Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Paracin - Zajecar timetable

saturday, 04.07.2020.
10:12 12:14 (02:02)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:12
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
42.3 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
52.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
59.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
70.5 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
76.6 km
arr. 11:47
dep. 11:47
78.5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
84.2 km
arr. 11:56
dep. 11:56
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
90.7 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
93.7 km
Paracin - Zajecar timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
10:12 12:14 (02:02)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:12
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
42.3 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
52.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
59.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
70.5 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
76.6 km
arr. 11:47
dep. 11:47
78.5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
84.2 km
arr. 11:56
dep. 11:56
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
90.7 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
93.7 km
Paracin - Zajecar timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
10:12 12:14 (02:02)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:12
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
42.3 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
52.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
59.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
70.5 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
76.6 km
arr. 11:47
dep. 11:47
78.5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
84.2 km
arr. 11:56
dep. 11:56
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
90.7 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
93.7 km
Paracin - Zajecar timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
10:12 12:14 (02:02)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:12
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
42.3 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
52.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
59.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
70.5 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
76.6 km
arr. 11:47
dep. 11:47
78.5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
84.2 km
arr. 11:56
dep. 11:56
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
90.7 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
93.7 km
Paracin - Zajecar timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
10:12 12:14 (02:02)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:12
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
42.3 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
52.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
59.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
70.5 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
76.6 km
arr. 11:47
dep. 11:47
78.5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
84.2 km
arr. 11:56
dep. 11:56
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
90.7 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
93.7 km
Paracin - Zajecar timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
10:12 12:14 (02:02)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:12
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
42.3 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
52.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
59.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
70.5 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
76.6 km
arr. 11:47
dep. 11:47
78.5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
84.2 km
arr. 11:56
dep. 11:56
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
90.7 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
93.7 km
Paracin - Zajecar timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
10:12 12:14 (02:02)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:12
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
42.3 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
52.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
59.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
70.5 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
76.6 km
arr. 11:47
dep. 11:47
78.5 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
84.2 km
arr. 11:56
dep. 11:56
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
90.7 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
93.7 km

Naselja Paracin i Zajecar su međusobno udaljena ~94 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 02min., a najduže 02h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 10:12 h, dok je poslednji polazak u 10:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.