Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Paracin - Zajecar timetable

saturday, 18.08.2018.
10:10 12:14 (02:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:10
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:33
dep. 10:33
14 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 11:08
dep. 11:08
41 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
46 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
53 km
Valakonje
arr. 11:27
dep. 11:27
60 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
71 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
77 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
79 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
84 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:58
dep. 11:58
90 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
92 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
95 km
19:20 20:55 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 19:20
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:42
dep. 19:42
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 20:05
dep. 20:05
40.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
76.6 km
Zvezdan
arr. 20:47
dep. 20:47
84.2 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 20:51
dep. 20:51
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:55
90.7 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
10:10 12:14 (02:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:10
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:33
dep. 10:33
14 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 11:08
dep. 11:08
41 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
46 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
53 km
Valakonje
arr. 11:27
dep. 11:27
60 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
71 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
77 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
79 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
84 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:58
dep. 11:58
90 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
92 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
95 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
10:10 12:14 (02:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:10
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:33
dep. 10:33
14 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 11:08
dep. 11:08
41 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
46 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
53 km
Valakonje
arr. 11:27
dep. 11:27
60 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
71 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
77 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
79 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
84 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:58
dep. 11:58
90 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
92 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
95 km
17:00 18:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 17:00
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 17:22
dep. 17:22
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 17:45
dep. 17:45
40.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
76.6 km
Zvezdan
arr. 18:27
dep. 18:27
84.2 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 18:31
dep. 18:31
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
90.7 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
10:10 12:14 (02:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:10
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:33
dep. 10:33
14 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
34 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 11:08
dep. 11:08
41 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
46 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
53 km
Valakonje
arr. 11:27
dep. 11:27
60 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
71 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
77 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
79 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
84 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:58
dep. 11:58
90 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
92 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
95 km
17:00 18:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 17:00
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 17:22
dep. 17:22
17.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
34.8 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 17:45
dep. 17:45
40.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
76.6 km
Zvezdan
arr. 18:27
dep. 18:27
84.2 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 18:31
dep. 18:31
88.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
90.7 km

Naselja Paracin i Zajecar su međusobno udaljena ~94 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 02h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 10:10 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.