4.1 km
Novi Pazar, Svojbor
arr. 07:03
dep. 07:03
5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 07:10
5.7 km
11:53 12:25 (00:32)
Servis EdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
dep. 11:53
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 11:55
dep. 11:55
0.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 11:56
dep. 11:56
0.7 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 11:58
dep. 11:58
1.1 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 11:59
dep. 11:59
1.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Hadzet i Ive Andrica
arr. 12:01
dep. 12:01
2 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 12:02
dep. 12:02
2.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Kozaracke i Hadzet
arr. 12:04
dep. 12:04
2.8 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 12:10
dep. 12:10
3.7 km
Novi Pazar, OS Rifat Burdzevic Trso
arr. 12:12
dep. 12:12
4.1 km
Novi Pazar, Svojbor
arr. 12:18
dep. 12:18
5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 12:25
5.7 km
12:53 13:25 (00:32)
Servis EdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
dep. 12:53
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 12:55
dep. 12:55
0.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 12:56
dep. 12:56
0.7 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 12:58
dep. 12:58
1.1 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 12:59
dep. 12:59
1.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Hadzet i Ive Andrica
arr. 13:01
dep. 13:01
2 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 13:02
dep. 13:02
2.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Kozaracke i Hadzet
arr. 13:04
dep. 13:04
2.8 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 13:10
dep. 13:10
3.7 km
Novi Pazar, OS Rifat Burdzevic Trso
arr. 13:12
dep. 13:12
4.1 km
Novi Pazar, Svojbor
arr. 13:18
dep. 13:18
5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:25
5.7 km
17:53 18:25 (00:32)
Servis EdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
dep. 17:53
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 17:55
dep. 17:55
0.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 17:56
dep. 17:56
0.7 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 17:58
dep. 17:58
1.1 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 17:59
dep. 17:59
1.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Hadzet i Ive Andrica
arr. 18:01
dep. 18:01
2 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 18:02
dep. 18:02
2.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Kozaracke i Hadzet
arr. 18:04
dep. 18:04
2.8 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 18:10
dep. 18:10
3.7 km
Novi Pazar, OS Rifat Burdzevic Trso
arr. 18:12
dep. 18:12
4.1 km
Novi Pazar, Svojbor
arr. 18:18
dep. 18:18
5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:25
5.7 km
19:53 20:25 (00:32)
Servis EdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
dep. 19:53
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 19:55
dep. 19:55
0.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 19:56
dep. 19:56
0.7 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 19:58
dep. 19:58
1.1 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 19:59
dep. 19:59
1.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Hadzet i Ive Andrica
arr. 20:01
dep. 20:01
2 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 20:02
dep. 20:02
2.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Kozaracke i Hadzet
arr. 20:04
dep. 20:04
2.8 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 20:10
dep. 20:10
3.7 km
Novi Pazar, OS Rifat Burdzevic Trso
arr. 20:12
dep. 20:12
4.1 km
Novi Pazar, Svojbor
arr. 20:18
dep. 20:18
5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 20:25
5.7 km
Paralovo kod Novog Pazara - Novi Pazar timetable
Departures on: tuesday, 18.05.2021.
06:38 07:10 (00:32)
Servis EdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
dep. 06:38
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 06:40
dep. 06:40
0.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 06:41
dep. 06:41
0.7 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 06:43
dep. 06:43
1.1 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 06:44
dep. 06:44
1.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Hadzet i Ive Andrica
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 06:47
dep. 06:47
2.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Kozaracke i Hadzet
arr. 06:49
dep. 06:49
2.8 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 06:55
dep. 06:55
3.7 km
Novi Pazar, OS Rifat Burdzevic Trso
arr. 06:57
dep. 06:57
4.1 km
Novi Pazar, Svojbor
arr. 07:03
dep. 07:03
5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 07:10
5.7 km
11:53 12:25 (00:32)
Servis EdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
dep. 11:53
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 11:55
dep. 11:55
0.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 11:56
dep. 11:56
0.7 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 11:58
dep. 11:58
1.1 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 11:59
dep. 11:59
1.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Hadzet i Ive Andrica
arr. 12:01
dep. 12:01
2 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 12:02
dep. 12:02
2.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Kozaracke i Hadzet
arr. 12:04
dep. 12:04
2.8 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 12:10
dep. 12:10
3.7 km
Novi Pazar, OS Rifat Burdzevic Trso
arr. 12:12
dep. 12:12
4.1 km
Novi Pazar, Svojbor
arr. 12:18
dep. 12:18
5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 12:25
5.7 km
12:53 13:25 (00:32)
Servis EdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
dep. 12:53
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 12:55
dep. 12:55
0.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 12:56
dep. 12:56
0.7 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 12:58
dep. 12:58
1.1 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 12:59
dep. 12:59
1.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Hadzet i Ive Andrica
arr. 13:01
dep. 13:01
2 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 13:02
dep. 13:02
2.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Kozaracke i Hadzet
arr. 13:04
dep. 13:04
2.8 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 13:10
dep. 13:10
3.7 km
Novi Pazar, OS Rifat Burdzevic Trso
arr. 13:12
dep. 13:12
4.1 km
Novi Pazar, Svojbor
arr. 13:18
dep. 13:18
5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:25
5.7 km
17:53 18:25 (00:32)
Servis EdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
dep. 17:53
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 17:55
dep. 17:55
0.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 17:56
dep. 17:56
0.7 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 17:58
dep. 17:58
1.1 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 17:59
dep. 17:59
1.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Hadzet i Ive Andrica
arr. 18:01
dep. 18:01
2 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 18:02
dep. 18:02
2.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Kozaracke i Hadzet
arr. 18:04
dep. 18:04
2.8 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 18:10
dep. 18:10
3.7 km
Novi Pazar, OS Rifat Burdzevic Trso
arr. 18:12
dep. 18:12
4.1 km
Novi Pazar, Svojbor
arr. 18:18
dep. 18:18
5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:25
5.7 km
19:53 20:25 (00:32)
Servis EdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paralovo kod Novog Pazara, Servis Edo
dep. 19:53
Paralovo kod Novog Pazara, Groblje
arr. 19:55
dep. 19:55
0.3 km
Novi Pazar, Trumbarine
arr. 19:56
dep. 19:56
0.7 km
Novi Pazar, Mehova dzamija
arr. 19:58
dep. 19:58
1.1 km
Novi Pazar, Latko market
arr. 19:59
dep. 19:59
1.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Hadzet i Ive Andrica
arr. 20:01
dep. 20:01
2 km
Novi Pazar, Pcelica vrtic
arr. 20:02
dep. 20:02
2.4 km
Novi Pazar, Raskrsnica Kozaracke i Hadzet
arr. 20:04
dep. 20:04
2.8 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 20:10
dep. 20:10
3.7 km
Novi Pazar, OS Rifat Burdzevic Trso
arr. 20:12
dep. 20:12
4.1 km
Novi Pazar, Svojbor
arr. 20:18
dep. 20:18
5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 20:25
5.7 km

Naselja Paralovo kod Novog Pazara i Novi Pazar su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paralovo kod Novog Pazara je u 06:38 h, dok je poslednji polazak u 19:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.