Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paracin - Obrez kod Varvarina timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:10 07:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:10
Rasevica, 3 - Dom
arr. 06:33
dep. 06:33
8.5 km
Potocac, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
10.5 km
Svojnovo, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
12.5 km
Svojnovo, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
13 km
Obrez kod Varvarina, Izlaz
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 07:00
19 km
08:55 09:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 08:55
Rasevica, 3 - Dom
arr. 09:18
dep. 09:18
8.5 km
Potocac, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
10.5 km
Svojnovo, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
12.5 km
Svojnovo, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
13 km
Obrez kod Varvarina, Izlaz
arr. 09:40
dep. 09:40
18 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 09:45
19 km
11:25 12:15 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 11:25
Rasevica, 3 - Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
8.5 km
Potocac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
10.5 km
Svojnovo, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
12.5 km
Svojnovo, Center
arr. 12:02
dep. 12:02
13 km
Obrez kod Varvarina, Izlaz
arr. 12:10
dep. 12:10
18 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 12:15
19 km
14:10 15:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 14:10
Rasevica, 3 - Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
8.5 km
Potocac, Intersection
arr. 14:36
dep. 14:36
10.5 km
Svojnovo, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
12.5 km
Svojnovo, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
13 km
Obrez kod Varvarina, Izlaz
arr. 14:55
dep. 14:55
18 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 15:00
19 km
16:35 17:25 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:35
Rasevica, 3 - Dom
arr. 16:58
dep. 16:58
8.5 km
Potocac, Intersection
arr. 17:01
dep. 17:01
10.5 km
Svojnovo, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
12.5 km
Svojnovo, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
13 km
Obrez kod Varvarina, Izlaz
arr. 17:20
dep. 17:20
18 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 17:25
19 km
19:55 20:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 19:55
Rasevica, 3 - Dom
arr. 20:18
dep. 20:18
8.5 km
Potocac, Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
10.5 km
Svojnovo, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
12.5 km
Svojnovo, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
13 km
Obrez kod Varvarina, Izlaz
arr. 20:40
dep. 20:40
18 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 20:45
19 km
22:10 23:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 22:10
Rasevica, 3 - Dom
arr. 22:33
dep. 22:33
8.5 km
Potocac, Intersection
arr. 22:36
dep. 22:36
10.5 km
Svojnovo, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
12.5 km
Svojnovo, Center
arr. 22:47
dep. 22:47
13 km
Obrez kod Varvarina, Izlaz
arr. 22:55
dep. 22:55
18 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 23:00
19 km

Naselja Paracin i Obrez kod Varvarina su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.