Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Paracin - Zajecar timetable

monday, 19.11.2018.
10:12 12:14 (02:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:12
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:34
dep. 10:34
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
42.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
52.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
59.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
70.5 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
76.6 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
78.5 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
84.2 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:56
dep. 11:56
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
90.7 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
93.7 km
17:00 18:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 17:00
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 17:22
dep. 17:22
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 17:45
dep. 17:45
40.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
76.6 km
Zvezdan
arr. 18:27
dep. 18:27
84.2 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 18:31
dep. 18:31
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
90.7 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
10:12 12:14 (02:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:12
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:34
dep. 10:34
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
42.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
52.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
59.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
70.5 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
76.6 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
78.5 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
84.2 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:56
dep. 11:56
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
90.7 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
93.7 km
17:00 18:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 17:00
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 17:22
dep. 17:22
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 17:45
dep. 17:45
40.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
76.6 km
Zvezdan
arr. 18:27
dep. 18:27
84.2 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 18:31
dep. 18:31
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
90.7 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
10:12 12:14 (02:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:12
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:34
dep. 10:34
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
42.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
52.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
59.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
70.5 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
76.6 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
78.5 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
84.2 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:56
dep. 11:56
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
90.7 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
93.7 km
17:00 18:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 17:00
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 17:22
dep. 17:22
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 17:45
dep. 17:45
40.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
76.6 km
Zvezdan
arr. 18:27
dep. 18:27
84.2 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 18:31
dep. 18:31
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
90.7 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
10:12 12:14 (02:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:12
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:34
dep. 10:34
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
42.3 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
45.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
52.7 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
59.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
70.5 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
76.6 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
78.5 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
84.2 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:56
dep. 11:56
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
90.7 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
93.7 km
17:00 18:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 17:00
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 17:22
dep. 17:22
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 17:45
dep. 17:45
40.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
76.6 km
Zvezdan
arr. 18:27
dep. 18:27
84.2 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 18:31
dep. 18:31
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
90.7 km

Naselja Paracin i Zajecar su međusobno udaljena ~93 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 02h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 10:12 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.