Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paracin - Krusevac timetable

saturday, 16.11.2019.
07:25 08:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 07:25
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
19 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
22 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
40 km
08:45 09:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 08:45
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
38 km
09:09 10:16 (01:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 09:09
arr. 09:25
dep. 09:26
9 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
12 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
18 km
Lucina, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
20 km
Stalac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
23 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
25 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
27 km
Dedina, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
36 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:16
40 km
16:15 17:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:15
Cicevac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
18 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:55
dep. 16:55
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
39 km
19:13 20:21 (01:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 19:13
arr. 19:29
dep. 19:30
9 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:35
12 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
18 km
Lucina, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
20 km
Stalac, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:53
23 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
25 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
27 km
Dedina, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
36 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:21
40 km
21:05 22:00 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 21:05
Cicevac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:50
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 22:00
27 km
Paracin - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
07:25 08:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 07:25
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
19 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
22 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
40 km
08:45 09:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 08:45
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
38 km
09:09 10:16 (01:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 09:09
arr. 09:25
dep. 09:26
9 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
12 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
18 km
Lucina, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
20 km
Stalac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
23 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
25 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
27 km
Dedina, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
36 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:16
40 km
19:13 20:21 (01:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 19:13
arr. 19:29
dep. 19:30
9 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:35
12 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
18 km
Lucina, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
20 km
Stalac, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:53
23 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
25 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
27 km
Dedina, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
36 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:21
40 km
21:05 22:00 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 21:05
Cicevac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:50
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 22:00
27 km

Naselja Paracin i Krusevac su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 07:25 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.